Miasto

Krótsze godziny pracy Urzędu

21.04.20

W czwartek 23 kwietnia Urząd Miasta Tychy będzie wyjątkowo pracował krócej - do godziny 15.30. Ta jednorazowa zmiana spowodowana jest koniecznością rozliczenia czasu pracy urzędników. Przypominamy, jak obecnie można załatwić sprawy w mieście.

Bezpłatne szkolenie PFR: Tarcza Antykryzysowa

21.04.20

Polski Fundusz Rozwoju rozpoczyna cykl bezpłatnych szkoleń online, które zawierają praktyczne porady dla lokalnych przedsiębiorców, których firmy ucierpiały w wyniku COVID-19.

Tyska kultura w czasie epidemii

21.04.20

Choć teatry, muzea, galerie, kina czy domy kultury są od miesiąca zamknięte dla widzów i gości, nie oznacza to, że nie funkcjonują. Swoją pracę przenoszą do sieci i starają się wypełnić kulturą przestrzeń on-line.

Tychy w czasach pandemii - ankieta

20.04.20

Muzeum Miejskie w Tychach zachęca do podzielenia się doświadczeniami z życia w czasach pandemii. Opracowane wyniki ankiety staną się cennym obrazem tyskiej codzienności i zasilą archiwum Muzeum.

Funkcjonowanie PSZOKów w Tychach

20.04.20

Przypominamy godziny otwarcia tyskich Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

Chodnik przy „szkieletorze” zostanie zamknięty

17.04.20

W poniedziałek 20 kwietnia, 20-metrowy odcinek chodnika przy al. Jana Pawła II, w bezpośrednim sąsiedztwie tzw. „szkieletora” zostanie zamknięty.

Stopniowe znoszenie ograniczeń związanych z COVID-19

17.04.20

Od poniedziałku 20 kwietnia wprowadzone zostaną zmiany w niektórych obowiązujących obecnie zasadach bezpieczeństwa.

PIT za 2019 rok – dopisz organizację dla której przekażesz swój 1%podatku!

16.04.20

W tym roku - zamiast do 30 kwietnia - deklarację PIT będzie można złożyć do 31 maja.

Pomoc PUP w Tychach w ramach „tarczy antykryzysowej”

15.04.20

Przedstawiamy informacje o trwającym naborze wniosków o dofinansowanie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach.

Szybsze badania dzięki specjalnemu wymazobusowi

15.04.20

W piątek (10 kwietnia) na ulice czterech powiatów: tyskiego, bieruńsko-lędzińskiego, mikołowskiego i pszczyńskiego wyjechał wymazobus czyli specjalny ambulans do pobierania wymazów od mieszkańców podejrzanych o zarażenie koronawirusem.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×