Sport

Karolina Naja zdobyła brązowy medal

17.08.16

Karolina Naja, wychowanka MOSM Tychy, wraz z Beatą Mikołajczyk zdobyła brązowy medal w wyścigu na 500 m K-2 podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Taki sam wynik zawodniczki osiągnęły cztery lata temu podczas olimpiady w Londynie.

Mecz GKS Tychy - Górnik Zabrze

10.08.16

Już w najbliższą niedzielę (14 sierpnia) o 18 na Stadionie Miejskim w Tychach odbędzie się mecz GKS Tychy - Górnik Zabrze. Zachęcamy do wspólnego kibicowania!

Wypożyczalnia rowerów w Paprocanach otwarta

26.07.16

18 rowerów kupił Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach. Dwanaście rowerów miejskich dla dorosłych i sześć rowerów dla dzieci można od dziś (26.07.) wypożyczyć na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany.

Wielkie otwarcie Tyskiej Galerii Sportu

25.07.16

Już 30 lipca na Stadionie Miejskim Tychy (ul. Edukacji 7) nastąpi wielkie otwarcie Tyskiej Galerii Sportu. Wśród atrakcji - zwiedzanie ekspozycji z przewodnikiem, pokazy sportowe, studio komentatorskie i wiele innych.

Mobilne Miasteczko Rowerowe

14.07.16

Podajemy harmonogram otwarcia miasteczka rowerowego w czasie wakacji. Zapraszamy do ćwiczenia umiejętności bezpiecznej jazdy na rowerze zgodnie z zasadami ruchu drogowego.

Niedziela z GKS Tychy

14.07.16

W ramach cyklu "Bacz na Niedziele" zapraszamy na "Niedzielę z GKS Tychy", która odbędzie się 17 lipca br.

Tyszanin wygrał najtrudniejszy triathlon w Polsce

28.06.16

48 zawodników wzięło udział w zawodach Diablak - Beskid Extreme Triathlon 2016, który w niedzielę (19 VI) odbył się w Żywcu. Zawody wygrał pochodzący w Tychów Jarosław Kocur.

Kryta pływalnia będzie zamknięta

02.06.16

Od najbliższego poniedziałku 6 czerwca do 24 czerwca Kryta pływalnia w Tychach w związku z przerwą technologiczną będzie nieczynna.

Pozwolenie na budowę Areny lekkoatletycznej w Tychach wydane - prace mogą ruszyć jeszcze w tym roku

24.05.16

Coraz bliżej budowy areny lekkoatletycznej w Tychach - 19 maja br. wydano pozwolenie na budowę, wtedy też do urzędu dotarła informacja z Ministerstwa Sportu i Turystyki o wpisaniu tej inwestycji do Planu Rocznego w ramach Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu.

Rowerowy maraton MTB w Tychach

17.05.16

Po udanej inauguracji w Dąbrowie Górniczej, Bike Atelier MTB Maraton przenosi się do Tychów, gdzie 22 maja br. odbędzie się druga edycja cyklu. Na zawodników czeka bardzo szybkie ściganie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×