Aktualności

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

23.10.18

Uwaga - wydano ostrzeżenia meteorologiczne przed silnym wiatrem, który może pojawić się w woj. śląskim od g. 17 dnia 23 października do g. 18 dnia 24 października br.

Spotkanie dotyczące budżetu partycypacyjnego Razem Tychy 2020

23.10.18

W czwartek 25 października br. zapraszamy do Pasażu Kultury Andromeda o g. 17 na spotkanie dotyczące budżetu partycypacyjnego Razem Tychy 2020.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

23.10.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o projektach i akcjach, które są realizowane w Tychach z myślą o seniorach.

Rusza rekrutacja do projektów unijnych

22.10.18

W dniach od 22 października do 8 listopada br. trwa rekrutacja do projektów unijnych pn. „Szkoła nowych szans...” w SP nr 24 i „Szkoła nowych możliwości – ...” w SP nr 5 i w SP nr 11.

Tychy europejską stolica gitary

19.10.18

W niedzielę rusza XVII Międzynarodowy Festiwal Śląska Jesień Gitarowa. To największy festiwal poświęcony gitarze klasycznej w naszej części Europy i jeden z największych na starym kontynencie.

Tychy miastem najbardziej przyjaznym seniorom

18.10.18

Tak wynika z plebiscytu „Miasto/gmina życzliwe Długowiecznym” zorganizowanego wspólnie przez „Gazetę Wyborczą” i Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Bezpłatna tomografia komputerowa płuc

18.10.18

Masz 50-70 lat? Palisz papierosy? Żyjesz w mieście przemysłowym? Wykonaj bezpłatne badanie płuc.

Nowa droga połączy ul. Grota-Roweckiego z ul. Oświęcimską w Tychach

16.10.18

Dzięki tej inwestycji powstanie alternatywne połączenie do alei Bielskiej i częściowo ulicy Katowickiej. Chodzi o budowę nowej drogi, która połączy ul. Grota-Roweckiego z ul. Oświęcimską.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

16.10.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" opublikowaliśmy m.in. listę projektów, które będą realizowane w ramach Budżetu Partycypacyjnego.

Inauguracja działalności ośrodka wspierania ekonomii społecznej ROWES 2.0.

16.10.18

W czwartek 8 listopada zapraszamy tyskie organizacje pozarządowe na spotkanie inaugurujące działalność nowego ośrodka wspierania ekonomii społecznej, czyli ROWES 2.0.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×