Aktualności

Zmiany w Urzędzie Miasta Tychy

28.08.19

Od 1 września 2019 roku wprowadzone zostaną zmiany organizacyjne związane m.in. z nazwami wydziałów w Urzędzie Miasta Tychy.

Księga kondolencyjna dedykowana ŚP. Łucji Staniczek

27.08.19

Księga kondolencyjna dedykowana ŚP. Łucji Staniczek zostanie wyłożona w siedzibie Związku Górnośląskiego w Katowicach przy ul. Stalmacha 17 we wtorek 27 sierpnia 2019 r. w godzinach od 10.00 do 18.00. Każdy może przyjść i dokonać wpisu w dowolnej formie (wspomnienie, podziękowanie, refleksja...).

Ostrzeżenie meteorologiczne - upał i burze z gradem

26.08.19

Na najbliższe dni IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenia dla województwa śląskiego przed upałem i burzami z gradem.

35. Port Pieśni Pracy rusza w piątek

22.08.19

5 scen, 8 koncertów, kilkunastu wykonawców z kraju i specjalni goście z Francji – Booze Brothers. W piątek (23 sierpnia) rusza jubileuszowa XXXV edycja Portu Pieśni Pracy, który od lat w drugiej połowie sierpnia gromadzi w Tychach miłośników szant, muzyki żeglarskiej i folkowej.

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

19.08.19

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie przed możliwym występowaniem burz - miejscami burz z gradem w województwie śląskim. Ostrzeżenie obowiązuje od popołudnia 19 sierpnia do godzin porannych 20 sierpnia br.

Wakacyjne remonty w tyskich placówkach

19.08.19

W szkołach nie ma dzieci, ale ruch i wrzawa jak podczas roku szkolnego, tyle że uczniów zastąpili budowlańcy, malarze i tynkarze. W kilkunastu szkołach na terenie miasta trwają wakacyjne remonty. Miasto w tym roku przeznaczyło na wakacyjne remonty placówek ponad 10,5 miliona złotych.

Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy

13.08.19

Do 26 sierpnia 2019 r. trwają konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy.

Konsultacje projektu planu miejscowego dla części osiedla Wilkowyje

13.08.19

Od 13 sierpnia trwają konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w południowej części osiedla Wilkowyje w Tychach - etap IV. Konsultacje prowadzone będą do 25 września 2019 r.

Ostrzeżenie meteorologiczne - silny deszcz z burzami

12.08.19

IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie przed silnym deszczem z burzami, które wystąpić mogą w województwie śląskim od południa 12 sierpnia do godzin porannych 13 sierpnia br.

Inteligentne Zarządzanie Ruchem w Tychach

08.08.19

W Tychach powstanie Inteligentny System Zarządzania i Sterowania Ruchem (w skrócie ITS). W czwartek, 8 sierpnia, podpisano umowę pomiędzy Miejskim Zarządem Ulic i Mostów, a firmą Siemens Mobility na realizacje tego zadania.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×