Aktualności

4. Jarmark Bożonarodzeniowy - dzień pierwszy
4. Jarmark Bożonarodzeniowy - dzień pierwszy
12 grudnia 2012 10:50
Przystrojony świątecznymi ozdobami Plac Baczyńskiego, choinka, św. Mikołaj, gwiazdy i tradycyjnie… anioły – już jutro w czwartek (13 grudnia) o 17.00 rusza czwarty Tyski Jarmark Bożonarodzeniowy. Liczne atrakcje, przedstawienia, a przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera jarmarku, co roku przyciągają do Tychów mieszkańców całego województwa.
Barabasz w Teatrze Małym
Barabasz w Teatrze Małym
12 grudnia 2012 9:31
Kolejne, ostatnie w tym roku przedstawienie z cyklu Teatr Konesera zostanie wystawione dwukrotnie (o 17.00 i 20.00) w sobotę 15 XII w Teatrze Małym. Będzie to sztuka „Barabasz” (Pär Lagerkvist) wystawiona przez Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem.
Wsparcie dla Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy
Wsparcie dla Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy
12 grudnia 2012 9:21
Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy bierze udział w nowym programie wspierającym jej działalność. Jeżeli jesteś otwarty na nowe technologie, rozwiązania z wykorzystaniem Internetu i dodatkowo lubisz wspierać innowacyjność i przedsiębiorczość społeczną, to możesz szybko i łatwo pomóc, wspierając projekt zaprezentowany na portalu "Polak Potrafi".
Umowa na budowę Stadionu Miejskiego w Tychach podpisana
Umowa na budowę Stadionu Miejskiego w Tychach podpisana
11 grudnia 2012 14:50
Umowę na „Modernizację Stadionu Miejskiego w Tychach wraz z wyposażeniem” podpisano dzisiaj w siedzibie spółki Tyski Sport S.A. Wykonawca – Mostostal Warszawa S.A. ma teraz 30 miesięcy na realizację tej inwestycji.
Spotkanie z Andrzejem Lampertem
Spotkanie z Andrzejem Lampertem
11 grudnia 2012 10:53
12 grudnia o 19.00 w parafii bł. Karoliny odbędzie się spotkanie ze znanym wokalistą, liderem grupy PIN - Andrzejem Lampertem. BEZPŁATNE wejściówki do odebrania w parafii (w kancelarii lub zakrystii) i w Radiu eM.
 Albania w bibliotece
Albania w bibliotece
11 grudnia 2012 10:50
Filia nr 13 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza 12 grudnia na ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu "Świat na wyciągnięcie ręki".
Katalog wystawy "Stanisław Gadomski. Fotografia"
Katalog wystawy "Stanisław Gadomski. Fotografia"
11 grudnia 2012 9:26
Muzeum Miejskie w Tychach wydało katalog "Stanisław Gadomski. Fotografia. Karpackie ścieżki, ulice Paryża, Śląsk".
Adwentowe Czytanie
Adwentowe Czytanie
10 grudnia 2012 15:00
Jak co roku filia nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza na Adwentowe Czytanie, którego uroczysta inauguracja odbyła się dzisiaj. Czytanie rozpoczął ks. Marek Gancarczyk - redaktor naczelny "Gościa Niedzielnego".
4. Jarmark Bożonarodzeniowy
4. Jarmark Bożonarodzeniowy
10 grudnia 2012 9:08
Zapraszamy na 4. Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w dniach 13-16 grudnia na placu Baczyńskiego!
Plebiscyt "Świeć Się" - zagłosuj na Tychy!
Plebiscyt "Świeć Się" - zagłosuj na Tychy!
7 grudnia 2012 22:38
Ruszyło głosowanie w plebiscycie "Świeć Się" - internauci wybierają najpiękniej oświetlone polskie miasto. Tychy już raz wygrały w etapie regionalnym i zostały docenione za świąteczne iluminacje. Czy w tym roku też będą w czołówce?
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.