Aktualności

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

18.07.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o nowych parkingach przy ul. Cichej i Paprocańskiej.

Kultura Osiedla – Osiedle Kultury w Czułowie Osadzie

18.07.17

Zapraszamy na Integracyjny Piknik, który odbędzie się 22 lipca 2017 r. na stadionie Czułowianki w godzinach od 15 do 19. Wydarzenie jest działaniem Miejskiego Centrum Kultury w ramach Programu Rewitalizacji dla miasta Tychy.

Ostrzeżenie meteorologiczne przed burzami z gradem

10.07.17

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić w dzień i w nocy (10/11 lipca) w województwie śląskim.

Ostrzeżenie meteorologiczne przed burzami z gradem

07.07.17

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić w dzień i w nocy (7/8 lipca) w województwie śląskim.

Urząd Miasta w Tychach przyjazny obcokrajowcom

07.07.17

Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej BONA FIDES sprawdziło urzędy miejskie w województwie śląskim pod kątem dostępności do informacji miejskiej dla obcokrajowców. Tychy zajęły w nim 5 miejsce za Dąbrową Górniczą, Piekarami Śląskimi, Chorzowem i Jaworznem.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

04.07.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. podsumowanie Mistrzostw Europy U21.

Bezpiecznie w Tychach

03.07.17

Tyszanie czują się bezpiecznie w miejscu zamieszkania i ufają innym ludziom - tak wynika z ostatniego raportu "Europolis. Bezpieczne i otwarte miasta" przygotowanego przez Fundację Schumana.

W Tychach powstał plac zabaw dla dzieci niepełnosprawnych

03.07.17

Płotek interaktywny, huśtawka stalowa dla dzieci na wózkach, Bongos – urządzenie muzyczne, ławka Kameleon, kołyska na sprężynach – to tylko kilka przykładów urządzeń, jakie znalazły się na placu zabaw dla dzieci niepełnosprawnych, który został dziś oddany do użytku w Tychach.

Prezydent z absolutorium

30.06.17

Na wczorajszej sesji (29.06.) Radni Rady Miasta Tychy udzielili absolutorium Andrzejowi Dziubie - Prezydentowi Miasta Tychy. 14 radnych było "za" (Klub Radnych Inicjatywa Tyska i PO), 10 "przeciw" (PiS i STMO).

Ogłoszenie o naborze na stanowisko informatyka - 3 etaty

30.06.17

Prezydent Miasta Tychy ogłasza nabór na wolne stanowiska urzędnicze: podinspektor/inspektor/informatyk w Wydziale Informatyki w wymiarze - 3 etaty.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...