Aktualności

Skrzynia Czasu dla potomnych
Skrzynia Czasu dla potomnych
5 października 2009 14:44
Co wrzucić do Skrzyni Czasu? Coś osobistego, może zdjęcie żony, męża, wnuczki, całej rodziny. A może wspomnienia, pamiętnik, niekoniecznie o sobie, ale o kimś, z kim się pracowało albo kogo się szanowało.
Październik miesiącem zdrowia
Październik miesiącem zdrowia
2 października 2009 15:03
W sobotę, 3 października rusza kolejna edycja akcja promocji zdrowia przygotowana przez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy.
Konkurs rozstrzytgnięty
Konkurs rozstrzytgnięty
2 października 2009 14:45
3 października o godz. 14.00 w siedzibie Muzeum Miejskiego w Tychach (ul. Katowicka 9) odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Św. Franciszek w sztuce ludowej”, zorganizowanego przez Agnieszką Szymulę z Działu Tradycji Kultury Historycznej Ziemi Pszczyńskiej.
Popołudnie Czwartkowe
Popołudnie Czwartkowe
2 października 2009 14:43
Zapraszamy na kolejne Popołudnie Czwartkowe w Muzeum Miejskim w Tychach
Spotkanie w sprawie kanalizacji na Wartogłowcu
Spotkanie w sprawie kanalizacji na Wartogłowcu
1 października 2009 14:35
W związku z postępem prac przy budowie kanalizacji w ramach projektu „Gospodarka ściekowa w Tychach”, realizatorzy inwestycji organizują spotkanie informacyjne z mieszkańcami dzielnicy Wartogłowiec. Spotkanie odbędzie się 5 października 2009 roku, o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 8, przy ul. Cmentarnej 54 w Tychach.
Radni bronią Flirta
Radni bronią Flirta
25 września 2009 12:47
Rada Miasta Tychy wyraża swój sprzeciw wobec decyzji Zarządu Województwa Śląskiego w sprawie ograniczenia liczby kursujących nowoczesnych pociągów typu „FLIRT” na trasie Tychy Miasto - Katowice – Tychy Miasto.
Tyskie Dni Literatury pełne gwiazd
Tyskie Dni Literatury pełne gwiazd
25 września 2009 9:21
Małgorzata Kalicińska, Marek Krajewski, Agnieszka Fitkau-Perepeczko - to tylko niektóre z gwiazd tegorocznych Tyskich Dni Literatury. IX już edycja rozpoczyna się 5 października.
Pomoc dla zdolnych uczniów
Pomoc dla zdolnych uczniów
23 września 2009 14:33
Szansa na stypendium dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych osiągających ponad przeciętne wyniki w nauce z przedmiotów matematyczno – przyrodniczych i technicznych, a także mających na swoim koncie sukcesy w tematycznych olimpiadach i konkursach, oraz spełniających odpowiednie kryterium dochodowe.
Przebadaj swoje dziecko
Przebadaj swoje dziecko
23 września 2009 14:29
W najbliższą niedzielę, 27 września w Katowicach zostaną przeprowadzone bezpłatne badania pod kątem dysplazji stawu biodrowego u dzieci i młodzieży.
Mamy milion na ścieżki rowerowe
Mamy milion na ścieżki rowerowe
22 września 2009 12:38
Prawie milion złotych dotacji otrzymało nasze miasto na modernizację i oznakowanie ścieżek rowerowych. Dokładnie kwota 999 751,72 zł pochodzi z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Rozwoju Subregionu Centralnego.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.