Aktualności

Tyski Bank Kultury - pozostały 3 dni do końca głosowania!

07.12.17

Do 10 grudnia do godz. 18.00 można głosować na ulubione projekty zgłoszone do Tyskiego Banku Kultury. Wybór nie będzie łatwy ponieważ do II etapu konkursu przeszło aż 25 wniosków!

Obywatelskie wysłuchanie publiczne

06.12.17

Związek Miast Polskich zaprasza do udziału w obywatelskim wysłuchaniu publicznym dotyczącym projektu Ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu zwiększenia udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

05.12.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o młodych mieszkańcach naszego miasta mówiących gwarą śląską, a także o Gali Społecznika Roku.

Za nami VI Miejski Zjazd Profilaktyczny

04.12.17

W poniedziałek, 4 grudnia w urzędzie miasta pod hasłem: „Nowe trendy w leczeniu osób uzależnionych” odbył się VI Miejski Zjazd Profilaktyczny.

Od niedzieli w Tychach można jeździć na łyżwach

01.12.17

3 grudnia swoją działalność w sezonie 2017/18 rozpoczną wszystkie trzy lodowiska sezonowe w Tychach: pod Żyrafą, w Paprocanach oraz na obiekcie przy ul. Brzozowej. Korzystanie ze ślizgawek jest bezpłatne.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

28.11.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o Miejskich Mikołajkach i odnowionej świetlicy na osiedlu Osada.

Lider zarządzania

27.11.17

Urząd Miasta Tychy otrzymał tytuł „Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi w administracji” za wdrożone rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w kategorii: jednostki zatrudniające 250-500 pracowników na podstawie badania pracodawców samorządowych zainicjowanego przez Miasto Zabrze.

VI Miejski Zjazd Profilaktyczny

27.11.17

W poniedziałek, 4 grudnia Referat Polityki Społecznej Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy wspólnie z Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej Profilaktyki i Leczenia Uzależnień MENS SANA organizują VI Miejski Zjazd Profilaktyczny pod hasłem: „Nowe trendy w leczeniu osób uzależnionych”.

Miejskie Mikołajki 2017

27.11.17

Zapraszamy na Miejskie Mikołajki, które odbędą się w niedzielę, 3 grudnia na Placu Baczyńskiego oraz w Pasażu Kultury Andromeda. W programie świąteczne warsztaty plastyczne, spektakl, spotkanie z Mikołajem i jego pomocnikami.

Uwaga kierowcy! Ruch okrężny przy Teatrze Małym

24.11.17

Od wtorku (21.11.) na skrzyżowaniu przy Teatrze Małym obowiązuje ruch okrężny. Zmiana organizacji ruchu związana jest z budową mini-ronda, jakie powstaje u zbiegu ulic Bocheńskiego z Boczną i Hlonda.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...