Aktualności

Remont placu autobusowego w Bieruniu Starym
Remont placu autobusowego w Bieruniu Starym
5 września 2011 15:28
Ważna wiadomość dla kierowców jadących z Bierunia do Tychów. Na czas remontu placu autobusowego w Bieruniu Starym, autobusy linii 31 będą odjeżdżać z przystanków zastępczych.
Wernisaż Marii Błotko-Kiszki
Wernisaż Marii Błotko-Kiszki
5 września 2011 15:25
Galeria Sztuki Współczesnej "Artyści Młodym", mieszcząca się w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Tychach, zaprasza dziś (5 IX) o godz. 17.00 na wernisaż wystawy tkaniny artystycznej autorstwa Marii Błotko-Kiszki.
AUKSO - Marka Śląskie
AUKSO - Marka Śląskie
5 września 2011 8:47
Marka Śląskie w kategorii kultura to Aukso Orkiestra Kameralna Miasta Tychy pod dyrekcją Marka Mosia. Nominowane w tej kategorii były również Biblioteka Śląska i kabaret Mumio.
Piknik z Tyskim Sportem
Piknik z Tyskim Sportem
2 września 2011 9:50
Wszystkich fanów sportu zapraszamy w niedzielę (4 IX) na Plac Baczyńskiego. Na jednej scenie zaprezentuje się sportowa ekipa niedawno utworzonej spółki Tyski SPort SA. Obok siebie staną hokeiści i piłkarze.
Tyszanie wygrali plac zabaw pod Żyrafą!
Tyszanie wygrali plac zabaw pod Żyrafą!
1 września 2011 17:15
Wczoraj zakończyło się głosowanie w II etapie konkursu „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA” - Tychy znalazły się na 12. miejscu w rankingu. Dzięki zaangażowaniu tyskich internautów w Parku Miejskim powstanie "Plac zabaw pod Żyrafą".
Futsalowa reprezentacja Polski w Tychach
Futsalowa reprezentacja Polski w Tychach
1 września 2011 15:24
W niedzielę 4 września w Tychach, w hali sportowej MOSiR-u zostanie rozegrane spotkanie futsalowych reprezentacji Polski i Czech. Mecz odbędzie się w ramach Pucharu 4. Państw Grupy Wyszehradzkiej w Futsalu.
Początek roku szkolnego
Początek roku szkolnego
1 września 2011 12:35
Blisko 17 tysięcy tyskich uczniów rozpoczęło dziś nowy rok szkolny. Najwięcej, bo ponad 6 tysięcy, czyli prawie 36 procent wszystkich uczniów rozpocznie naukę w szkołach podstawowych.
DK1 - umowa podpisana
DK1 - umowa podpisana
31 sierpnia 2011 14:57
Polimex-Mostostal S.A. wybuduje ponad 6 kilometrowy odcinek DK-1 w Tychach. Dziś w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów w Tychach podpisano umowę z generalnym wykonawcą największej drogowej inwestycji w mieście w ciągu ostatnich lat.
Muzyczna niedziela w tyskich kościołach
Muzyczna niedziela w tyskich kościołach
31 sierpnia 2011 11:00
W niedzielę 4 września w Tychach odbędą się dwa ciekawe koncerty - w kościele pw. Marii Magdaleny wybitny organista Jacek Basista wykona dzieła Johanna Sebastiana Bacha oraz Felixa Alexandra Guilmanta, a w kościele pw. bł. Karoliny Kózkówny wystąpią tyscy kameraliści pod batutą Marka Mosia.
Komunikacja od 1 września 2011 r.
Komunikacja od 1 września 2011 r.
30 sierpnia 2011 14:23
Miejski Zarząd Komunikacji informuje, że od 1 września przywraca się kursy autobusów i trolejbusów zawieszonych na okres wakacji. Powyższe nie dotyczy autobusów linii E-2 i 33, które będą kursować wg pełnego rozkładu jazdy od października 2011 r.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.