Aktualności

Podsumowanie tyskich Dni Sąsiada

02.11.17

Zapraszamy na spotkanie podsumowujące Dni Sąsiada, które odbyły się w ramach programu rewitalizacji dla miasta Tychy na osiedlach N,O,H i Ł.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

31.10.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o Akcji Zima i kampanii przeciwko przemocy.

Większe dopłaty do wymiany pieców w Tychach

27.10.17

Na wczorajszej sesji Rady Miasta Tychy (26.10), radni Rady Miasta przyjęli uchwałę dotyczącą aktualizacji Programu Ograniczenia Niskiej Emisji.

Bezpłatne warsztaty tańca dla dzieci z programu 3+ Liczna Rodzina

27.10.17

Zapraszamy dzieci - uczestników programu 3+liczna rodzina, do udziału w bezpłatnych zajęciach tanecznych w Tito Dance Studio, przy Placu Świętej Anny 4 w Tychach od dnia 27 października 2017 roku.

Pomiar jakości powietrza w Tychach

27.10.17

Od września 2017 r., możemy sprawdzać jakość powietrza w Tychach dzięki czujnikom rozmieszczonym w różnych punktach miasta.

1 listopada – darmowa komunikacja, dodatkowe autobusy i zmiany w organizacji ruchu

26.10.17

W tym roku po raz pierwszy pasażerowie komunikacji miejskiej w Tychach będą mogli korzystać z niej we Wszystkich Świętych za darmo. Władze miasta chcą zachęcić mieszkańców do pozostawienia własnych samochodów i podróżowania komunikacją miejską.

Komunikat w sprawie deputatów

25.10.17

W związku z licznymi zapytaniami osób ubiegających się o wypłatę rekompensaty z tytułu utraty prawa do bezpłatnego węgla informujemy, że Urząd Miasta Tychy nie może potwierdzać danych zawartych we wniosku oraz podpisu i pełnomocnictw do złożenia wniosku.

Kampania „Hospicjum to też Życie” w Tychach

25.10.17

37 Hospicjów z całej Polski, w tym Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Kaliksta I w Tychach przyłączyło się w październiku br. do ogólnopolskiej XIV kampanii społecznej „Hospicjum to też Życie” pod hasłem: „Opiekun rodzinny – nie musi być sam”.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

24.10.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o zmianach w komunikacji miejskiej w okresie Wszystkich Świętych.

Medal Śląskiej Izby Budownictwa dla wiceprezydenta Tychów

23.10.17

Medal 20-lecia Śląskiej Izby Budownictwa otrzymał Igor Śmietański – z-ca prezydenta Tychów ds. gospodarki przestrzennej za „wspieranie działalności samorządu gospodarczego budownictwa oraz rozwoju przedsiębiorczości”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...