Miasto

Nowa droga połączy ul. Grota-Roweckiego z ul. Oświęcimską w Tychach

16.10.18

Dzięki tej inwestycji powstanie alternatywne połączenie do alei Bielskiej i częściowo ulicy Katowickiej. Chodzi o budowę nowej drogi, która połączy ul. Grota-Roweckiego z ul. Oświęcimską.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

16.10.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" opublikowaliśmy m.in. listę projektów, które będą realizowane w ramach Budżetu Partycypacyjnego.

Inauguracja działalności ośrodka wspierania ekonomii społecznej ROWES 2.0.

16.10.18

W czwartek 8 listopada zapraszamy tyskie organizacje pozarządowe na spotkanie inaugurujące działalność nowego ośrodka wspierania ekonomii społecznej, czyli ROWES 2.0.

Bezpłatne badania prenatalne w Tychach

16.10.18

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych badań prenatalnych w ramach Regionalnego Programu Zdrowotnego Województwa Śląskiego.

Rządowy Program "Czyste Powietrze" w Tychach

15.10.18

We wtorek 16 października o g. 18 w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tychach odbędzie się informacyjne spotkanie dla mieszkańców z przedstawicielami Ministerstwa Środowiska w sprawie rządowego programu "Czyste powietrze".

Mogę #zatrzymać SMOG w Tychach

15.10.18

W dniach 17-19 października br. na Placu Baczyńskiego w Tychach pojawią się Kontenery Śląskie, będące częścią kampanii informacyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego dotyczącej przeciwdziałaniu niskiej emisji.

Upamiętnienie bohaterów w Tychach

10.10.18

Dnia 9 października miały miejsce uroczystości odsłonięcia trzech tablic upamiętniających pułkownika Aleksandra Sałackiego, powstańców śląskich oraz żołnierzy poległych podczas kampanii wrześniowej w 1939 roku.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

09.10.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" opublikowaliśmy m.in. "Vademecum wyborcy".

Ekodrzewko za makulaturę

08.10.18

Zachęcamy do udziału w akcji "Ekodrzewko - żywa choinka za makulaturę", która prowadzona będzie od 10 października do 21 grudnia 2018 r. Za dostarczenie minimum 15 kg makulatury będzie można otrzymać bon na żywą choinkę (świerk srebrzysty).

Tyszanie wybrali projekty w budżecie partycypacyjnym

08.10.18

Zakończyła się kolejna edycja budżetu partycypacyjnego w Tychach. W sumie spośród 114 projektów zrealizowanych zostanie 67 zadań.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×