Kultura

Aktorzy na scenie
Spektakl „Kto nas odwiedzi” na najważniejszym wydarzeniu teatralnym w województwie!
8 kwietnia 2022 13:46
Jadwiga Jankowska – Cieślak i Jan Peszek w doskonałej komedii Igora Sawina „Kto nas odwiedzi” do obejrzenia już 11 kwietnia w Teatrze Małym w Tychach. Przedstawienie prezentowane będzie Gali Złotych Masek - nagród teatralnych przyznawanych od 1967 roku.
Muzyczne wieczory nad jeziorem
Cykl imprez na lato
8 kwietnia 2022 13:17
Zamiast dwudniowej formuły Święta Miasta, w tym roku przygotowano dwa cykle muzyczne dla mieszkańców Tychów: Muzyczne Wieczory nad Jeziorem oraz Wakacyjny Muzycznik - koncerty muzyki kameralnej o zróżnicowanej tematyce i edukacyjnym charakterze.
Grafika nagrody Złote Maski
Gala Złotych Masek 2022
6 kwietnia 2022 14:51
11 kwietnia o godz.: 18:00 na scenie Teatru Małego w Tychach odbędzie się Gala Złotych Masek oraz spektakl „Kto nas odwiedzi” w wykonaniu Jadwigi Jankowskiej–Cieślak i Jana Peszka.
Grafika promująca festwali MOTYF
XIV Tyski Festiwal Monodramu MOTYF
14 marca 2022 12:09
W środę 16 marca rozpoczyna się XIV Tyski Festiwal Monodramu MOTYF. W tym roku, na tyskiej scenie królować będą przedstawienia opisujące i analizujące artystyczne interpretacje ukazujące kobiecość, zarówno współcześnie, jak i na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci.
Koncert podczas Portu Pieśni Pracy w Pasażu Kultury Andromeda
Port Pieśni Pracy - zimowa rozgrzewka 2022
19 stycznia 2022 9:32
W najbliższą sobotę (22 stycznia) Teatr Mały wypełnią dźwięki morskich opowieści. Szantowy festiwal Port Pieśni Pracy w wersji zimowej to koncerty oraz marynistyczne warsztaty i animacje dla najmłodszych.
Finał Chórów 31. Tyskich Wieczorów Kolędowych - na tle ołtarza w kościele pw. św. Marii Magdaleny chór w ustawiony w dwóch rzędach. Mężczyźni z tyłu w czarnych togach, rząd z przodu kobiety w czerwonych togach, przed nimi dyrygentka w czarnym stroju.
Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Chórów 31. Tyskich Wieczorów Kolędowych
17 stycznia 2022 9:46
W sobotę (16.01) poznaliśmy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Chórów 31. Tyskich Wieczorów Kolędowych organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury w Tychach.
Tyskie Inicjatywy Kulturalne - nabór ofert
Tyskie Inicjatywy Kulturalne - nabór ofert
12 stycznia 2022 15:28
Do 21 stycznia można zgłaszać propozycje projektów w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych.
Tyskie Wieczory Kolędowe
XXXI Tyskie Wieczory Kolędowe 2022
5 stycznia 2022 13:53
Camerata Silesia, Magda Steczkowska, Trebunie Tutki - to tylko część artystów, którzy wystąpią podczas rozpoczynających się w najbliższą niedzielę – 9 stycznia br. Tyskich Wieczorów Kolędowych. 31. edycja festiwalu potrwa tydzień – do 15 stycznia.
Nowe miasto. Nowe widzenie
Nowe miasto. Nowe widzenie
4 stycznia 2022 12:30
Muzeum Miejskie w Tychach rozpoczyna współpracę ze Szkołą Filmową im. K. Kieślowskiego. Pierwsze działanie w ramach projektu „Nowe miasto. Nowe widzenie“ już 10 i 11 stycznia 2022 roku – to warsztaty plastyczne dla najmłodszych „Papier, zdjęcia, nożyce. Tworzymy kolaż“.
„Papier, zdjęcia, nożyce. Tworzymy kolaż” warsztaty plastyczne dla najmłodszych
„Papier, zdjęcia, nożyce. Tworzymy kolaż” warsztaty plastyczne dla najmłodszych
15 grudnia 2021 12:13
W Muzeum Miejskim w Tychach zamienią czarno-białą rzeczywistość w kolorowe królestwo dzieci. To wspólny projekt artystyczny z katowicką Filmówką.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.