Miasto

Zostań wolontariuszem

17.03.20

Chcesz i możesz pomagać osobom starszym, samotnym, przewlekle chorym, zajmującym się osobami z niepełnosprawnościami? Zostań wolontariuszem.

Pomoc dla hospitalizowanych właścicieli psów i kotów

17.03.20

Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach pomoże osobom chorym na koronawirusa w opiece nad zwierzętami.

Miejskie strefy parkowania

17.03.20

Od 1 czerwca wracają opłaty na wszystkich miejskich Strefach Płatnego Parkowania.

Sesja Rady Miasta Tychy bez udziału gości, Komisje odwołane

17.03.20

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem, Barbara Konieczna - Przewodnicząca Rady Miasta Tychy podjęła decyzję, że zaplanowana na 26 marca sesja Rady Miasta Tychy odbędzie się bez udziału gości i publiczności.

Gastronomia w Tychach

16.03.20

Tyskie obiekty gastronomiczne, które zapewniają jedzenie na wynos i/lub dowożą zamówienia do klienta.

Straż Miejska będzie uświadamiała dzieci i młodzież o zagrożeniu

13.03.20

Ze względu na epidemię koronawirusa decyzją rządu na dwa tygodnie zostały zamknięte szkoły, przedszkola. To czas kwarantanny społeczeństwa, podczas której zarówno dzieci, jak i młodzież powinna przebywać w domu.

Jak załatwisz sprawy w Tychach

13.03.20

Sprawdź, jak załatwisz sprawy w mieście.

Od 16 marca Urząd Miasta Tychy zamknięty dla klientów

13.03.20

Kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców miasta od poniedziałku 16 marca, wprowadzone zostają zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta Tychy. Urząd będzie nieczynny dla klientów do 27 marca, ale urzędnicy nadal będą pracowali.

Komunikat Punktu PONE na terenie Miasta Tychy

13.03.20

W związku z rekomendacjami służb sanitarnych od 19 marca br. zawieszone zostaje na czas nieokreślony działanie Punku Obsługi Klienta PONE.

Zamknięte instytucje w Tychach

12.03.20

Zawieszona została działalność wielu instytucji miejskich. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową informacją o odwołanych zajęciach i wydarzeniach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×