Aktualności

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

07.05.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o budowie Domu Opieki Społecznej i o wystawie urządzeń grzewczych, która odbędzie się w Tychach.

Nowe azyle dla bezpieczeństwa pieszych

06.05.19

Miejski Zarząd Ulic i Mostów podpisał umowę z wyłonioną w drodze przetargu firmą DROKAN-2 z Tychów na remonty dróg, które maja przynieść poprawę bezpieczeństwa ruchu. Głównie chodzi o bezpieczeństwo pieszych.

Punkt Obsługi Klienta Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia przeniesiony

06.05.19

Informujemy, że punkt obsługi interesantów Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia z dniem 29.04.2019 został przeniesiony na parter budynku Urzędu Miasta Tychy (al. Niepodległości 49).

Tyszanie świętowali na placu Baczyńskiego

02.05.19

Wczoraj na placu Baczyńskiego tyszanie świętowali 15. rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej. Po odśpiewaniu „Ody do radości” przez mieszkańców wspólnie z katowickim Chórem Uniwersytetu Ekonomicznego, rozpoczęły się animacje dla dzieci.

Nowe mieszkania przy ul. de Gaulle’a

02.05.19

Nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny powstanie przy ul. de Gaulle’a w Tychach.

"Kompostujesz - zyskujesz" - 150 kompostowników czeka

02.05.19

Celem akcji jest zachęcenie mieszkańców do efektywnego wykorzystywania odpadów biodegradowalnych powstających w ogrodach i kuchniach. Dzięki kompostowaniu, czyli przetwarzaniu odpadów można uzyskać naturalny i co najważniejsze bezpieczny nawóz, nadający się do wzbogacenia każdego rodzaju upraw.

Dyrektorzy tyskich szkół wybrani

02.05.19

Konkursy na dyrektorów 11 placówek w Tychach zostały rozstrzygnięte. W większości szkół dyrektorzy się nie zmienią, nowych zarządzających będą miały: Szkoła Podstawowa nr 6 i Przedszkole nr 11.

26 maja wybory do PE

30.04.19

Za niecały miesiąc odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. W urzędach miast i gmin przygotowania trwają już od dawna. W Tychach do realizacji zadań został powołany 35-osobowy zespół składający się z pracowników magistratu.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

30.04.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać o obchodach związanych z rocznicą wstąpienia Polski do Unii Europejskiej oraz Konstytucji 3 Maja, a także o wystawie urządzeń grzewczych i konkursie muzycznym.

Rusza budowa Domu Opieki Społecznej

30.04.19

29 kwietnia podpisano umowę na przebudowę obiektów budowlanych przy ul. Promnickiej 53 w Kobiórze. Zgodnie z planem powstanie tam Dom Opieki Społecznej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×