Aktualności

10. Tyska Noc Muzealna

15.05.17

Tegoroczna Tyska Noc Muzealna to okazja do odwiedzenia wszystkich trzech siedzib Muzeum i zapoznania się z historią miasta widzianą z wielu perspektyw. W programie zarówno coś dla entuzjastów piłki nożnej, jak i koneserów nieoczywistego piękna architektury tego miasta. Nie zabraknie także muzyki .

Koncert Promocyjny

15.05.17

Prezydent Miasta Tychy Andrzej Dziuba serdecznie zaprasza na Koncert Promocyjny, podczas którego zostaną wręczone Nagrody Prezydenta Miasta Tychy w Dziedzinie Kultury i Sportu. Impreza odbędzie się 18 maja br. o godz. 18 w Teatrze Małym.

"EuroTrack" znów w Tychach

12.05.17

W sobotę 13 maja przy boiskach na ul. Andersa 22 w Tychach stanie ciężarówka promująca Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 Polska 2017.

PILNE! Utrudnienia na Alei Niepodległości

12.05.17

W związku z usuwaniem plamy oleju hydraulicznego na al. Niepodległości, jej odcinek od ul. Grota Roweckiego w kierunku ul. Wyszyńskiego będzie wyłączony z ruchu do około godziny 12.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa - sprawdź czy w Tychach jest bezpiecznie

10.05.17

Tyska policja zachęca do korzystania z uruchomionej przez MSWiA aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jest to proste w obsłudze narzędzie, działające na terenie całego kraju i umożliwiające informowanie Policji o występujących w najbliższym otoczeniu zagrożeniach.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

09.05.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o zakończonych konsultacjach społecznych w sprawie przystąpienia Tychów do związku metropolitarnego.

Zarząd ZMP w Tychach

09.05.17

Rządowy projekt Prawo wodne będzie jednym z opiniowanych aktów prawnych podczas posiedzenia Zarządu Związku Miast Polskich, które odbędzie w najbliższy piątek, 12 maja w Tychach.

Rusza LOGOS FEST – III Tyski Festiwal Słowa

08.05.17

Już po raz trzeci Miejskie Centrum Kultury w Tychach jest organizatorem LOGOS FEST – Tyskiego Festiwalu Słowa, którego zadaniem jest zwracanie uwagi na kondycję słowa zarówno mówionego, jak i pisanego.

Bezpłatna mammografia w Tychach

08.05.17

W ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi zapraszamy wszystkie Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatną mammografię. Badania będzie można wykonać 12 i 15 maja br.

Biała sobota w Tychach

08.05.17

Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy zaprasza 13 maja br. do udziału w bezpłatnych konsultacjach oraz wykładach w ramach projektu Białe soboty w CZP Tychy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...