Aktualności

Ogłoszenie o naborze Wykonawców w ramach Projektu grantowego OZE

25.11.20

Gmina Miasta Tychy ogłasza nabór Wykonawców do projektu grantowego pn: „Odnawialne źródła energii szansą na poprawę jakości powietrza w Tychach”.

Miasto Tychy świątecznie

24.11.20

W Tychach już wkrótce będzie można poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia. W mieście rozpoczął się montaż świątecznego oświetlenia. Wszystko będzie gotowe do końca listopada, by na początku grudnia place, skwery i ulice oświetliły świąteczne iluminacje.

E-usługi w Urzędzie Miasta Tychy – wypowiedz się: wypełnij ankietę!

23.11.20

E-administracja w okresie pandemii staje się coraz bardziej popularna. Zwłaszcza, że katalog spraw, które można dziś załatwić drogą elektroniczną w niemal każdej publicznej instytucji stale się poszerza.

„My z osiedla A”, czyli Muzeum Miejskie w Tychach zbiera wspomnienia mieszkańców

23.11.20

Jesteś z osiedla A? Mieszkasz tu od dziecka albo przeprowadziłeś lub przeprowadziłaś się w młodości? Opowiedz nam, jak tu było i jest. Podziel się swoją historią i wspólnie ocalmy ją od zapomnienia.

Koronawirus - nowe terminy w krajowych obostrzeniach

23.11.20

W sobotę 21 listopada premier rządu ogłosił nowe terminy i etapy wprowadzanych obostrzeń. Wśród najważniejszych: zdalne nauczanie aż do Bożego Narodzenia, wspólny dla całej Polski termin ferii zimowych, otwarcie galerii handlowych.

Konsultacje uchwały - wyznaczenie Aglomeracji Tychy

20.11.20

Od dziś (10 listopada) do 10 grudnia trwają konsultacje uchwały w sprawie wyznaczenia Aglomeracji Tychy.

Poznaliśmy tyskich społeczników roku

19.11.20

W Hotelu Tychy odbyła się dziś gala Tyski Społecznik Roku 2020. Podczas wydarzenia wyróżnione zostały instytucje oraz osoby, które w szczególny sposób wykazywały swoją prospołeczną postawę i działały na rzecz rozwoju naszego miasta.

Koniec sezonu rowerowego w Tychach

19.11.20

Sezon rowerowy w Tychach powoli dobiega końca. Wypożyczalnie tyskiego roweru działają jeszcze do 30 listopada. Tego dnia, po północy, rowery miejskie zostaną zablokowane w stacjach, choć wciąż można będzie jeszcze oddać te, które zostały wynajęte.

Test syren alarmowych

19.11.20

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Tychy informuje, że 24 listopada pomiędzy godz. 9.00, a 13.00 zostanie przeprowadzony krajowy trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności.

Tychy w programie Metropolitalne Łąki Kwietne

18.11.20

Tyska Rada Seniorów podjęła się założenia łąki kwietnej w pobliżu tężni w Parku Rodzinnym bł. Karoliny. To pilotażowy projekt Metropolii dla metropolitalnych gmin. 14 listopada łąka została zasiana – efekty pracy tyskich seniorów będzie można zobaczyć wiosną.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×