Miasto

Pierwsze „wypłaty” dla zawodowców

08.02.19

Uczniowie trzech tyski szkół, w których działają klasy pod patronatem fabryki Opla otrzymali obiecane nagrody finansowe. Od ubiegłego roku w Zespołach Szkół Nr 4, 5 i 6 w Tychach funkcjonują klasy branżowe.

Szanuj siebie! – Pracuję legalnie

07.02.19

14 lutego w Tychach rusza kampania informacyjno-edukacyjna Państwowej Inspekcji Pracy. Celem jest zwrócenie uwagi pracodawców i pracowników na zasady zatrudniania w świetle obowiązujących przepisów prawa pracy.

Bezpłatna mammografia w Tychach

06.02.19

We wtorek 19 lutego przy sklepie Auchan zapraszamy tyszanki w wieku 50 - 69 lat na bezpłatną mammografię w ramach Populacyjnego Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

Jeszcze więcej zajęć i pomysłów dla tyskich seniorów

05.02.19

5 lutego 2019 roku w Centrum Balbina w Tychach, odbyło się uroczyste otwarcie Klubu Seniora. Seniorzy otrzymali nowoczesną przestrzeń, w której mogą poznawać nowych ludzi, aktywnie spędzać czas oraz poszerzać wiedzę i rozwijać zainteresowania.

Ferie w mieście

05.02.19

Jak co roku tyskie placówki i instytucje zachęcają do aktywnego spędzania ferii w mieście. Do wyboru zajęcia sportowe i kulturalne, spotkania i warsztaty.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

05.02.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o lekcjach i spotkaniach dotyczących hejtu i mowy nienawiści, które odbyły się w Tychach.

Bezpłatna mammografia w Tychach

05.02.19

Zapraszamy tyszanki w wieku 50 – 69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie gliwickiego Centrum Onkologii. Badania przeprowadzane będą 11, 12, 13, 14 lutego przy sklepie E. Leclerc w Tychach.

Dzieci będą uczyły się pływać

31.01.19

Od 4 marca uczniowie drugich klas publicznych szkół podstawowych w Tychach będą mieli lekcje pływania w Wodnym Parku Tychy. Bezpłatne zajęcia dla dzieci zapowiedział kilka miesięcy temu Andrzej Dziuba - prezydent Tychów, po tragicznym bilansie utonięć podczas ubiegłorocznych wakacji.

GKS Tychy drugi w sezonie zasadniczym

30.01.19

W meczu zamykającym sezon zasadniczy GKS Katowice pewnie pokonał Unię Oświęcim. Na ostatniej prostej katowiczanie wyprzedzili w ligowej tabeli GKS Tychy i zapewnili sobie start w fazie play-off z pierwszej pozycji.

Tyska młodzież przeciwko nienawiści

30.01.19

Po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, władze Tychów tak jak wielu innych miast zapowiedziały specjalne lekcje i spotkania z młodzieżą dotyczące „hejtu” i mowy nienawiści.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×