Aktualności

Dzień Przedsiębiorcy w Tychach

21.06.19

Chcesz założyć własną firmę, a może jesteś już przedsiębiorcą i potrzebujesz fachowej porady. Zapraszamy cię na dzień otwarty, podczas którego będziesz mógł skorzystać z pomocy specjalistów. 26 czerwca w Urzędzie Miasta odbędzie się Dzień Przedsiębiorcy.

Biblioteki w Tychach będą nieczynne

21.06.19

Od 24 czerwca do 29 czerwca Biblioteka Główna Mediateka i wszystkie filie na terenie miasta będą nieczynne z powodu reinstalacji systemu bibliotecznego.

Weekend w mieście

21.06.19

Kino pod chmurką, spotkanie z dietetykiem i fizjoterapeutą, piknik osiedlowy czy festyn z wieloma atrakcjami dla dzieci… W ten weekend w Tychach na pewno nie będzie czasu na nudę. Gdzie skorzystać z przygotowanych dla mieszkańców atrakcji?

Nauka pływania dla tyskich dzieci znów od września

19.06.19

Od 4 marca do 19 czerwca ponad 1100 tyskich drugoklasistów uczestniczyło w lekcjach pływania w Wodnym Parku Tychy. Wiadomo już, że od września zajęcia będą kontynuowane.

Konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

19.06.19

Prezydent Miasta Tychy zaprasza mieszkańców do konsultacji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Beskidzkiej, Oświęcimskiej, Długiej i Goździków w Tychach - Etap I

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

19.06.19

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić 19 czerwca br. w Tychach.

Kina pod chmurką w Tychach

19.06.19

Relaks i chwila odprężenia przy dobrym kinie, w miły towarzystwie, po upalnym i męczącym dniu? W najbliższych dniach w Tychach odbędą się dwa plenerowe pokazy filmowe, podczas których na pewno nie zabraknie śmiechu i dobrej zabawy.

Utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej

19.06.19

Zarząd Transportu Metropolitalnego poinformował o braku realizacji kursów na siedmiu liniach autobusowych w Tychach. Utrudnienia czekają pasażerów korzystających z autobusów nr 1, 82, 181, 291, W, Sz2 i Sz4.

Zmiana organizacji ruchu na DK-44

18.06.19

W związku z przebudową ul. Oświęcimskiej i koniecznością wykonania prac bitumicznych na wlocie ul. Urbanowickiej do ul. Oświęcimskiej, 18 i 19 czerwca skrzyżowanie to będzie zamknięte.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

18.06.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można znaleźć informacje min. o festynie przy Mediatece na przywitanie wakacji, a także komunikat o reinstalacji systemu Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×