Aktualności

Ostrzeżenie meteorologiczne przed burzami z gradem

22.06.17

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić od 22 do 23 czerwca.

W Tychach powstanie tężnia solankowa

20.06.17

Pod koniec sierpnia rozpocznie się budowa tężni solankowej w Parku Południowym w Tychach. Tężnia ma być gotowa do końca października i jeśli pogoda na to pozwoli będzie można z niej korzystać (bezpłatnie) jeszcze w tym roku.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

20.06.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o akcji "Lato w mieście" i budowanej w Tychach tężni.

Andrzej Dziuba w gronie 15 najlepszych prezydentów w Polsce

20.06.17

Laureaci rankingu honorowe dyplomy odebrali wczoraj (19.06) wieczorem we Wrocławiu, podczas Kongresu Regionów. Prezydent Tychów uplasował się na 13 pozycji, zwyciężył tak jak przed rokiem Jacek Karnowski - prezydent Sopotu.

Międzypokoleniowy Festyn Rodzinny na os. A

19.06.17

Na rozpoczęcie lata mieszkańcom i sympatykom osiedla A proponujemy Międzypokoleniowy Festyn Rodzinny z muzycznymi i tanecznymi atrakcjami. Festyn odbędzie się 25 czerwca na placu św. Anny w godzinach od 16 do 19. Warto zabrać ze sobą wygodne buty i ubranie, piknikowy niezbędnik i wakacyjny nastrój!

W niedzielę rozpoczynają się Mistrzostwa Europy do lat 21 w Tychach

17.06.17

Już w najbliższą niedzielę (18.06) na Stadionie Miejskim odbędzie się pierwszy mecz piłkarskich Mistrzostw Europy do lat 21. W Tychach zagrają reprezentacje Niemiec, Czech, Włoch oraz Danii oraz półfinaliści tej prestiżowej imprezy.

Mistrzostwa UEFA EURO U21 w Tychach - przewodnik kibica

14.06.17

O której godzinie można wejść na Stadion Miejski Tychy? Czego nie można wnosić na jego teren? Zachęcamy do zapoznania się z asystentem kibica - kompleksowym informatorem przygotowanym specjalnie na rozpoczynające się 18 czerwca Mistrzostwa UEFA EURO U21 w Tychach.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

13.06.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o zbliżających się Tyskich Wiankach oraz o bezpłatnych autobusach kursujących do Paprocan.

Rowerowy maj - podsumowanie kampanii

12.06.17

Dzisiaj (12.06.) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Tychach podsumowano kampanię „Rowerowy Maj” i wręczono nagrody uczestnikom programu, których aktywność zaskoczyła nawet organizatorów.

Tychy to zadbane miasto

12.06.17

Ponad 140 tys. ankietowanych wyraziło swoje opinie na temat komfortu życia, jaki gwarantują im w miejscu zamieszkania służby komunalne. Tychy w kategorii dużych miast ( od 50 do 300 tys. mieszkańców zajęły razem z Żorami ex aequo 3 miejsce zdobywając (5,38 pkt).

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...