Aktualności

Nie kradnij kwiatów!

07.09.21

Bratki, wrzosy, surfinie – to tylko niektóre z roślin, jakie znikają z publicznych przestrzeni czy rabat na terenie miasta. W ostatnim czasie m.in. ukradziono kwiaty z donic przy deptaku N-O.

Prace przy muralu rozpoczęte

07.09.21

Daniel Kaliński - artysta od lat związany m.in. ze street art’em, rozpoczął prace przy muralu na ścianie SP nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Rafała Pomorskiego przy ul. Harcerskiej 25 w Tychach.

Przemoc tematem IX Zjazdu Profilaktycznego w Tychach

06.09.21

W czwartek, 23 września w tyskiej Mediatece odbędzie się IX Zjazd Profilaktyczny poświęcony tematyce przemocy - realnej i tej wirtualnej. Zaplanowano m.in. panel wykładowy oraz panele warsztatowe.

Ratownicy szkolili się w Mediatece

06.09.21

Seminarium naukowe EKG bez tajemnic”, które odbyło się 3 września w Mediatece przez Polskie Towarzystwo Ratowników Medycznych, Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca i miasto Tychy, przyciągnęło prawie stu słuchaczy z Metropolii oraz wielu innych miast południowej Polski.

Wehikuł czasu z Ryszardem Riedlem

06.09.21

W Tychach w najbliższych dniach będzie można przenieść się do czasów, gdy żył i tworzył legendarny wokalista zespołu Dżem.

Ramy Kultury – nowy tyski informator kulturalny

06.09.21

Koncerty, wystawy, spektakle – to i wiele innych atrakcji czeka w najbliższych miesiącach na mieszkańców Tychów. Wszystkie informacje na ten temat można znaleźć w „Ramach Kultury” – w nowym bezpłatnym miesięczniku.

Dzień Przedsiębiorcy 2021

06.09.21

Chcesz założyć własną firmę, a może jesteś już przedsiębiorcą i potrzebujesz fachowej porady. Zapraszamy cię na dzień otwarty, podczas którego będziesz mógł skorzystać z pomocy specjalistów. 7 września w Urzędzie Miasta odbędzie się Dzień Przedsiębiorcy.

MEDS – podsumowanie

03.09.21

Kto nie brał udziału w wydarzeniach związanych z Międzynarodowymi Warsztatami architektoniczno - designerskimi MEDS Silesia Revival 2021 wciąż może zobaczyć, co przed wyjątkowe dwa tygodnie wydarzyło się w Tychach.

Rusza nowy projekt: Śląski Dom Hokeja

03.09.21

Śląski Dom Hokeja to nowy projekt Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Mecenasem projektu zostało województwo śląskie.

Dożynki Miejskie 2021

03.09.21

W niedzielę 5 września zapraszamy na Dożynki Miejskie 2021. W tym roku w Tychach organizatorami będą dzielnice Jaroszowice-Urbanowice-Wygorzele.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×