Miasto

Zamknięte szkoły, żłobki, przedszkola - nowe terminy

24.04.20

Zawieszenie zajęć i opieki w szkołach, przedszkolach i żłobkach zostało przedłużone do 24 maja. Znamy już terminy egzaminów maturalnych i egzaminu ósmoklasisty.

Tymczasowy profil zaufany – już jest!

24.04.20

Chcesz załatwiać online sprawy urzędowe, ale nie masz konta w banku, który umożliwia założenie profilu zaufanego (PZ)? Załóż tymczasowy profil zaufany, a z urzędnikiem Ministerstwa Cyfryzacji spotkaj się online.

Tablety dla uczniów

23.04.20

180 uczniów tyskich szkół otrzymało już tablety zakupione w ramach grantu pozyskanego przez Miasto Tychy z Ministerstwa Cyfryzacji, a 54 uczniów otrzymało kartę sim z dostępem do nielimitowanego internetu LTE.

Wsparcie dla NGO

23.04.20

Przedstawiamy możliwości uzyskania wsparcia przez organizacje pozarządowe w związku z trwającą pandemią koronawirusa.

Uwaga na oszustów

21.04.20

Jak wynika z policyjnych statystyk, z roku na rok wzrasta liczba oszustw i wyłudzeń "na wnuczka" czy „na policjanta”. Ofiarami są najczęściej osoby starsze. Coraz powszechniejsza staje się także „kradzież tożsamości".

Komunikat RPWiK o stanie wody w Tychach

21.04.20

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach S.A. informuje, że woda pitna dostarczana przez Przedsiębiorstwo, spełnia wszelkie wymagania stawiane wodzie pitnej przez przepisy zarówno polskie, jak i europejskie.

Krótsze godziny pracy Urzędu

21.04.20

W czwartek 23 kwietnia Urząd Miasta Tychy będzie wyjątkowo pracował krócej - do godziny 15.30. Ta jednorazowa zmiana spowodowana jest koniecznością rozliczenia czasu pracy urzędników. Przypominamy, jak obecnie można załatwić sprawy w mieście.

Bezpłatne szkolenie PFR: Tarcza Antykryzysowa

21.04.20

Polski Fundusz Rozwoju rozpoczyna cykl bezpłatnych szkoleń online, które zawierają praktyczne porady dla lokalnych przedsiębiorców, których firmy ucierpiały w wyniku COVID-19.

Tyska kultura w czasie epidemii

21.04.20

Choć teatry, muzea, galerie, kina czy domy kultury są od miesiąca zamknięte dla widzów i gości, nie oznacza to, że nie funkcjonują. Swoją pracę przenoszą do sieci i starają się wypełnić kulturą przestrzeń on-line.

Tychy w czasach pandemii - ankieta

20.04.20

Muzeum Miejskie w Tychach zachęca do podzielenia się doświadczeniami z życia w czasach pandemii. Opracowane wyniki ankiety staną się cennym obrazem tyskiej codzienności i zasilą archiwum Muzeum.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×