Aktualności

Już prawie 1000 książek przynieśli Tyszanie do Biblioteki

25.03.08

Prawie tysiąc książek przynieśli już tyszanie do bibliotek w mieście. Od początku marca pod hasłem „Podzielmy się książkami, z których wyrośliśmy” trwa Wiosenna Zbiórka Książek zorganizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

Szkoła Szans w Tychach

18.03.08

41 tyskich szkół wzięło udział w projekcie Szkoła Szans współfinansowanym ze środków unijnych i budżetu państwa.

Ankieta dla organizacji pozarządowych

17.03.08

Zapraszamy trzeci sektor do wypełniania ankiet. Dzięki temu Urząd przygotuje szkolenia, które będą odpowiadać zapotrzebowaniom organizacji.

10 lat AUKSO

14.03.08

10 lat świętuje w tym roku Orkiestra Kameralna Miasta Tychy AUKSO. Pierwsza próba orkiestry odbyła się w lutym 1998 roku.

Gitara w Muzyce Kameralnej jedyny taki konkurs w kraju

14.03.08

Od dziś aż do niedzieli w Tychach rozbrzmiewać będą dźwięki gitary. Rozpoczął się II Ogólnopolski Konkurs Gitara w Muzyce Kameralnej.

„DROGI INTEGRACJI” - 11 kwietnia 2008 r konferencja o kształceniu dzieci.

12.03.08

Jest to kolejna konferencja poświęcona kształceniu integracyjnemu.

Śniadanie wielkanocne dla potrzebujących

11.03.08

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach zaprasza wszystkich samotnych, potrzebujących, bezdomnych na śniadanie wielkanocne.

Tai-Chi, Yoga, porady prawne i psychologiczne dla niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów

11.03.08

W Tychach funkcjonuje miejsce, w którym spotykają się osoby niepełnosprawne, rozwijając swoje pasje, zainteresowania, realizując marzenia.

Nowe autobusy na tyskich drogach

11.03.08

Kolejne nowe autobusy jeżdżą od tego tygodnia po tyskich ulicach.

Zerówki w tyskich podstawówkach

06.03.08

Zgodnie z zapowiedzią Ministra Edukacji od 2009 roku obowiązek szkolny ma objąć wszystkie sześciolatki a co za tym idzie oddziały zerówkowe powinny znajdować się szkołach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×