Aktualności

Do czwartku nie wypożyczysz książek w Mediatece

05.03.18

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach informuje, że z powodu reinstalacji systemu Biblioteki Głównej (Mediateki) od 5 do 8 marca nie będzie można wypożyczać książek z wypożyczalni dla dorosłych, dla dzieci oraz z działu muzycznego.

Uwaga! Bardzo zła jakość powietrza

05.03.18

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska ostrzega, że dziś (5.03.) ze względu na poziom pyłu zawieszonego, w Częstochowie, na obszarze centralnym, rybnicko-pszczyńskim, bielsko-cieszyńskim, w Bielsku-Białej oraz w dolinach beskidzkich, jakość powietrza będzie bardzo zła.

Bezpłatne badania mammograficzne

28.02.18

Zapraszamy Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, które odbędą się 9 marca br. w Tychach.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

27.02.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o jubileuszowej debacie w I Liceum Ogólnokształcącym w Tychach, a także o wnioskach złożonych w ramach budżetu partycypacyjnego.

Uwaga - w najbliższych dniach silny mróz

26.02.18

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed silnym mrozem, który prognozowany jest w najbliższych dniach w woj. śląskim. W nocy temperatura lokalnie może sięgać nawet -22 stopni Celsjusza.

Rekordowa liczba wniosków w budżecie partycypacyjnym w Tychach

26.02.18

19 lutego zakończył się nabór wniosków do V edycji Tyskiego Budżetu Partycypacyjnego na 2019 rok. Mieszkańcy złożyli 189 wniosków. Jak dotąd to największa liczba projektów złożonych w ramach jednej edycji.

Opel, Tychy i KSSE na rzecz szkolnictwa zawodowego

26.02.18

- Rusza nasz nowy program „Trafny wybór – czas na zawody techniczne”, w którym wspólnie z partnerami utworzymy 3 klasy branżowe w tyskich szkołach średnich: ZS nr 4, ZS nr 5 i ZS nr 6 w Tychach – poinformował prezes Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE) Janusz Michałek.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

20.02.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o tym, co zrobić, by nie stać w kolejce w tyskim Urzędzie Miasta, a także o nietypowym coachingu dla gimnazjalistów.

Konsultacje społeczne - rozbudowa infrastruktury edukacyjnej w ZS nr 4 i ZS nr 7 w Tychach

16.02.18

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących adaptacji pomieszczeń na warszaty i pracownie w ZS nr 4 oraz przebudowy i wyposażenia warsztatów w ZS nr 7 w Tychach.

Ostatnie dni składania wniosków

15.02.18

Tylko do 19 lutego mieszkańcy mogą składać wnioski do budżetu partycypacyjnego Razem Tychy 2019. Jest 5 milionów złotych do wydania.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...