Aktualności

Młodzi poeci do piór

29.01.08

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zaprasza do udziału w konkursie poetyckim „O pozłacane Pióro”.

Kazimierz Kutz - o filmie w Muzeum

28.01.08

Muzeum Miejskie w Tychach serdecznie zaprasza na spotkanie z reżyserem Kazimierzem Kutzem.

Utrudnienia w ruchu

28.01.08

W związku z budową w Tychach kanalizacji w ramach projektu „Gospodarka ściekowa w Tychach” na terenie miasta w najbliższych dniach będą występowały utrudnienia komunikacyjne.

Port Pieśni Pracy juz ten weeked

28.01.08

W związku z ogłoszoną żałobą narodową władze miasta Tychy zdecydowały o zmianie terminu zimowej edycji festiwalu planowanej na 25 i 26 stycznia 2008 roku. Na Ogólnopolski Festiwal Port Pieśni Pracy w Tychach zapraszamy 1 i 2 lutego 2008 roku.

Żałoba narodowa

24.01.08

Odwołane imprezy masowe, rozrywkowe, koncerty.

Piesi dostali sporo mandatów.

24.01.08

Piesi popełniają sporo wykroczeń - ujawniła akcja Policji przeprowadzona przy współudziale Straży Miejskiej.

Konsultacje społeczne

24.01.08

Konsultacje społeczne Programu Rozwoju Subregionu Centralnego.

Pół miliona wędruje do Tychów

22.01.08

Dziś fundacja Razem Raźniej podpisała w Tychach akt notarialny. Umowa pomiędzy fundacją a Kompanią Piwowarską otwiera drogę do realizacji projektu Dolina Równych Szans.

Festiwal Port Pieśni Pracy w Tychach

21.01.08

Dwa dni muzyki szantowej w najlepszym wydaniu, konkurs dla młodych zespołów, nauka tańca i wiele innych atrakcji czeka na wszystkich, którzy 25 i 26 stycznia przyjdą na Ogólnopolski Festiwal Port Pieśni Pracy w Tychach.

Pół miliona dla Osady

18.01.08

22 stycznia w budynku Tyskiego Muzeum Piwowarstwa przy ul. Katowickiej 9 odbędzie się uroczystość podpisania umów w formie aktu notarialnego ze zwycięzcami akcji „Warto być za!”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×