5 września 2011 15:28

Ważna wiadomość dla kierowców jadących z Bierunia do Tychów. Na czas remontu placu autobusowego w Bieruniu Starym, autobusy linii 31 będą odjeżdżać z przystanków zastępczych.

Z przystanku zastępczego usytuowanego po północno – zachodniej stronie ul. Chemików (w pobliżu skrzyżowania z ul. Krakowską), będą odjeżdżać wszystkie autobusy w kierunku przystanku Bieruń Stary ERG” oraz większość autobusów jadących do Tychów (z wyjątkiem autobusów jadących z ERG-u).

Natomiast na przystanku zastępczym usytuowanym po południowo – wschodniej stronie ul. Chemików (w pobliżu skrzyżowania z ul. Zdrowia), będą się zatrzymywać tylko autobusy linii 31 jadące z ERG-u do Tychów.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.