Miasto

Podpisanie umowy z Perbo-Projekt Sp z o.o.
Podpisanie umowy z Perbo-Projekt Sp z o.o.
26 kwietnia 2010 14:21
W dniu 26 kwietnia br. została podpisana umowa pomiędzy Urzędem Miasta Tychy a firmą Perbo-Projekt Sp z o.o. z Krakowa, która wygrała przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej stadionu miejskiego w Tychach.
Rozstrzygnięcie konkursu i wystawa
Rozstrzygnięcie konkursu i wystawa
26 kwietnia 2010 12:07
W dniu 28.04.2010 o godzinie 10:00 w Urzędzie Miasta Tychy przy Al. Niepodległości 49 na pierwszym piętrze skrzydło A zostanie otwarta wystawa prac złożonych w ramach konkursu zorganizowanego przez Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. na Opracowanie projektu koncepcyjnego zagospodarowania terenu osi zielonej w Parku Miejskim w Tychach wraz z projektem koncepcyjnym osi wodnej i obiektów wodnych. Laureatom konkursu zostaną wręczone przyznane nagrody.
Akcja krwiodawstwa w Tychach
Akcja krwiodawstwa w Tychach
21 kwietnia 2010 14:41
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach zaprasza wszystkich chętnych do oddania krwi.
Brak zagrożenia pyłem wulkanicznym
Brak zagrożenia pyłem wulkanicznym
19 kwietnia 2010 13:26
W wyniku erupcji w nocy z 13 na 14 kwietnia 2010 roku wulkanu Eyjafjallajoekull na Islandii nad Polskę dotarła chmura pyłu wulkanicznego. Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach zawiadamia, że na chwilę obecną stacje pomiarowe Inspekcji Ochrony Środowiska nie wskazują na zwiększenie stężenia pyłu w powietrzu. Główny Inspektorat Ochrony Środowiska ocenia, że opadanie pyłu nie będzie stanowić zagrożenia dla zdrowia ludzi.
Nowa taryfa opłat w MZK Tychy
Nowa taryfa opłat w MZK Tychy
19 kwietnia 2010 13:05
Informujemy, że na podstawie Uchwały Nr 0150/XLI/955/10 podjętej przez Radę Miasta Tychy w dniu 25 marca 2010 roku, z dniem 1 maja br. ulegają zmianie niektóre ceny biletów oraz opłat dodatkowych za przejazdy środkami komunikacji zbiorowej organizowanej przez Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach.
Inicjatywy lokalne - wstrzymany nabór wniosków
Inicjatywy lokalne - wstrzymany nabór wniosków
16 kwietnia 2010 13:04
Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich informuje, że nie będzie prowadzony nabór wniosków o realizację przedsięwzięć w trybie lokalnych inicjatyw.
Utrudnienia ruchu w Tychach - remont ul. Dmowskiego
Utrudnienia ruchu w Tychach - remont ul. Dmowskiego
16 kwietnia 2010 12:43
Informujemy, że w związku z remontem nawierzchni wschodniej jezdni ulicy Dmowskiego w Tychach, na odcinku od al. Piłsudskiego (Rondo Lwowskie) do al. Jana Pawła II (Rondo Cassino), od piątku 16.04.2010 r. całkowicie zawiesza się obsługę przystanku "Tychy Dmowskiego" w kierunku ul. Roweckiego (w kierunku al. Piłsudskiego przystanek ten będzie obsługiwany bez zmian).
Delegacja Miasta na uroczystościach żałobnych
Delegacja Miasta na uroczystościach żałobnych
15 kwietnia 2010 10:56
W dniu dzisiejszym delegacja Miasta Tychy będzie brała udział, na zaproszenie Kancelarii Prezydenta RP, w uroczystościach żałobnych, które odbędą się przy trumnach Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego i Małżonki Prezydenta Marii Kaczyńskiej w godz. od 13.00 do 16.00. Przedstawiciele Miasta oddadzą hołd tragicznie zmarłej Parze Prezydenckiej, a także będą pełnili wartę honorową przy trumnach.
Wyjazd na uroczystości pogrzebowe
Wyjazd na uroczystości pogrzebowe
15 kwietnia 2010 10:38
Urząd Miasta Tychy organizuje przejazd chętnych - mieszkańców zameldowanych w Tychach - na uroczystości pogrzebowe do Warszawy i powrót do Tychów.
„GRA O STAŻ W EUROPARLAMENCIE" – III EDYCJA
„GRA O STAŻ W EUROPARLAMENCIE" – III EDYCJA
14 kwietnia 2010 12:41
Spółka „MASTER” w Tychach pragnie zaprosić studentów do udziału w kolejnej edycji konkursu ekologicznego „Gra o Staż w Europarlamencie – III EDYCJA” związanego z III Regionalnym Festiwalem Ekologicznym „EKO – MASTER” w Tychach.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.