Aktualności

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

28.02.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o programie "Zielone Podwórka" i o pomysłach zgłoszonych w ramach budżetu partycypacyjnego.

Prezydent Tychów jednym z liderów 25-lecia na Śląsku

27.02.17

Tytuł Menedżera 25-lecia na Śląsku w konkursie „Sukces na Śląsku” Andrzejowi Dziubie przyznało Śląskie Stowarzyszenie Menedżerów, które od 14-tu lat nagradza najlepszych, najbardziej reaktywnych menedżerów i najlepiej zarządzane firmy.

Spotkanie autorskie z Adamem Bieleckim

27.02.17

Tyska Galeria Sportu zaprasza 3 marca o godzinie 18 na spotkanie autorskie z wybitnym himalaistą, tyszaninem Adamem Bieleckim. Pretekstem do spotkania jest debiutująca właśnie na rynku książka Adama Bieleckiego i Dominika Szczepańskiego.

Bezpłatne badania w zakresie profilaktyki chorób serca

24.02.17

Po akcji badań spirometrycznych, Fundacja NEUCA rozpoczęła kolejną serię badań Polaków. Jej celem jest ocena stanu zdrowia serc Polaków i szerzenie wiedzy na temat chorób kardiologicznych. 27 i 28 lutego br. specjalny kardiobus pojawi się w Tychach, w którym będzie można wykonać bezpłatne badania.

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

23.02.17

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed silnym wiatrem, który może wystąpić w woj. śląskim w nocy 23/24.02. i w dzień 24.02. br.

Zamknięcie sezonowych lodowisk

23.02.17

Dziś (23 lutego 2017 r.) zakończono działalność rekreacyjną lodowisk odkrytych w sezonie zimowym 2016/2017 w Tychach.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

21.02.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o zmianach w tyskim szkolnictwie i wygaszaniu gimnazjów.

Zalecenia dotyczące ptasiej grypy

21.02.17

Wojewoda śląski i przedstawiciele służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo apelują o bezwzględne przestrzeganie zaleceń, które mają zminimalizować zagrożenie ptasią grypą.

Uwaga na fałszywe informacje o odbiorze przesyłki z urzędu!

20.02.17

W związku z pytaniami mieszkańców dotyczącymi przesyłek kurierskich z Urzędu Miasta informujemy, że urząd nie prowadzi akcji przekazywania czujników dymu mieszkańcom Tychów.

Chcesz zmienić swoje podwórko i sprawić, by miasto było bardziej zielone?

20.02.17

Złóż projekt w nowym programie „Zielone podwórka”, który rusza 1 marca br. w Tychach. Za milion złotych będzie można zmienić osiedlowe podwórka i skwery w atrakcyjne tereny zielone z obiektami małej architektury np. ławkami, stojakami na rowery itp.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...