Aktualności

Dobre przedszkole na dobry start

24.07.19

W czterech tyskich przedszkolach, 41 przedszkolaków w wieku 3 – 6 lat przez 15 miesięcy uczestniczyło w zajęciach m.in.: z logorytmiki, sensoplastyki, artterapii, terapii ręki, dogoterapii oraz hipoterapii, a także w zajęciach terapeutycznych i specjalistycznych.

Tychy w czołówce najbogatszych samorządów w Polsce

24.07.19

Wśród miast na prawach powiatu Tychy zajęły 11. miejsce w Polsce i 3. w województwie śląskim w rankingu zamożności samorządów, przygotowanym przez Czasopismo Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

23.07.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" zachęcamy do korzystania z Tyskiego Roweru Miejskiego.

Zmiany w kursowaniu autobusów i trolejbusów

23.07.19

W związku ze święceniem pojazdów z okazji dnia świętego Krzysztofa, w niedzielę nastąpią zmiany w kursowaniu części linii autobusowych i trolejbusowych.

Zmiany organizacji ruchu na ul. Oświęcimskiej

22.07.19

Dziś od godziny 14.00 zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Oświęcimskiej z ul. Długą i Urbanowicką.

Święcenie pojazdów w Tychach

22.07.19

Święcenie pojazdów z okazji dnia świętego Krzysztofa - patrona kierowców to już tradycja. Jedna z największych takich uroczystości w Polsce w odbędzie się w najbliższą niedzielę ( 28 lipca) w parafii pw. św. Krzysztofa w Tychach.

Plan weekendowych atrakcji

19.07.19

Seans kina FreeLove, piknik rewitalizacyjny osiedli N i O, druga część spaceru szlakiem tyskiego street artu czy muzyczny poranek na dziedzińcu Teatru Małego - to atrakcje, które czekają na mieszkańców naszego miasta w weekend.

Wracają upały, może być burzowo

18.07.19

Jutro w Tychach może być burzowo, a w sobotę i niedzielę powrócą upały i temperatury sięgające od 27 do 31 stopni. W związku z nagłą zmianą pogody, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie wydał prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych.

Zakończyła się rekrutacja do tyskich szkół średnich

18.07.19

Niemal wszyscy absolwenci z podwójnego rocznika, którzy rywalizowali o miejsca w szkołach średnich w Tychach, dostali się do wybranej szkoły. Do szkół zakwalifikowało się 2134 uczniów spośród ok. 2180 biorących udział w rekrutacji.

Wojskowe samoloty nad Tychami

17.07.19

W czwartek 15 sierpnia nad Tychami przelecą wojskowe statki powietrzne - jest to związane z centralnymi obchodami Święta Wojska Polskiego i 99. rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz 100. rocznicy wybuchu I Powstania Śląskiego w Katowicach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×