Miasto

Konsultacje w sprawie przygotowania projektu Programu Współpracy Miasta Tychy z Organizacjami NGO

07.06.19

Prezydent Miasta zaprasza wszystkich mieszkańców, szczególnie przedstawicieli organizacji pozarządowych do konsultacji przygotowania projektu Programu Współpracy Miasta Tychy z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2020, które rozpoczną się 10 czerwca i trwać będą do 30 września 2019 r.

Trwają konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania

07.06.19

Trwają konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania dla obszaru położonego pomiędzy ulicami: Kościelną, Turyńską, Mysłowicką i Jaroszowicką w Tychach -etap I.

Ostrzeżenie IMiGW

07.06.19

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie wydał komunikat o możliwości wystąpienia intensywnych opadów deszczu oraz burz z gradem dzisiejszego popołudnia.

Chcesz wymienić dowód osobisty?

06.06.19

Zbliża się koniec terminu ważności Twojego dowodu osobistego? A może go zgubiłeś, zmieniłaś nazwisko lub po prostu chcesz go wymienić na nowy z warstwą elektroniczną? Poniżej odpowiedzi na pytania, które mieszkańcy naszego miasta zadają najczęściej w kontekście wymiany dowodu osobistego.

Tu fala jest zawsze! W Tychach rusza Polska Akademia Surfingu

06.06.19

Nie na Helu, nie w Kołobrzegu, a w Tychach rozpoczęła działalność Polska Akademia Surfingu. Gospodarzem szkółki, która będzie wychowywać młodych adeptów tego wodnego sportu jest Wodny Park Tychy.

8 czerwca festiwal „Tyskie Żywioły”

06.06.19

Już w sobotę 8 czerwca Tychami zawładną żywioły… „Tyskie żywioły”. Właśnie pod taki hasłem odbędzie się festiwal edukacji ekologicznej, który po raz trzeci organizuje miasto Tychy - tym razem na Dzikiej Plaży w Paprocanach.

Prezydent z absolutorium za 2018 rok

31.05.19

Podczas wczorajszej (30 maja) sesji Rady Miasta Tychy, radni większością głosów (17 za, 8 radnych wstrzymało się od głosu) przyjęli sprawozdanie z wykonania budżetu za 2018 roku. Radni udzielili także absolutorium Prezydentowi Miasta Tychy za okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 roku.

Dzień dziecka w Tychach

31.05.19

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w mieście zaplanowano szereg atrakcji. Przedstawienia, warsztaty, konkursy i zawody sportowe i wiele innych. Z pewnością najmłodszych ucieszy także zaplanowane na jutro otwarcie po przerwie zimowej Wodnego Placu Zabaw na Paprocanach.

Kolejne opaski dla seniorów trafiły do Tychów

30.05.19

36 dodatkowych opasek monitorujących podstawowe funkcje życiowe kupił Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach. Do tej pory z tego rozwiązania korzystało w mieście 20 seniorów, ale zainteresowanie mieszkańców było tak duże, że zdecydowano się kupić kolejne.

XXX . Rocznica wolnych wyborów w Polsce

30.05.19

2 czerwca na promenadzie przy Arenie Zabrze odbędzie się wyjątkowe widowisko upamiętniające 30. rocznicę wolnych wyborów w Polsce. W muzyczną i multimedialną podróż ilustrującą zmagania Polaków walczących o wolność i niepodległość, zabiorą uczestników koncertu czołowi polscy artyści.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×