Aktualności

Wielka klasyka w Wielkanocny Poniedziałek
Wielka klasyka w Wielkanocny Poniedziałek
22 kwietnia 2011 11:47
Serdecznie zapraszamy na muzyczne spotkanie z klasyką w drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Tyski Chór mieszany "Presto Cantabile" oraz Zespół Kameralny Zespołu Szkół Muzycznych w Tychach wystąpią w kościele pw. Marii Magdaleny.
Tyszanie w Sejmie
Tyszanie w Sejmie
21 kwietnia 2011 12:39
Adriana Czapkowicz i Mateusz Mryka – uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Tychach będą reprezentowali nasze województwo w XVII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży, która odbędzie się 1 czerwca w Warszawie.
Gra o staż w Europarlamencie
Gra o staż w Europarlamencie
21 kwietnia 2011 8:49
Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami i Energetyki Odnawialnej "MASTER" w Tychach organizuje IV już edycję konkursu ekologicznego: "Gra o Staż w Europarlamencie".
Wielkanoc w noclegowni
Wielkanoc w noclegowni
20 kwietnia 2011 13:43
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza wszystkie osoby potrzebujące, samotne i bezdomne na Świąteczne Śniadanie Wielkanocne do Noclegowni Miejskiej w Tychach, przy ulicy Mikołowskiej 122.
Dwójka kręci film w Tychach
Dwójka kręci film w Tychach
19 kwietnia 2011 14:06
Tyski akcent w nowej produkcji telewizyjnej Dwójki! Zdjęcia do serialu "Głęboka Woda" będą kręcone na krytej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Wybrano 12 rad osiedlowych
Wybrano 12 rad osiedlowych
19 kwietnia 2011 9:12
Wybory do rad osiedlowych przeprowadzone zostały 17 kwietnia 2011 r. W wyniku głosowania wybrano 12 jednostek pomocniczych miasta. Niska frekwencja zadecydowała o tym, że rady nie powstaną na osiedlach: ABC, Karolina, Magdalena, Z i Żwaków.
Trwa spis powszechny
Trwa spis powszechny
18 kwietnia 2011 13:21
Do 8 254 drzwi zapukają rachmistrzowie. Zapukają, bo do tej pory w spisie reprezentacyjnym (czyli tym bardziej szczegółowym) wzięło udział około 20 procent mieszkańców Tychów.
Wyniki konsultacji w Urbanowicach
Wyniki konsultacji w Urbanowicach
18 kwietnia 2011 13:10
Mieszkańcy tyskiej dzielnicy Urbanowice chcą, by ich sąsiadami byli właścicieli domków jednorodzinnych. Taką decyzję podjęli w odbywających się wczoraj konsultacjach społecznych.
Komunikacja miejska w Święta Wielkanocne
Komunikacja miejska w Święta Wielkanocne
18 kwietnia 2011 9:19
Miejski Zarząd Komunikacji informuje o zmianach w kursowaniu linii autobusowych i trolejbusowych w okresie Świąt Wielkanocnych.
Tyski pomysł na inteligentne miasto
Tyski pomysł na inteligentne miasto
18 kwietnia 2011 8:18
Samorządowcy z całej Polski poznali tyski projekt "naTYCHmiastowy SMS", podczas zorganizowanej 14 kwietnia w Gdańsku konferencji "Państwo w mikro- i makroskali. Bałtyckie Forum Miejskie".
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.