Aktualności

19 dni przeciwko przemocy

28.10.19

Już 1 listopada Tychy po raz kolejny włączą się w kampanię, która rozgrywa się równocześnie na wszystkich kontynentach, we wszystkich krajach świata. To kampania pod hasłem "19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży".

Tyska urzędniczka zwyciężyła w III Mistrzostwach Polski Samorządowców

24.10.19

Joanna Odrzywolska – na co dzień zajmująca się rejestracją pojazdów w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Tychy pokonała rywali i zajęła I miejsce III Mistrzostwach Samorządowców w Biegach Przeszkodowych organizowanych 19 października br. we Wrocławiu.

Cykl Aktor W DIALOGU: spotkanie z Andrzejem Strzeleckim

24.10.19

W niedzielę 27 października, przed inscenizacją spektaklu "Edukacja Rity", Teatr Mały zaprasza na spotkanie z aktorem i reżyserem, a w latach 2008-2016 rektorem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, prof. Andrzejem Strzeleckim.

Konsultacje w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia Budżetu Obywatelskiego

23.10.19

Od 21 października do 5 listopada trwają konsultacje projektu uchwały w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia Budżetu Obywatelskiego w Tychach.

Przepisy tyskich seniorek w specjalnej książce kucharskiej

22.10.19

Jarskie naleśniki, domowa kaszanka, skrzydełka po amerykańsku czy śledzie w śmietanie – te i ponad dwadzieścia innych przepisów można znaleźć w wyjątkowej książce kucharskiej, jaka powstała w Tychach.

Prezydent zaprasza do konsultacji

21.10.19

Prezydent Miasta zaprasza do konsultacji projektu uchwały w sprawie określenia wysokości i zasad ustalania oraz rozliczania dotacji celowej dla podmiotów prowadzących żłobki lub kluby dziecięce na terenie miasta Tychy

Nie Zamykaj Oczu

21.10.19

"Nie Zamykaj Oczu" - pod taki hasłem Polski Związek Niewidomych organizuje konferencje, by zwrócić widzącym uwagę na problemy osób niedowidzących.

Znaczniki dla niewidomych i słabowidzących

18.10.19

W Tychach zainstalowano 27 znaczników Totupoint, które pomagają osobom z dysfunkcją wzroku w poruszaniu się. Znajdują się one w najważniejszych punktach miasta, wybranych przez samych zainteresowanych.

Aktywniejsi, bezpieczniejsi

17.10.19

Straż Miejska zaprasza panie z Tychów i okolic na kurs samoobrony, który od 9 listopada będzie się odbywał w każdą sobotę od godziny 11:00 do 13:00 w hali sportowej Klubu Sportowego Gwardia Tychy przy ulicy Wejchertów 20. Udział w kursie jest bezpłatny.

Autobusem na Perłę Paprocan

16.10.19

20 października w Tychach odbędzie się XXXII Perła Paprocan. Zawodnicy biorący udział w imprezie oraz wszyscy, którzy chcą im kibicować mogą skorzystać z bezpłatnych przejazdów liniami autobusowymi S17 i S18. W poprzedniej edycji biegu wzięło udział ponad 1000 biegaczy!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×