Aktualności

Perła Samorządu dla prezydenta Tychów
Perła Samorządu dla prezydenta Tychów
18 stycznia 2013 12:45
Prezydent Andrzej Dziuba jednym z trzech najlepszych prezydentów miast pow. 100 tysięcy mieszkańców – tak wynika z ogólnopolskiego rankingu „Perły Samorządu”. Wyniki ogłoszono wczoraj (17 I) podczas gali finałowej w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.
Prawo jazdy do zmiany
Prawo jazdy do zmiany
18 stycznia 2013 10:37
Jutro (19 stycznia) wchodzi w życie nowa Ustawa o kierujących, która wprowadza wiele zmian dla kierowców i osób ubiegających się o uzyskanie prawa jazdy. Jedną z najważniejszych zmian jest wprowadzenie terminowego prawa jazdy, zwiększa się również nadzór urzędu nad Ośrodkami Szkolenia Kierowców.
Wystawa malarstwa Przemka Lemańczyka
Wystawa malarstwa Przemka Lemańczyka
17 stycznia 2013 8:45
Galeria Prowizorka działająca w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tychach (ul. Kopernika 3) zaprasza do obejrzenia obrazów Przemka Lemańczyka. Wystawa potrwa do końca lutego.
Tyski samorząd pomoże zwolnionym z Fiata
Tyski samorząd pomoże zwolnionym z Fiata
17 stycznia 2013 8:20
Tyscy samorządowcy pomimo negatywnej decyzji Ministerstwa Pracy i Polityki Socjalnej dotyczącej realizacji pilotażowego programu wsparcia dla osób zwolnionych z tyskiej fabryki Fiat Auto Poland i firm kooperujących przygotowali kolejny plan pomocy. Ruszyły także spotkania informacyjne dla zwalnianych pracowników.
Hokej z Gwiazdami
Hokej z Gwiazdami
16 stycznia 2013 9:59
W najbliższą sobotę, 19 stycznia, na Stadionie Zimowym w Tychach odbędzie się kolejna edycja wyjątkowej imprezy, w której wezmą udział sławni sportowcy i artyści. Już po raz jedenasty zapraszamy na Hokej z Gwiazdami - początek o godzinie 17.00!
Olimpijski Klub Południk
Olimpijski Klub Południk
16 stycznia 2013 9:32
Ziemia jest wielkim stadionem, czyli o olimpiadach i sportach wszelakich – to tytuł pierwszego w 2013 roku spotkania w Klubie Południk, na które Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza 19 stycznia o godz. 12.00. Będzie to także pierwsze spotkanie cyklu, organizowane w siedzibie muzeum przy placu Wolności 1.
Sobota z przewodnikiem
Sobota z przewodnikiem
16 stycznia 2013 9:26
W cyklu "Sobota z przewodnikiem" Muzeum Miejskie zaprasza tym razem do swojej nowej siedziby przy Pl. Wolności.
Stworki Babroszki w Teatrze Małym
Stworki Babroszki w Teatrze Małym
16 stycznia 2013 9:22
Teatr TRIP zaprasza w sobotę, 19 stycznia do Teatru Małego wszystkie dzieci na bajkę "Babroszki leca w kosmos", która pokazana zostanie tego dnia dwukrotnie - o godz. 15.00 i 17.00.
Spotkanie Klubu Motyli Książkowych
Spotkanie Klubu Motyli Książkowych
15 stycznia 2013 9:48
17 stycznia na kolejne spotkania zapraszają Kluby Motyli Książkowych działające przy tyskiej MBP.
Bajkomat w Wilkowyjach
Bajkomat w Wilkowyjach
15 stycznia 2013 9:36
Na pierwszy w nowym roku "Czwartek z teatrem" Klub MCK Wilkowyje zaprasza 17 stycznia. Tym razem w Wilkowyjach prezentował się będzie teatr Gry i Ludzie ze spektaklem "Bajkomat".
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.