Aktualności

„W świecie twórczej wyobraźni” - nowy cykl warsztatów dla dzieci

01.02.17

Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat na nowy cykl warsztatów z zakresu sztuki „W świecie twórczej wyobraźni”. Pierwsze zajęcia – warsztaty z malarstwa ekspresyjnego „Żywiołowy portret” - odbędą się 18 lutego o godz. 12.00 w Starym Magistracie (pl. Wolności 1).

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

31.01.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" ważne informacje dotyczące walki ze smogiem w naszym mieście.

Na co idą moje pieniądze?

30.01.17

Od dziś (30.01) mieszkańcy Tychów bardzo łatwo i szybko mogą sprawdzić jak wygląda budżet miasta na nowy rok, dowiedzieć się ile pieniędzy z ich podatku gmina przeznacza dziennie na funkcjonowanie komunikacji miejskiej, lokalnej szkoły czy na oświetlenie ulic.

Pierwszy spektakl Teatru Konesera w 2017 roku!

30.01.17

Zapraszamy 3 lutego br. o godz. 18.00 na pierwszy spektakl Teatru Konesera w 2017 roku! Zobaczymy spektakl "Obwód głowy" z Teatru Nowego w Poznaniu.

Turniej Czterech Państw w futsalu

25.01.17

Zapraszamy na Turniej Czterech Państw w futsalu, który odbędzie się od 28 do 31 stycznia br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Tychach przy al. Piłsudskiego 20.

Nabór do projektu "Moja firma - moja niezależność"

17.01.17

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o. w Gliwicach zaprasza do udziału w projekcie "Moja firma - moja niezależność".

Ponowne konsultacje dot. ul. Katowickiej, rzeki Mlecznej, ul. Pod Lasem i Zwierzynieckiej - etap I

17.01.17

Informacja o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulicy Katowickiej, rzeki Mlecznej, kompleksu leśnego oraz ulicy Pod Lasem i Zwierzynieckiej w Tychach – etap I.

Kampania „Kilometry Dobra”

17.01.17

Fundacja Polski Instytut Filantropii zaprasza organizacje pozarządowe do współpracy w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kilometry Dobra”.

Wyraź swoją opinię nt. "Strategii rozwoju kultury w mieście Tychy 2020+"

16.01.17

Aktywnie uczestniczysz w życiu kulturalnym miasta? Chcesz podzielić się swymi oczekiwaniami i potrzebami w tym względzie, a nade wszystko mieć realny wpływ na rozwój życia kulturalnego w Tychach? Jeśli tak, teraz nadarza się ku temu znakomita okazja!

Konkurs na wideorecenzję "Daj suba"

16.01.17

Tworzycie własne filmy, jesteście youtuberami, macie młodego twórcę w rodzinie albo wśród znajomych? Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zaprasza do stworzenia krótkiej formy filmowej recenzującej dowolną książkę!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...