Aktualności

Akcja zima 2018/2019

12.12.18

Choć śnieg tak naprawdę spadł dopiero teraz to Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach od 31 października br. jest gotowy do AKCJI ZIMA. Do odpowiedniego utrzymania tyskich dróg są wykorzystywane pługo-piaskarki, ciągniki z pługami i rozrzutnikiem.

Tychy dają szanse skazanym na odpracowanie wyroku

11.12.18

Tychy wciąż są liderem w zatrudnianiu osób skazanych w województwie śląskim. W ciągu roku w taki sposób karę odpracowuje w mieście kilkaset osób w ponad dwudziestu podmiotach – od tych zajmujących się sprzątaniem miasta po instytucje kultury np. Teatr Mały czy przedszkola.

Uwaga - oblodzenie!

10.12.18

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem w nocy z poniedziałku (10 grudnia) na wtorek.

Polacy w połowie stawki

10.12.18

Po dwóch dniach trwającego w Tychach młodzieżowego mundialu w hokeju na lodzie reprezentacja Polski znajduje się na trzecim miejscu. Podopieczni trenera Piotra Sarnika mają na swoim koncie trzy punkty.

Otwarcie lodowisk sezonowych 8 grudnia

07.12.18

W sobotę 8 grudnia ruszają dwa lodowiska sezonowe w Tychach: w Paprocanach oraz na obiekcie przy ul. Brzozowej. Trzecie z lodowisk - pod Żyrafą - będzie czynne od wtorku 11 grudnia.

Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie U20 w Tychach

07.12.18

Od 8 do 14 grudnia br. Stadion Zimowy w Tychach stanie się areną hokejowych Mistrzostw Świata U20. Na tyskiej tafli odbędą się rozgrywki dywizji IB.

Uwaga, będzie ślisko!

06.12.18

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie w sprawie możliwego występowania opadów, przez które na drogach i chodnikach będzie wyjątkowo ślisko.

Aktywny przyjaciel seniorów

06.12.18

Każdy tyski senior, który ukończył 60 lat oraz osoby działające na rzecz tyskich seniorów mogą wziąć udział w konkursie SENIORZY Z PASJĄ, realizowanym w ramach projektu „Senioralna jesień” finansowanego przez Urząd Miasta Tychy.

W sobotę Miejskie Mikołajki 2018

05.12.18

Domek Świętego Mikołaja, renifery na szczudłach, warsztaty z elfami i mikołajkowa kolejka - to tylko niektóre z atrakcji, jakie będą czekać na najmłodszych tyszan w sobotę 8 grudnia na placu Baczyńskiego.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

05.12.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o Mikołajkach, które odbędą się 8 grudnia na placu Baczyńskiego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×