Aktualności

Kopciuszek na Mikołaja w Teatrze Małym
Kopciuszek na Mikołaja w Teatrze Małym
5 grudnia 2012 9:26
Teatr Mały zaprasza na doroczne Mikołajki. Tym razem najmłodsi widzowie będą mieli okazję obejrzeć "Kopciuszka" Marii Guśniowskiej, w wykonaniu artystów Śląskiego Teatru Lalki i Aktora ATENEUM z Katowic.
Barbórkowe życzenia
Barbórkowe życzenia
4 grudnia 2012 11:56
Z okazji Barbórki prezydenta Andrzeja Dziubę odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 20 im. Karlika i Karolinki. Chłopcy byli ubrani w mundury górnicze, a dziewczynki w stroje regionalne.
Lodowisko pod chmurką już czynne!
Lodowisko pod chmurką już czynne!
4 grudnia 2012 9:47
Dziś otwarto pierwsze lodowisko sezonowe w Tychach. Ślizgawka na obiekcie MOSiR przy ul. Brzozowej 2 otwarta będzie codziennie.
„Tychy - dobre miejsce dla profilaktyki”
„Tychy - dobre miejsce dla profilaktyki”
4 grudnia 2012 9:37
Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy serdecznie zaprasza osoby działające w obszarze profilaktyki na Miejski Zjazd Profilaktyczny pn. „Tychy - dobre miejsce dla profilaktyki”, który odbędzie się w środę (5 XII) w godzinach 10.00-14.00 w Sali Konferencyjnej nr 102 Urzędu Miasta Tychy.
Mostostal Warszawa wybuduje Stadion Miejski w Tychach
Mostostal Warszawa wybuduje Stadion Miejski w Tychach
3 grudnia 2012 15:07
Zakończyło się postępowanie przetargowe na "Modernizację Stadionu Miejskiego w Tychach wraz z wyposażeniem". W ustawowym terminie nie wpłynęło odwołanie i nowy stadion zostanie wybudowany przez firmę Mostostal Warszawa S.A.
Mikołajki z teatrem w Wilkowyjach
Mikołajki z teatrem w Wilkowyjach
3 grudnia 2012 13:11
W środę, 5 grudnia Klub MCK Wilkowyje zaprasza najmłodszych na Mikołajki z teatrem. W programie spotkania zaplanowano spektakl Teatru TRIP "Cudowna podróż" o dwóch dziewczynkach, które udają się w fascynującą podróż w poszukiwaniu prawdy o św. Mikołaju. A po przedstawieniu w Wilkowyjach pojawi się najprawdziwszy Święty Mikołaj...
Spotkanie dotyczące budowania partnerstwa lokalnego
Spotkanie dotyczące budowania partnerstwa lokalnego
3 grudnia 2012 10:27
Inkubator Społecznej Przedsiębiorczości działający przy Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta serdecznie zaprasza na spotkanie dotyczące budowania partnerstwa lokalnego na rzecz rozwoju ekonomii społecznej i innowacji społecznych w Tychach, które odbędzie się w czwartek (13 XII) w godz. 9.00 – 14.00
Mikołajkowa zbiórka karmy dla zwierząt
Mikołajkowa zbiórka karmy dla zwierząt
3 grudnia 2012 9:44
Dzisiaj w Tychach rusza mikołajkowa akcja zbierania suchej karmy dla psów i kotów z tyskiego schroniska dla zwierząt. Zbiórka prowadzona będzie w kawiarniach, klubach i restauracjach.
Medal dla prezydenta, stypendia dla młodzieży
Medal dla prezydenta, stypendia dla młodzieży
30 listopada 2012 12:33
Wczoraj podczas sesji Rady Miasta prezydent Andrzej Dziuba otrzymał medal z okazji 20-lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej. Wręczał go komendant Kazimierz Utrata.
Światowy Dzień AIDS
Światowy Dzień AIDS
30 listopada 2012 8:45
1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień AIDS. Jego celem jest uwrażliwienie na problem oraz solidaryzowanie się z ludźmi dotkniętymi tą chorobą. Jest to bardzo ważna data, która integruje wiele działań związanych z profilaktyką HIV/AIDS, podejmowanych na całym świecie.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.