Aktualności

Przekaż swój 1 procent
Przekaż swój 1 procent
24 stycznia 2011 13:19
Przypominamy, że wypełniając swój roczny PIT można wybrać organizację pożytku publicznego, którą chcemy wesprzeć kwotą 1 proc. należnego fiskusowi.
Kwartet ukraiński AKORD w Tychach
Kwartet ukraiński AKORD w Tychach
24 stycznia 2011 10:55
Miejskie Centrum Kultury zaprasza na koncert znakomitego kwartetu męskiego AKORD z ukraińskiego Tarnopola. Zespół wystąpi dzisiaj (24 I) o godzinie 19.00.
Spotkanie z Grzegorzem Sztolerem
Spotkanie z Grzegorzem Sztolerem
21 stycznia 2011 14:13
Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na wyjątkowe spotkanie! W sobotę 22 stycznia gościem specjalnym będzie Grzegorz Sztoler – historyk, autor wielu publikacji o śląskiej tematyce, pracownik archiwum Dziennika Zachodniego oraz autor książki „Dom Trzech Pokoleń”.
Styczniowy Teatr Konesera
Styczniowy Teatr Konesera
21 stycznia 2011 11:39
W sobotę, 22 stycznia w Teatrze Małym w Tychach odbędzie się kolejne przedstawienie, prezentowane w cyklu „Teatr Konesera”.
Jazzowe kolędy w MCK
Jazzowe kolędy w MCK
20 stycznia 2011 11:42
Miejskie Centrum Kultury zaprasza na koncert „Cicho, cicho, pastuszkowie” , który odbędzie się w najbliższy piątek 21 stycznia o godzinie 19.
Internet i komputery dla setki tyskich rodzin
Internet i komputery dla setki tyskich rodzin
19 stycznia 2011 14:52
Ruszył program "Dać szansę tyszanom" - Internet dla zagrożonych wykluczeniem cyfrowym". Dzięki programowi setka tyskich rodzin przez siedem lat będzie mogła korzystać ze sprzętu komputerowego i bezpłatnego dostępu do internetu.
Wystawy MBP
Wystawy MBP
19 stycznia 2011 12:09
Zapraszamy na styczniowe wystawy organizowane przez galerie i poszczególne filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tychach
Port Pieśni Pracy
Port Pieśni Pracy
19 stycznia 2011 11:38
Już po raz kolejny w Tychach odbędzie się ogólnopolski festiwal Port Pieśni Pracy organizowany przez Miejskie Centrum Kultury. Zimowa edycja rozpocznie się 21 stycznia. Podczas festiwalu miłośników szant czeka wiele atrakcji – premiera płyty zespołu Bez Paniki, konkurs dla młodych wykonawców oraz koncerty polskich i zagranicznych kapel.
Akcja Sztuki Nowe – dyskusja panelowa i wernisaż „Oka-leczenie”
Akcja Sztuki Nowe – dyskusja panelowa i wernisaż „Oka-leczenie”
19 stycznia 2011 10:33
Zapraszamy na kolejną odsłonę trwającej Akcji Sztuki Nowe. W czwartek, 20 stycznia w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się dyskusja panelowa połączona z wernisażem Oka-leczenie - Liberatura. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.
Bezpłatne warsztaty dj-skie
Bezpłatne warsztaty dj-skie
18 stycznia 2011 13:50
Marzy Wam się kariera dj-a? Chcecie poznać podstawy miksowania i produkcji muzyki? Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty, prowadzone przez profesjonalistów!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.