Aktualności

PONE - Ankieta dotycząca termomodernizacji budynków jednorodzinnych

30.11.16

Miasto Tychy realizuje „Program ograniczenia niskiej emisji”, w ramach, którego mieszkańcy mogą skorzystać z dofinansowania na wymianę starych, nieekologicznych źródeł ciepła oraz montaż kolektorów słonecznych.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

29.11.16

W aktualnym numerze Tyskiego Informatora Samorządowego można przeczytać m.in. o mikołajkowych atrakcjach, które zaplanowano w naszym mieście już na 4 grudnia.

Projekt planu zagospodarowania dla ul. Jaroszowickiej, Mysłowickiej oraz doliny rzeki Mlecznej

29.11.16

Informacja o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ul. Jaroszowickiej, Mysłowickiej oraz doliny rzeki Mlecznej - w zakresie części projektu planu miejscowego oznaczonych na rysunku.

(Nie)pełnosprawni w swojej firmie - dotacja na złożenie firmy

28.11.16

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju oraz Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne "Teatr Grodzki" zachęcają osoby z niepełnosprawnościami, bezrobotne lub nieaktywne zawodowo, które planują założyć własną działalność gospodarczą, do udziału w projekcie "(Nie)pełnosprawni w swojej firmie".

Książka Patryka Oczko „Tychy. Sztuka w przestrzeni miasta” po raz kolejny doceniona

28.11.16

Autor otrzymał nagrodę w LXI Konkursie im. ks. prof. Szczęsnego Dettloffa na prace naukowe młodych członków Stowarzyszenia Historyków Sztuki w kategorii prac naukowych opublikowanych.

III Tyski Festiwal Podróżniczy "Tychy Miasto Zdobywców"

28.11.16

Wszystkich pasjonatów podróży zapraszamy 2 i 3 grudnia do Miejskiego Centrum Kultury (ul. Boh. Warszawy 26, Tychy), gdzie odbędzie się III edycja Tyskiego Festiwalu Podróżniczego "Tychy Miasto Zdobywców".

Zmiany w organizacji ruchu na dwóch tyskich ulicach

25.11.16

W ciągu najbliższych dni na dwóch tyskich ulicach w centrum miasta pojawią się zmiany w organizacji ruchu. Fragmenty jezdni zostaną zawężone do jednego pasa, drugi pas będzie pasem postojowym. Wszystko po to, by poprawić bezpieczeństwo i uporządkować ruch w rejonie skrzyżowań i przejść dla pieszych.

Utrudnienia na ul.Beskidzkiej

25.11.16

Rusza remont nawierzchni na ulicy Beskidzkiej. Prace będą prowadzone na łącznicy z DK-86 na ulicę Boya-Żeleńskiego oraz na łącznicy z DK-86 na ulicę Katowicką.

Tychy w dziesiątce polskich powiatów o najwyższej sile nabywczej

23.11.16

Tychy znalazły się na 10. miejscu wśród polskich powiatów o najwyższej sile nabywczej, w najnowszym rankingu „Power Europe 2016”, przeprowadzonym przez GfK - jedną z największych firm badawczych na świecie.

VIII Jarmark Bożonarodzeniowy

23.11.16

Zapraszamy na VIII Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się na Placu Baczyńskiego w Tychach w dniach 15-18 grudnia 2016 r. Podczas tegorocznego jarmarku wystąpią: zespół Zakopower, Maleo Reggae Rockers, Trubadurzy, God’s Property oraz Wiano.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...