Aktualności

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie
Medale za długoletnie pożycie małżeńskie
18 marca 2010 7:49
Dnia 17 marca br. o godz. 10.00 w Urzędzie Miasta w Tychach odbyła się uroczystość, podczas której Andrzej Dziuba Prezydent Miasta wręczył medale dwudziestu ośmiu parom za długoletnie pożycie małżeńskie.
Ścieżki rowerowe w Tychach
Ścieżki rowerowe w Tychach
17 marca 2010 13:06
Urząd Miasta w Tychach zawarł ze Śląskim Urzędem Marszałkowskim umowę o dofinansowanie budowy i modernizacji ścieżek rowerowych w Tychach. Przedmiotem umowy jest budowa i modernizacja nawierzchni oraz oznakowanie 9 tras rowerowych (łącznie 72,4 km). Realizacja przedsięwzięcia ma na celu rozwój możliwości poruszania się mieszkańców Tychów rowerem na terenie miasta, a także umożliwienie tranzytu do miast ościennych.
Tyskie ślady w Berlinie
Tyskie ślady w Berlinie
15 marca 2010 13:08
Tyscy uczestnicy kolejnej wymiany w dniach 1-8.03.2010 poszukiwali polskich śladów w stolicy Niemiec. Spotkanie młodzieży miało charakter dwustronnej wymiany dziennikarskiej i odbyło się pod hasłem: "Polacy w Berlinie: integracja i komunikacja, historyczna wyprawa –poszukiwanie polskich śladów w Berlinie".
Ostatni weekend konsultacji społecznych w Tychach
Ostatni weekend konsultacji społecznych w Tychach
12 marca 2010 12:39
Do 15 marca br trwają w Tychach konsultacje społeczne związane ze zmianą granic, w odpowiedzi na wniosek Bierunia.
Prezydent Tychów wybrany do Zarządu Związku Miast Polskich
Prezydent Tychów wybrany do Zarządu Związku Miast Polskich
11 marca 2010 9:21
Uprzejmie informujemy, iż w dniu 8.03.2010 Prezydent Tychów Andrzej Dziuba został wybrany, w wyborach uzupełniających, do Zarządu Związku Miast Polskich.
Pokażę Ci Górny Śląsk – projekt Muzeum Miejskiego w Tychach
Pokażę Ci Górny Śląsk – projekt Muzeum Miejskiego w Tychach
4 marca 2010 11:57
W ramach projektu Pokażę Ci Górny Śląsk, realizowanego przez Muzeum Miejskie w Tychach, placówka zaprasza na wycieczki edukacyjne oraz spotkania pod nazwą "Środy ze Śląskiem".
Koncert charytatywny
Koncert charytatywny
4 marca 2010 11:32
11 marca, w czwartek w Teatrze Małym w Tychach, o godz. 19.00 odbędzie się koncert charytatywny na rzecz dzieci nieuleczalnie chorych „Muzycy dzieciom”.
Tychy olimpijską stolicą Polski
Tychy olimpijską stolicą Polski
12 lutego 2010 13:15
Tychy, na czas Igrzysk Olimpijskich zamienią się w Miasto Równoleżnika Olimpijskiego 50˚08’N. Równoleżnik ten przechodzi przez Tychy i Park Olimpijski w Whistler, stając się symbolem połączenia kibiców z Olimpijczykami.
Tychy Press Photo 2010
Tychy Press Photo 2010
10 lutego 2010 15:05
W najbliższy piątek, 12 lutego, o godz. 18.00 w Galerii „Obok” zostanie otwarta wystawa Tychy Press Photo. Wernisażowi będzie towarzyszyć pokaz slajdów, a gościem specjalnym wystawy będzie Józef Wolny, szef działu foto „Gościa Niedzielnego” i przewodniczący jury tegorocznej edycji konkursu.
Pałac Ślubów po remoncie
Pałac Ślubów po remoncie
29 stycznia 2010 14:45
Zakończył się remont Pałacu Ślubów tyskiego Urzędu Stanu Cywilnego. Sala ślubów zyskała nowoczesne i eleganckie wnętrze. Modernizacja objęła też szatnię, poczekalnię, biuro i archiwum. Została zainstalowana szklana platforma, która ułatwi osobom niepełnosprawnym poruszanie oraz usprawni dostęp na uroczystość.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.