Sport

RoweLOVE Tychy – rusza Festiwal Mobilności

23.09.16

Już jutro 24 września o godzinie 15.00, startuje kampania „RoweLOVE Tychy”, która ma nie tylko zachęcić tyszan do korzystania z dwóch kółek, ale też poprawić rowerową infrastrukturę w mieście.

RoweLOVE Tychy – rusza Festiwal Mobilności

12.09.16

Zanim Tychy zamienią się w miasto pełne rowerzystów – jak miasta w Holandii czy Danii – z pewnością upłynie jeszcze dużo czasu. Ale właśnie takie cele sobie stawiamy – zapewniają urzędnicy z Tychów.

I Tyski Marsz Nordic Walking

12.09.16

Już w najbliższą niedzielę, 18 września, odbędzie się pierwszy Tyski Marsz Nordic Walking wokół Jeziora Paprocańskiego.

IX Samochodowy Rajd Tyski

08.09.16

W najbliższą niedzielę, 11 września, odbędzie się dziewiąta edycja Rajdu Tyskiego. Zawody organizuje Automobilklub Ziemi Tyskiej i rozegrane zostaną jako KJS, czyli Konkursowa Jazda Samochodem.

Tychy gminą przyjazną rowerzystom

08.09.16

Tychy znalazły się na drugim miejscu 5. edycji ogólnopolskiego konkursu „Gmina przyjazna rowerzystom” 2016 r. Wyróżnienie przyznawane jest przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze. Tychy zostały wyróżnione w kategorii gmin miejskich od 100 do 300 tys. mieszkańców.

Przywitanie Karoliny Nai

01.09.16

W najbliższą sobotę – 3 września na Stadionie Miejskim w Tychach odbędzie się przywitanie Karoliny Nai – tyszanki i brązowej medalistki olimpijskiej z Rio de Janeiro w kajakarstwie. Do udziału w tym wydarzeniu serdecznie zapraszamy!

Wyniki I Ogólnopolskiej Spartakiady Samorządowej

29.08.16

W dniach 26-28 sierpnia na poznańskiej Malcie odbyła się I Ogólnopolska Spartakiada Samorządowa. Przez trzy dni urzędnicy mieli możliwość rywalizować w różnych konkurencjach sportowych.

V Tyski Półmaraton i XXI Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny

26.08.16

W niedzielę, 4 września w Tychach odbędą się dwie duże imprezy biegowe - V Tyski Półmaraton oraz XXI Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny. W pierwszym uczestnicy pobiegną na dystansie 21 km, natomiast w drugim na dystansie 10 km. Wspólny start o godz. 12.30 na parkingu przy Hali Sportowej.

Do końca września „Kręć kilometry” dla Tychów

19.08.16

Przypominamy, że trwa kolejna edycja kampanii społecznej „Kręć Kilometry” Fundacji Allegro All For Planet, w której Tychy walczą o stojaki rowerowe. O tym czy się tu pojawią zdecydują mieszkańcy i ich przejechane kilometry. Wystarczy wsiąść na rower i pedałując zasilać konto swojego miasta.

Karolina Naja zdobyła brązowy medal

17.08.16

Karolina Naja, wychowanka MOSM Tychy, wraz z Beatą Mikołajczyk zdobyła brązowy medal w wyścigu na 500 m K-2 podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Taki sam wynik zawodniczki osiągnęły cztery lata temu podczas olimpiady w Londynie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×