Aktualności

Roboty drogowe na ulicy Glinczańskiej w Tychach

18.11.20

Drogowcy rozpoczęli prace przy budowie wyniesionego przejścia dla pieszych oraz chodnika na ul. Glinczańskiej w rejonie ul. Jeżynowej. Obecnie występują czasowe zamknięcia jezdni oraz zawężenia, ale w piątek – 20 listopada na kilka dni, droga zostanie zamknięta dla ruchu.

Bezpłatny program rehabilitacyjny dla mieszkańców Tychów i okolic – kolejne nabory

17.11.20

Program „Tuzy u Tuza. Rehabilitacja lecznicza w chorobach przewlekłych układu kostno-stawowego i mięśniowego w 3 powiatach województwa śląskiego, będzie kontynuowany do końca 2022 roku.

Tyska kultura on-line

17.11.20

Po krótkim, letnim otwarciu tyskie placówki kulturalne m.in. Teatr Mały, Muzeum Miejskie, Miejska Biblioteka Publiczna czy Miejskie Centrum Kultury od niemal dwóch tygodni znów są zamknięte dla widzów i gości.

Teatr Mały Tychy online

16.11.20

W związku z trwającą pandemią od 7 do 29 listopada miejskie instytucje kultury pozostają zamknięte. W tym czasie Teatr Mały Tychy przenosi część swoich działań do sieci.

Unikatowe projekty w zbiorach Muzeum Miejskiego w Tychach

13.11.20

Zbiory Muzeum Miejskiego w Tychach wzbogaciły się o trzy nowe wyjątkowe obiekty. Zakupione dzieła to unikatowe projekty elementów polichromii do wnętrza kościoła pw. Ducha Świętego w Tychach.

Czy my się znamy? - Zespół Szkół nr 1 w Tychach w międzynarodowym projekcie

13.11.20

Uczniowie z Zespołu Szkół im. Gustawa Morcinka w Tychach oraz szkoły średniej Nikola Karev ze Skopje w Republice Macedonii Północnej biorą udział w międzynarodowym projekcie on-line.

Tyski Jarmark Bożonarodzeniowy odwołany

10.11.20

W związku z trwającą pandemią tegoroczny Tyski Jarmark Bożonarodzeniowy został odwołany.

Święto Niepodległości online

10.11.20

W tym roku, w związku z trwającą pandemią wszystkie planowane obchody rocznicy 11 listopada zostały przeniesione do sieci.

Instytucje w Tychach

06.11.20

Od 7 do 27 grudnia miejskie instytucje kultury będą zamknięte.

Miejska Biblioteka Publiczna zamknięta do 29 listopada

05.11.20

W związku z bardzo dużym wzrostem zakażeń, zgodnie z decyzją rządu, Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zostanie zamknięta od 7 do 29 listopada. Nie będą działały również wrzutnia i książkomat.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×