Aktualności

10 lat AUKSO

14.03.08

10 lat świętuje w tym roku Orkiestra Kameralna Miasta Tychy AUKSO. Pierwsza próba orkiestry odbyła się w lutym 1998 roku.

Gitara w Muzyce Kameralnej jedyny taki konkurs w kraju

14.03.08

Od dziś aż do niedzieli w Tychach rozbrzmiewać będą dźwięki gitary. Rozpoczął się II Ogólnopolski Konkurs Gitara w Muzyce Kameralnej.

„DROGI INTEGRACJI” - 11 kwietnia 2008 r konferencja o kształceniu dzieci.

12.03.08

Jest to kolejna konferencja poświęcona kształceniu integracyjnemu.

Śniadanie wielkanocne dla potrzebujących

11.03.08

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach zaprasza wszystkich samotnych, potrzebujących, bezdomnych na śniadanie wielkanocne.

Tai-Chi, Yoga, porady prawne i psychologiczne dla niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów

11.03.08

W Tychach funkcjonuje miejsce, w którym spotykają się osoby niepełnosprawne, rozwijając swoje pasje, zainteresowania, realizując marzenia.

Nowe autobusy na tyskich drogach

11.03.08

Kolejne nowe autobusy jeżdżą od tego tygodnia po tyskich ulicach.

Zerówki w tyskich podstawówkach

06.03.08

Zgodnie z zapowiedzią Ministra Edukacji od 2009 roku obowiązek szkolny ma objąć wszystkie sześciolatki a co za tym idzie oddziały zerówkowe powinny znajdować się szkołach.

Jeszcze 20 dni na wymianę starego dowodu

06.03.08

2600 tyszan nie wymieniło starych dowodów osobistych na nowe. Mają czas do końca marca.

Ruszyły zapisy na bezpłatny kurs samoobrony

06.03.08

Jak powalić napastnika jednym uderzeniem, jak wykorzystać parasolkę lub torebkę do obrony, między innymi tego mogą dowiedzieć się uczestnicy bezpłatnego kursu samoobrony przygotowanego przez tyską Straż Miejską.

Elektrtoniczna Skrzynka Podawcza w Urzędzie

04.03.08

W ciągu najbliższego tygodnia w Urzędzie Miasta Tychy zostanie uruchomiona Elektroniczna Skrzynka Podawcza (ESP). Teraz jest ona testowana przez pracowników Wydziału Informatyki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×