Miasto

11 Listopada w Tychach

08.11.19

Z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zaplanowano wiele miejskich wydarzeń, m.in. konkurs pieśni patriotycznej, zajęcia edukacyjne: „Kto Ty jesteś? Polak mały!”, koncerty, itp. Główne wydarzenia Narodowego Święta Niepodległości odbędą się 11 listopada.

Eko-Drzewko za makulaturę

08.11.19

W tym roku, tak jak w roku ubiegłym, w ramach akcji promującej selektywną zbiórkę odpadów komunalnych można otrzymać EkoDrzewko - świerk srebrzysty w donicy.

Akcja „Zima” na tyskich drogach

06.11.19

12 pługo-piaskarek, 18 ciągników z pługami i rozrzutnikiem, 6 trzyosobowych brygad do ręcznego odśnieżania oraz 1200 ton soli drogowej i 1600 ton piasku – tak w bardzo dużym skrócie możemy podsumować to, jak Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach przygotował się do rozpoczynającej się akcji „Zima”.

e-Aktywni Mieszkańcy Województwa Śląskiego i Opolskiego

06.11.19

Gmina Miasta Tychy wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju realizują projekt grantowy w ramach projektu "E-AKTYWNI MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO I OPOLSKIEGO".

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

05.11.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" publikujemy program obchodów Święta Niepodległości i piszemy o "Pozdrowieniach z Tychów", które z tej okazji są wysyłane przez tyskie szkoły.

Badania kardiologiczne w Tychach

05.11.19

W środę 13 listopada 2019 r. przy al. Bielskiej 128 (między godziną 10.00 a 16.00). w specjalnym kardiobusie będzie można bezpłatnie wykonać badanie kardiologiczne.

Pozdrowienia z Tychów z okazji dnia Niepodległości

05.11.19

Za kilka dni świętować będziemy 101. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Oprócz wielu miejskich wydarzeń zaplanowano także nietypową akcję pod nazwą: „Pozdrowienia z Tychów”.

Pierwsza ławka solarna w Tychach

05.11.19

Ma niemal metr wysokości i 1,80 szerokości, wyposażona jest w autonomiczne, ekologiczne źródło zasilania czyli panel fotowoltaiczny, 2 porty USB, oświetlenie LED oraz możliwość korzystania z sieci bezprzewodowej – pierwsza w Tychach i jedna z niewielu w regionie ławka solarna pojawiła się na os. K.

Dowiedz się, jak skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej

04.11.19

Co to jest ulga termomodernizacyjna? Komu przysługuje i jak z niej skorzystać? Ile możemy dzięki niej zaoszczędzić?

Koniec sezonu rowerowego w Tychach

04.11.19

W czwartek 31 października rowery miejskie były dostępne po raz ostatni w tym roku - po północy zostały zablokowane w stacjach, choć wciąż można będzie jeszcze oddać wynajęty rower. W 2019 r. wypożyczono Rower Miejski Tychy 25,5 tysiąca razy!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×