Aktualności

Konsultacje społeczne dotyczące projektu „Uruchomienie Centrum Usług Społecznościowych w Tychach”

20.12.16

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych, dotyczących przygotowywanego projektu „Uruchomienie Centrum Usług Społecznościowych w Tychach” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Zgłoś się na wolontariat UEFA EURO U21!

14.12.16

Do końca roku trwają zapisy na Wolontariat Mistrzostw Europy UEFA Euro U21, które odbędą się w 2017 roku w sześciu miastach w Polsce, w tym m.in. w Tychach! Turniej rozpocznie się 16 czerwca w Lublinie, a zakończy 30 czerwca w Krakowie. W Tychach odbędą się trzy mecze oraz półfinał.

PONE - punkt na Balbinie chwilowo nieczynny

14.12.16

Urząd Miasta Tychy informuje, że z dniem 15 grudnia 2016 r. zawieszona zostaje działalność Punktu Obsługi Klienta Programu ograniczenia niskiej emisji, zlokalizowanego przy ul. Barona 30, do czasu rozpoczęcia realizacji II etapu Programu.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

13.12.16

W aktualnym numerze Tyskiego Informatora Samorządowego można przeczytać o VIII edycji Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się od 15 do 18 grudnia na pl. Baczyńskiego w Tychach. W programie m.in. świąteczny pokaz kulinarny Pascala Brodnickiego, fireshow, lasershow, koncert zespołu Zakopower.

Projekt planu zagospodarowania przestrzennego dla płd. części Wilkowyj - etap II

08.12.16

W związku ze zmianą treści ogłoszenia spowodowaną sposobem rozstrzygnięcia uwag w formie Zarządzenia Prezydenta, ponownie wyłożony zostaje do publicznego wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w płd. części dzielnicy Wilkowyje – etap II.

Nowe nazwy tyskich przystanków

08.12.16

1 grudnia Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach wprowadził zmiany nazw kilkudziesięciu przystanków komunikacyjnych na terenie miasta Tychy.

Cykl wykładów na temat zdrowego żywienia małych dzieci

07.12.16

Fundacja JemyEko zaprasza na cykl 3 wykładów na temat zdrowego żywienia "Zdrowo jeść, by zdrowo żyć, czyli o zasadach zdrowego odżywiania i profilaktyce chorób".

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

06.12.16

W aktualnym numerze Tyskiego Informatora Samorządowego można przeczytać m.in. o tym, jakie drużyny zagrają w Tychach w czerwcu w ramach Mistrzostw Europy UEFA EURO U21.

Lodowiska sezonowe

05.12.16

MOSiR Tychy informuje, iż od niedzieli, 4 grudnia swoją działalność w sezonie 2016/17 rozpoczęło lodowisko sezonowe w Paprocanach. Pozostałe lodowiska sezonowe (w Parku Miejskim przy Żyrafie oraz na terenie obiektu MOSiR przy ul. Brzozowej) rozpoczną swoją działalność od 10 grudnia.

Cukrzyca wiem jak zapobiegać, wiem jak żyć - spotkanie edukacyjne

05.12.16

W czwartek, 8 grudnia, zapraszamy o godz. 16.00 do sali 102 Urzędu Miasta Tychy (al. Niepodległości 49) na spotkanie edukacyjne z Izabelą Bednarczyk - specjalistą diabetologiem. Tytuł spotkania - "Cukrzyca wiem jak zapobiegać, wiem jak żyć".

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...