Aktualności

Usługi asystenckie dla niepełnosprawnych seniorów w Tychach

22.11.19

Fundacja Internationaler Bund Polska realizuje w Tychach dwa projekty finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach, których niepełnosprawni seniorzy mogą skorzystać z usługi asystenckiej.

Otwarte spotkanie AA

22.11.19

W dniu 27 listopada Urząd Miasta Tychy wspólnie z Fundacją Biuro Służby Krajowej Anonimowych Alkoholików w Polsce organizuje spotkanie informacyjne nt. działalności Anonimowych Alkoholików dla wszystkich zainteresowanych osób.

Złote gody tyskich seniorów

21.11.19

34 pary świętowały dziś (21.11) 50-lecie małżeństwa. Jubilaci odebrali „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

Mieszkania komunalne w Centrum Usług Społecznościowych w Tychach gotowe

20.11.19

W budynku przy ul. Edukacji 11 znalazły się m.in. mieszkania komunalne, mieszkania chronione, Filia Dziennego Domu Pomocy Społecznej „Wrzos” i Klub Seniora.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

19.11.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" przypominamy o zasadach prawidłowej segregacji odpadów.

Od środy utrudnienia na węźle Wartogłowiec

19.11.19

Od środy 20 listopada należy spodziewać się utrudnień w ruchu na węźle Wartogłowiec. Chodzi dokładnie o wiadukt w ciągu DK44, który przebiega nad drogą krajową nr 1 w Tychach.

Tychy w sieci możliwości

19.11.19

Ruszyła dodatkowa rekrutacja do projektu "Tychy w sieci", dzięki któremu można otrzymać sprzęt komputerowy oraz dostęp do sieci od razu po zakończeni naboru.

Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach

18.11.19

W tym roku już po raz dwunasty w dniu 18 listopada w całej Europie obchodzony będzie Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach (EDWA). Został on ustanowiony w 2008 roku przez Komisję Europejską. Tychy dołączyły do kampanii informacyjno-edukacyjnej

Grupa Wsparcia dla Opiekunów Osób Starszych z Demencją

18.11.19

Osoby na co dzień opiekujące się osobami starszymi z demencją, mogą bezpłatnie skorzystać z grupy wsparcia, której spotkania odbywać się będą w Rezydencji Seniora Zielony Zakątek w Mysłowicach.

Tyscy "Liderzy na 5" wyróżnieni

15.11.19

Mija 5 lat od powstania Budżetu Obywatelskiego w Tychach. W czwartek 14 listopada w Teatrze Małym w Tychach odbyła się uroczysta gala, podczas której podsumowano dotychczasowe działania i wyróżniono osoby, które składały wnioski w każdej z pięciu edycji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×