Aktualności

Nowe życie parku

05.04.18

Już wkrótce Park Północny w Tychach przejdzie metamorfozę. W ciągu najbliższych kilku lat powstaną m.in. podesty, drewniane ścieżki, scena na wyspie, zrewitalizowane zostaną także stawy znajdujące się w parku.

Gratulacje i życzenia dla stulatka

04.04.18

Daria Szczepańska - z-ca prezydenta Tychów ds. społecznych odwiedziła dziś Stanisława Gądka, który właśnie 4 kwietnia br. kończy 100 lat. Wręczyła mu także list gratulacyjny od prezydenta miasta z życzeniami.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

03.04.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o konferencji dotyczącej bezpieczeństwa pieszych, która odbędzie się 5 kwietnia w Mediatece.

Życzenia wielkanocne

30.03.18

Szanowni Państwo! Z okazji Świąt Wielkanocnych proszę przyjąć najlepsze życzenia od Prezydenta Miasta Tychy Andrzeja Dziuby oraz Przewodniczącego Rady Miasta Tychy Macieja Gramatyki.

Rodzinny Park bł. Karoliny (Park Południowy) po rewitalizacji

29.03.18

Dobiegają końca prace związane z rewitalizacją tego jednego z największych w Tychach parków. Od 2012 roku powstały tam m.in. plac zabaw, siłownia plenerowa, tężnia solankowa, ścieżki, oświetlenie, mała architektura itp.

Wykaz placówek zapewniających całodobową opiekę o. niepełnosprawnym, starszym i przewlekle chorym

29.03.18

Przypominamy, że istnieje wykaz placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku, spełniający kryteria rejestru prowadzonego przez Wojewodę oraz podlegających jego kontroli.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

27.03.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o tym, jak Tychy zakwitną na wiosnę, a także o zmianach i nowościach w Rodzinnym Parku bł. Karoliny.

Trwa nabór zgłoszeń do konkursu recytatorskiego

27.03.18

Miejskie Centrum Kultury w Tychach - organizator wydarzenia - ogłasza Konkurs Recytatorski dla młodzieży i dorosłych, który odbędzie się 19 maja 2018 roku w ramach LOGOS FEST IV Tyskiego Festiwalu Słowa - Edycja Młynarski.

Tychy zakwitną na wiosnę

23.03.18

Kalendarzowa wiosna już się rozpoczęła, niebawem miasto zakwitnie więc tysiącami kwiatów i roślin ozdobnych. Jesienią ubiegłego roku w parkach, skwerach i pasach zieleni zasadzono ok. 83 tys. roślin cebulowych: tulipanów, narcyzów, krokusów.

"Decydujesz, pomagamy" - trwa nabór do programu

22.03.18

Aktywni mieszkańcy i organizacje społeczne regionu jeszcze przez kilka dni maja szansę na zgłoszenie pomysłów na inicjatywy społeczne w swoim regionie. Na ich realizację mogą zdobyć granty o łącznej sumie 1 125 000 złotych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×