Aktualności

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

11.04.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o inwestycjach drogowych zaplanowanych na ten rok w Tychach.

Stacje napraw rowerów stanęły w Tychach

06.04.17

Po zimowej przerwie mieszkańcy znów mogą skorzystać z ośmiu bezpłatnych, samoobsługowych stacji naprawy rowerów, które w ubiegłym roku po raz pierwszy oddano do dyspozycji tyszanom. Pomysł się spodobał i w tym roku uruchomiono trzy dodatkowe stacje.

Ostrzeżenie meteorologiczne przed burzami z gradem

05.04.17

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić w województwie śląskim dzisiaj (5 kwietnia) w godzinach 14-22.

Bezpłatne porady i wykłady w Centrum Zdrowia Psychicznego

05.04.17

W najbliższą sobotę, 8 kwietnia, w Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy odbędzie się „Biała Sobota”. W jej ramach odbędą się bezpłatne konsultacje oraz wykłady na temat zdrowia psychicznego i prawidłowych relacji rodzinnych.

Trzecie konsultacje ws. ul. Katowickiej, rzeki Mlecznej, ul. Pod Lasem i Zwierzynieckiej - etap I

04.04.17

Informacja o trzecim wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulicy Katowickiej, rzeki Mlecznej, kompleksu leśnego oraz ulicy Pod Lasem i Zwierzynieckiej w Tychach – etap I.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

04.04.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o darmowych autobusach na Paprocany, które będą kursowały od 10 czerwca do 27 sierpnia br. oraz planowanej termomodernizacji osiedla Osada.

Kolejne konsultacje dot. rejonu ul. Serdecznej, Potoku Tyskiego i linii kolejowej w Tychach

04.04.17

Informacja o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie: ul. Serdecznej, Potoku Tyskiego i linii kolejowej w Tychach.

Dzień Świadomości Autyzmu w Tychach

31.03.17

Tychy podobnie jak i inne miasta w Polsce przyłączają się do obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. W sobotę 1 kwietnia w Przedszkolu nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach przy ul. Hubala 7 odbędą się bezpłatne konsultacje specjalistyczne dla dzieci i rodziców.

"STOP pożarom traw" - strażacy apelują o rozsądek

31.03.17

Tylko w tym roku na terenie działania Komendy Miejskiej PSP w Tychach tj. terenie obejmującym Tychy i powiat bieruńsko-lędziński doszło do 55 pożarów związanych z wypalaniem traw. To duże zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi, dlatego strażacy w ramach kampanii "STOP pożarom traw" apelują o rozsądek.

Darmowe autobusy zawiozą tyszan na Paprocany

30.03.17

Pięć dodatkowych bezpłatnych linii autobusowych będzie woziło w letnie weekendy mieszkańców miasta na Paprocany. Linie – Paprocany 1,2,3,4 i 5 będą kursowały od 10 czerwca do 27 sierpnia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...