Aktualności

V Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych
V Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych
20 października 2011 9:34
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na I bieg V Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych, który odbędzie się 23 października o 10.15 na Paprocanach.
Wernisaż wystawy Emilii Posyłek
Wernisaż wystawy Emilii Posyłek
19 października 2011 9:46
W piątek 21 października zapraszamy na wernisaż wystawy prac tyskiej artystki, Emilii Posyłek. Wernisaż rozpocznie się o 18.00 w Galerii "Obok".
Piątkowy "Jazz w tygodniu"
Piątkowy "Jazz w tygodniu"
18 października 2011 12:40
Miejskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowe, muzyczne spotkanie z Krzesimirem Dębskim i HeFi Quartetem w piątek 21 października o 19.00.
Tyscy uczniowie w "Blogowej mapie przemian"
Tyscy uczniowie w "Blogowej mapie przemian"
18 października 2011 12:23
Tyscy uczniowie Zespołu Szkół nr 4 biorą udział w ogólnopolskim konkursie "Blogowa mapa przemian". Konkurs ma na celu pokazanie wpływu Funduszy Europejskich na Polskę w skali krajowej, regionalnej, lokalnej oraz ich znaczenia dla indywidualnego człowieka.
Dotacja Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Dotacja Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
18 października 2011 11:09
Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach informuje wszystkich czytelników, że po raz kolejny otrzymała dotację na zakup nowości wydawniczych w ramach programu „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”. Środki finansowe w wysokości 39 900 zł zostały przekazane przez Bibliotekę Narodową.
Trwa rozbudowa ul. Urbanowickiej w Tychach
Trwa rozbudowa ul. Urbanowickiej w Tychach
18 października 2011 11:07
Na czas prowadzenia robót odcinek ul. Urbanowickiej objęty robotami drogowymi będzie wyłączony z ruchu, za wyjątkiem przejazdu środków komunikacji miejskiej, dojazdu do posesji zlokalizowanych wzdłuż przebudowywanego odcinka oraz przejazdu służb ratunkowych.
Remont ul. Dziewanny w Tychach
Remont ul. Dziewanny w Tychach
18 października 2011 11:01
Roboty drogowe będą prowadzone odcinkami. Na czas wykonywania prac odcinek objęty robotami zamknięty będzie dla ruchu kołowego, za wyjątkiem dojazdu do posesji zlokalizowanych wzdłuż przebudowywanego odcinka oraz przejazdu służb ratunkowych. Wydzielone zostaną bezpieczne przejścia dla pieszych przez teren budowy.
Przebudowa ul. Turkusowej wraz z parkingiem
Przebudowa ul. Turkusowej wraz z parkingiem
18 października 2011 10:58
Rozpoczęła się realizacja zadania inwestycyjnego pn "Przebudowa ul. Turkusowej wraz z parkingiem w Tychach; Etap I - Przebudowa parkingu. Roboty są prowadzone etapami. Na czas prowadzonych prac odcinek objęty robotami drogowymi zostanie zamknięty dla ruchu przelotowego i stacjonarnego.
Nowa odsłona umtychy.pl
Nowa odsłona umtychy.pl
17 października 2011 14:19
Przedstawiamy nową, odświeżoną stronę internetową Urzędu Miasta Tychy. Nowy projekt to przede wszystkim zmieniona grafika, bardziej czytelny układ strony głównej, funkcjonalność i przejrzystość.
Wystawa w Muzeum Miejskim
Wystawa w Muzeum Miejskim
17 października 2011 14:01
Do 22 października można zwiedzać wystawę "To było tak... Z życia tyszan w latach 1950-1990". Na wystawie obok zdjęć i dokumentów zaprezentowane zostały przedmioty, sprzęty i pamiątki dokumentujące realia życia we wspomnianym okresie. Wstęp jest wolny.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.