Aktualności

Konsultacje dot. rejonu ul. Spacerowej i Grota-Roweckiego w Tychach

07.03.17

Informacja o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Spacerowej i Grota-Roweckiego w Tychach.

Wernisaż wystawy Tychy Press Photo 2017

06.03.17

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu Tychy Press Photo 2017 i wręczenie nagród oraz pokaz zdjęć gościa specjalnego Mariusza Foreckiego rozpocznie się w sobotę, 11 marca o godzinie 18. Wystawę pokonkursową oraz zdjęcia Mariusza Foreckiego będzie można podziwiać do 11.04 w Pasażu Kultury Andromeda.

Bezpłatne szkolenia w Tychach

06.03.17

Trwają zapisy na bezpłatny kurs "Nowoczesnego pracownika magazynu". Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej.

Cztery strefy podziałają na zmysły

06.03.17

Już niebawem w Tychach powstanie pierwszy w mieście ogród sensoryczny. Zlokalizowany przy Zespole Szkół Specjalnych przy ul. Edukacji będzie podzielony na cztery strefy, a większość wyposażenia ogrodu wykonają sami uczniowie w ramach zajęć w szkole m.in. w pracowni stolarskiej

W Tychach powstanie plac zabaw dla dzieci niepełnosprawnych

03.03.17

Płotek interaktywny, huśtawka stalowa dla dzieci na wózkach, Bongos – urządzenie muzyczne, ławka Kameleon, kołyska na sprężynach – to tylko kilka przykładów urządzeń, jakie znajdą się na placu zabaw dla dzieci niepełnosprawnych, który niebawem powstanie w Tychach.

Bezpłatne badania cytologiczne w Megrezie

02.03.17

Z okazji Dnia Kobiet 9 marca 2017 roku w godzinach od 7.00 do 13.30 w Poradni Położniczo-Ginekologicznej (przy gabinetach Nocnej i Świątecznej Opieki Medycznej) Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez tyszanki będą mogły wykonać bezpłatne badanie cytologiczne.

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

02.03.17

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed silnym wiatrem, który może wystąpić w woj. śląskim od godziny 09 do 19 dnia 02.03.2017 r.

Umowa na 166 milionów podpisana

01.03.17

Jedna z najbardziej obciążonych dróg w kraju – DK44 w Tychach zostanie przebudowana. Andrzej Dziuba podpisał wczoraj (28.03) umowę w Centrum Unijnych Projektów Transportowych w Warszawie, dotyczącą unijnego dofinansowania na realizację tej inwestycji.

Centrum Usług Społecznościowych powstanie w Tychach

01.03.17

W budynku przy Zespole Szkół nr 5 przy ul. Edukacji 11 do 2019 roku powstanie Centrum Usług Społecznościowych dla seniorów, miasto złożyło już wniosek o dofinansowanie na realizację tej inwestycji.

Konsultacje społeczne dotyczące projektów z zakresu termomodernizacji osiedla Osada w Tychach

01.03.17

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących termomodernizacji osiedla Osada w Tychach. Projekty zostały przygotowane przez Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...