Miasto

Spotkanie w Klubie Kangura
Spotkanie w Klubie Kangura
17 września 2008 9:21
Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkanie z Klubem Kangura, który promuje ideę noszenia dzieci w chustach.
W Tychach ruszają Kompleksowe Badania Ruchu
W Tychach ruszają Kompleksowe Badania Ruchu
16 września 2008 10:03
W Tychach ruszają Kompleksowe Badania Ruchu (KBR). Od 22 września - przez sześć tygodni - do ponad 6 tysięcy mieszkańców miasta zapukają ankieterzy.
„Ciążą bez alkoholu” - kampania w Tychach
„Ciążą bez alkoholu” - kampania w Tychach
8 września 2008 13:53
Punkt Konsultacyjny dla rodzin i dzieci z problemem FAS działa w Tychach. Został utworzony w ubiegłym roku, kiedy to miasto włączyło się do ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Ciążą bez alkoholu”.
Samoobrona pod chmurką
Samoobrona pod chmurką
2 września 2008 13:54
Przez prawie 3 miesiące, co tydzień, mieszkańcy naszego miasta mogli brać udział w bezpłatnych zajęciach organizowanych przez Straż Miejską w Tychach, Śląską Szkołę Nauk Użytecznych oraz trenerów Szkoły Sztuk Walki Chan Shaolin Si Tychy.
Rok szkolny czas zacząć!
Rok szkolny czas zacząć!
29 sierpnia 2008 12:08
Już 1–go września ponad 993 pierwszoklasistów rozpocznie nowy rok szkolny, a wraz z nimi ponad 16 tysięcy dzieci i młodzieży zacznie naukę w tyskich szkołach. Uczniowie wraz z rodzinami w tym roku, jak i poprzednich latach, mogą liczyć na pomoc finansową w postaci stypendiów.
Konsultacje społeczne Lokalnego Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie
Konsultacje społeczne Lokalnego Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie
29 sierpnia 2008 10:44
Do 26 września mają czas mieszkańcy Tychów, aby wypowiedzieć się na temat Lokalnego Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Właśnie rozpoczęły się konsultacje społeczne projektu.
Wodociąg z XIX wieku w  Muzeum Miejskim w Tychach
Wodociąg z XIX wieku w Muzeum Miejskim w Tychach
28 sierpnia 2008 11:11
Muzeum Miejskie w Tychach otrzymało fragment wodociągu z XIX wieku. Znalezisko zostało odkryte przy okazji budowania kanalizacji w Starych Tychach.
W Tychach o FAS
W Tychach o FAS
28 sierpnia 2008 11:00
„Świat bez FAS – to się da osiągnąć” to tytuł bezpłatnej konferencji, na którą Urząd Miasta Tychy zaprasza wszystkich mieszkańców już 5 września. Rozpocznie się ona o godzinie 10.00 w sali 102. Będzie można wysłuchać i porozmawiać ze specjalistami na temat negatywnego wpływu alkoholu na płód, objawów, leczenia i zapobiegania FAS wśród dzieci.
Fragment wodociągu z XIX wieku odkryty w Tychach
Fragment wodociągu z XIX wieku odkryty w Tychach
25 sierpnia 2008 10:57
Podczas budowy nowej kanalizacji w dzielnicy Stare Tychy odkryto fragment wodociągu pochodzący z XIX wieku.
Kolejne etapy budowy kanalizacji
Kolejne etapy budowy kanalizacji
25 sierpnia 2008 10:46
W związku z budową w Tychach kanalizacji w ramach projektu „Gospodarka ściekowa w Tychach” na terenie miasta w najbliższych dniach mogą wystąpić utrudnienia komunikacyjne.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.