Aktualności

Koronawirus - godziny otwarcia marketów

07.04.20

Ograniczenia dotyczące liczby osób przebywających w sklepach spowodowały, że od przed sklepami zwiększyły się kolejki klientów. Przedstawiamy godziny otwarcia niektórych większych marketów w Tychach.

Tablety dla uczniów tyskich szkół

06.04.20

Miasto Tychy złożyło wniosek do Ministerstwa Cyfryzacji o przyznanie grantu w wysokości 100 tys. zł (to maksymalna wysokość, jaką mogą otrzymać Tychy) na zakup 140 tabletów dla uczniów oraz mobilnego Internetu.

Muzeum Miejskie w Tychach szuka sportowych pamiątek

06.04.20

Skoro teraz większość z nas sporo czasu spędza w zaciszu domowym, a pora wiosenna dodatkowo sprzyja porządkom, zachęcamy, aby zajrzeć do swoich szuflad oraz podpytać rodziców albo dziadków!

Nie wychodź z domu. Zostań ilustratorem internetowej baśni!

03.04.20

11 kwietnia Teatr Mały w Tychach rusza z nowym cyklem dla dzieci „Bajki z brodą” - zapraszamy młodych tyszan do współtworzenia tego cyklu!

Koronawirus - zakaz wstępu do lasu

03.04.20

Od 3 kwietnia do 11 kwietnia br. włącznie, Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasu, a Parki Narodowe pozostają zamknięte.

Newsletter dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów

03.04.20

Jesteś osobą niepełnosprawną albo jej opiekunem? Chcesz dostawać z Urzędu Miasta informacje dotyczące szeroko pojętej niepełnosprawności, realizowanych w Tychach programów i podejmowanych działań?

Bezpieczeństwo - jednorazowe rękawice, maseczki ochronne

03.04.20

Jak prawidłowo nakładać/ściągać rękawice, czym kierować się przy wyborze maseczki ochronnej? Zapraszamy do lektury.

Bezpłatne doradztwo podatkowe dla osób niepełnosprawnych

02.04.20

Do 28 maja we wtorki i czwartki w godzinach od 9.00 do 15.00 Doradcy Podatkowi ze Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych będą prowadzili bezpłatne konsultacje z zakresu ulg i uprawnień podatkowych przysługujących osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom.

Kolejne przejście na modernizowanej w Tychach DK44

02.04.20

Otwarto drugie przejście podziemne wybudowane w ramach modernizacji DK44 w Tychach.

Pożyczka dla mikroprzedsiębiorców

02.04.20

W Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach można składać wnioski na niskooprocentowaną pożyczkę z Funduszu Pracy dla mikroprzedsiębiorców.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×