Miasto

Zmiana godzin urzędowania Wydziału Komunikacji

15.01.21

Sprawy z zakresu Wydziału Komunikacji realizowane są bezpośrednio w budynku przy ul. Budowlanych 59. Od 18 stycznia wydział czynny będzie w godzinach: od poniedziałku do czwartku od 7.30 do 17.00, a w piątek od 7.30 do 12.00.

#Szczepimysie - trwa kampania informacyjna

15.01.21

Trwa rządowa kampania informacyjna #szczepimysię mająca na celu propagowanie szczepień przeciwko COVID-19. W całej Polsce pojawiły się billboardy, w internecie oraz w telewizji emitowane są spoty z udziałem aktorów.

Miasto Tychy ze znakiem Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020

14.01.21

W III edycji konkursu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej na Znaki Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej miasto Tychy w kategorii: „społecznie odpowiedzialny samorząd” znalazło się w grupie 13 polskich miast, którym przyznano znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020.

Linia H - nowa linia trolejbusowa w mieście Tychy

14.01.21

1 stycznia o godzinie 6:02 rozpoczęła kursowanie nowa - linia H. To już ósma linia obsługiwana przez Tyskie Linie Trolejbusowe. Zastąpiła ona dotychczasową linię 291 i kursuje po jej trasie, z rozszerzoną obsługą dzielnicy Żwaków.

Tychy w czołówce rankingu wydatków na komunikację publiczną

13.01.21

Tychy zajęły 6 miejsce wśród miasta na prawach powiatu w Polsce pod względem wydatków budżetu miasta na komunikację publiczną w przeliczeniu na mieszkańca.

Akcja Zima w Tychach

13.01.21

W ostatnich dniach z uwagi na intensywne opady śniegu Akcja Zima prowadzona jest w systemie ciągłym. Na miasto wyjechał cały sprzęt, a do odśnieżanie chodników i ulic zostały zaangażowane wszystkie brygady ręczne.

KGW rozliczają się z dotacji

12.01.21

Do 31 stycznia Koła Gospodyń Wiejskich, które w 2020 roku otrzymały z ARiMR dofinansowanie swojej działalności, muszą rozliczyć się z dotacji.

Konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

12.01.21

Od 19 stycznia do 16 lutego przeprowadzone zostaną konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ul. Armii Krajowej, al. Piłsudskiego, ul. Beskidzkiej i linii kolejowej nr 179 w Tychach wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Graffiti w tunelu - mural w przejściu podziemnym pod DK-1 w Tychach

11.01.21

Ogromny fioletowy krasnal, czarno-biała modelka w stylowych okularach, czy wesoły napis „ELO”, eksplodujący kaskadą kolorowych kształtów.

Nowe pojemniki na odpady bio-kuchenne

11.01.21

Do końca stycznia trwa dostarczanie pojemników na odpady bio-kuchenne do właścicieli nieruchomości zabudowy jednorodzinnej w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×