Miasto

Turniej Czterech Państw w futsalu

25.01.17

Zapraszamy na Turniej Czterech Państw w futsalu, który odbędzie się od 28 do 31 stycznia br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Tychach przy al. Piłsudskiego 20.

Nabór do projektu "Moja firma - moja niezależność"

17.01.17

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o. w Gliwicach zaprasza do udziału w projekcie "Moja firma - moja niezależność".

Ponowne konsultacje dot. ul. Katowickiej, rzeki Mlecznej, ul. Pod Lasem i Zwierzynieckiej - etap I

17.01.17

Informacja o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulicy Katowickiej, rzeki Mlecznej, kompleksu leśnego oraz ulicy Pod Lasem i Zwierzynieckiej w Tychach – etap I.

Kampania „Kilometry Dobra”

17.01.17

Fundacja Polski Instytut Filantropii zaprasza organizacje pozarządowe do współpracy w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kilometry Dobra”.

Wyraź swoją opinię nt. "Strategii rozwoju kultury w mieście Tychy 2020+"

16.01.17

Aktywnie uczestniczysz w życiu kulturalnym miasta? Chcesz podzielić się swymi oczekiwaniami i potrzebami w tym względzie, a nade wszystko mieć realny wpływ na rozwój życia kulturalnego w Tychach? Jeśli tak, teraz nadarza się ku temu znakomita okazja!

Konkurs na wideorecenzję "Daj suba"

16.01.17

Tworzycie własne filmy, jesteście youtuberami, macie młodego twórcę w rodzinie albo wśród znajomych? Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zaprasza do stworzenia krótkiej formy filmowej recenzującej dowolną książkę!

Bezpłatna infolinia dla bezdomnych

13.01.17

Przypominamy, że przy Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego działa bezpłatna infolinia dla osób bezdomnych. Dzwoniąc pod numer 987 można uzyskać informacje o możliwości pomocy w zakresie noclegu i wyżywienia.

Tak dla utworzenia Centrum Usług Społecznościowych w Tychach

12.01.17

Jest potrzeba utworzenia Centrum Usług Społecznościowych w Tychach – taką opinię wyrazili mieszkańcy podczas konsultacji społecznych przeprowadzonych w dniach od 20 grudnia 2016 r. do 5 stycznia 2017 r. przez Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Tychy.

Ferie w Tychach

11.01.17

Tychy to dobre miejsce także dla zimowego wypoczynku. Zachęcamy do zapoznania się z zaplanowanymi na czas ferii atrakcjami w naszym mieście.

Są pieniądze na przebudowę ulicy Oświęcimskiej w Tychach

11.01.17

Za ponad 200 mln zł powstanie bezkolizyjny węzeł drogowy w rejonie ul. Turyńskiej i Oświęcimskiej, przebudowana zostanie ul. Oświęcimska od węzła Wartogłowiec do ul. Turyńskiej (w rejonie fabryki Fiata). Jest to kolejna po ul. Beskidzkiej (DK-1) tyska droga, która przejdzie gruntowną modernizację.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...