Miasto

Tychy w czołówce rankingu wydatków na komunikację publiczną

13.01.21

Tychy zajęły 6 miejsce wśród miasta na prawach powiatu w Polsce pod względem wydatków budżetu miasta na komunikację publiczną w przeliczeniu na mieszkańca.

Akcja Zima w Tychach

13.01.21

W ostatnich dniach z uwagi na intensywne opady śniegu Akcja Zima prowadzona jest w systemie ciągłym. Na miasto wyjechał cały sprzęt, a do odśnieżanie chodników i ulic zostały zaangażowane wszystkie brygady ręczne.

KGW rozliczają się z dotacji

12.01.21

Do 31 stycznia Koła Gospodyń Wiejskich, które w 2020 roku otrzymały z ARiMR dofinansowanie swojej działalności, muszą rozliczyć się z dotacji.

Konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

12.01.21

Od 19 stycznia do 16 lutego przeprowadzone zostaną konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ul. Armii Krajowej, al. Piłsudskiego, ul. Beskidzkiej i linii kolejowej nr 179 w Tychach wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Graffiti w tunelu - mural w przejściu podziemnym pod DK-1 w Tychach

11.01.21

Ogromny fioletowy krasnal, czarno-biała modelka w stylowych okularach, czy wesoły napis „ELO”, eksplodujący kaskadą kolorowych kształtów.

Nowe pojemniki na odpady bio-kuchenne

11.01.21

Do końca stycznia trwa dostarczanie pojemników na odpady bio-kuchenne do właścicieli nieruchomości zabudowy jednorodzinnej w Tychach.

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Tychy w nowej odsłonie

08.01.21

Od początku stycznia br. mieszkańcy Tychów oraz wszystkie osoby szukające informacji o Urzędzie Miasta mogą skorzystać z nowej, bardziej czytelnej wersji Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Tychy.

Bezpłatna mammografia w Tychach

08.01.21

Wszystkie Panie w wieku od 50 do 69 lat zapraszamy 30 i 31 stycznia 2021 r. na bezpłatne badania mammograficzne, które będzie można wykonać przy markecie Auchan (Al. Bielska 107).

Konkurs fotografii dokumentalnej Tychy Press Photo 2021

07.01.21

Trzy tysiące złotych to pula nagród w kolejnym konkursie fotografii dokumentalnej Tychy Press Photo. Zdjęcia przyjmowane są do godziny 23.59 dnia 19 stycznia 2021 r., tym razem tylko elektronicznie.

e-Usługi na wyciągnięcie ręki

05.01.21

W dobie pandemii szczególnie na znaczeniu zyskały wszelkie usługi internetowe. Zachowując dystans społeczny i ograniczający międzyludzkie kontakty warto pamiętać o e-usługach, dzięki którym część ważnych dla nas spraw możemy załatwić bez wychodzenia z domu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×