Aktualności

164 miliony na komunikację w Tychach

03.08.17

Tyle miasto wyda m.in. na zakup ponad 50 nowoczesnych autobusów, mikrobusy, trolejbusy, elektrobusy, pojazdy serwisowe do obsługi taboru autobusowego, pojazd pogotowia technicznego oraz gruntowną przebudowę zaplecza technicznego zajezdni autobusowej PKM i budowę sieci trakcji trolejbusowej.

Ostrzeżenie meteorologiczne przed burzami z gradem

02.08.17

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić wystąpić 2 sierpnia w województwie śląskim.

Tyskie obiekty w konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego 2017

01.08.17

1 sierpnia rozpoczęło się głosowanie internautów w konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego 2017. Wśród zgłoszonych realizacji znalazł się Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowicach oraz "Promenada" nad jeziorem Paprocańskim.

Konsultacje dot. rejonu ulic: Lokalnej, Serdecznej, linii kolejowej i doliny potoku Tyskiego

01.08.17

Informacja o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ulic: Lokalnej, Serdecznej, linii kolejowej oraz doliny potoku Tyskiego w Tychach.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

01.08.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o nowych atrakcjach, które pojawią się niebawem na tyskich placach zabaw.

Osiedle kultury w Parku Jaworek

31.07.17

Spektakl plenerowy, balonowe konkurencje ruchowe, przeciąganie liny i wiele innych atrakcji już 5 sierpnia! Zapraszamy na imprezę w Parku Jaworek związaną z Programem Rewitalizacji dla Miasta Tychy.

W rocznicę Powstania Warszawskiego zawyją syreny

31.07.17

We wtorek 1 sierpnia w całym kraju zostanie przeprowadzony trening sprawności syren alarmowych. Będzie to jednocześnie upamiętnienie obchodów 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Bezpłatny kurs samoobrony "Bezpieczna Rodzina"

31.07.17

W ramach rewitalizacji miasta Tychy zapraszamy mieszkańców oraz sympatyków osiedla A na bezpłatny kurs samoobrony "Bezpieczna Rodzina". Mogą w nim uczestniczyć rodzice z dziećmi (od 6 r. ż.), dorośli oraz młodzież .

Ostrzeżenie meteorologiczne - uwaga na upały!

31.07.17

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed upałami w województwie śląskim w dniach od 30 lipca do 5 sierpnia br.

Koncert na Stadionie Miejskim Tychy - zmiana miejsca!

26.07.17

Z powodu małej ilości sprzedanych biletów koncert zaplanowany na 26 sierpnia 2017 roku na Stadionie Miejskim Tychy został przeniesiony do Parku Miejskiego pod Żyrafę. Wstęp na imprezę będzie bezpłatny.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...