Aktualności

Wystawa urządzeń grzewczych i kolektorów słonecznych w Tychach

30.06.17

Urząd Miasta Tychy serdecznie zaprasza mieszkańców naszego miasta na wystawę urządzeń grzewczych i kolektorów słonecznych, dotowanych w ramach tegorocznej edycji Programu ograniczenia niskiej emisji.

Ruszył nabór wniosków o przyznanie stypendium Samorządu Miasta Tychy

29.06.17

Zdolni, zaangażowani w pracę na rzecz miasta studenci z Tychów do końca września br. mają czas, aby starać się o przyznanie stypendium „Quod discis tibi discis” ("Czegokolwiek się uczysz dla siebie się uczysz").

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

27.06.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o wdrażaniu nowych metod walki z sinicami w Jeziorze Paprocańskim.

Rusza cykl imprez "Bacz na Niedziele"

27.06.17

Wraz z wakacjami rozpoczyna się tradycyjny już cykl "Bacz na Niedziele", czyli tematycznych, niedzielnych imprez na placu Baczyńskiego.

Ostrzeżenie meteorologiczne przed burzami z gradem

26.06.17

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić od 27 czerwca g. 7.30 do 28 czerwca g. 7.30.

Polska - Czechy 5:4

26.06.17

24 czerwca w Tychach reprezentacja prezydentów Polski spotkała się z reprezentacją prezydentów Czech. Po emocjonującym i zaciętym pojedynku, lepszy okazał się polski zespół wygrywając z brązowymi medalistami Mistrzostw Europy Prezydentów z 2016 roku 5:4.

Święto Miasta Tychy 2017

26.06.17

W pierwszy weekend lipca czekają nas dwa gorące dni pod Żyrafą! Podczas tegorocznego Święta Miasta wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej oraz przedstawiciele rodzimej, tyskiej sceny - laureaci przeglądu "Dla Tych Zagrają - nowa fala tyskich brzmień".

Otwarcie Klubu Urbanowice MCK Tychy

26.06.17

Miejskie Centrum Kultury w Tychach otwiera swoją drugą filię (na wzór Klubu Wilkowyje) - tym razem w Urbanowicach przy ul. Przejazdowej 8. Uroczyste otwarcie odbędzie się 1 lipca w godz. 11.00-14.00.

Tychy walczą z sinicami

22.06.17

Od lat trwa w Tychach walka z sinicami w Jeziorze Paprocany, które latem utrudniają życie odwiedzającym bardzo popularny w Tychach ośrodek wypoczynkowy.

Rusza kąpielisko w Paprocanach

22.06.17

W piątek, 23 czerwca, rozpocznie swoją działalność kąpielisko na ternie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany. Będzie czynne codziennie w godzinach od 10.00 do 18.00.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...