Miasto

Mozaika już prawie gotowa

01.06.18

Dobiegają końca prace związane z montażem zabytkowej mozaiki Franciszka Wyleżucha na terenie Zespołu Szkół nr 4 im. Janusza Groszkowskiego zwanego szkołą ZEG-owską.

Dzień Dziecka w Tychach

30.05.18

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji przez kilka dni w Tychach odbywać się będą imprezy skierowane do najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Ostrzeżenie meteorologiczne przed burzami z gradem

29.05.18

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić wystąpić 29 maja w województwie śląskim.

Świerkowa po remoncie

29.05.18

Zakończył się remont budynków socjalnych na ul. Świerkowej 88-90 w Tychach.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

29.05.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o kampanii "Sam Urządzaj Swoje Miasto" i Metropolitarnym Święcie Rodziny, które odbyło się na placu Baczyńskiego w miniony weekend.

Dni Sąsiada w Tychach

28.05.18

Gry, zabawy i animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami, ale także spotkanie z sąsiadami - tak wyglądać będą Dni Sąsiada w Tychach, które rozpoczyna 30 maja spotkanie dla mieszkańców os. N w Szkole Podstawowej nr 35. Festyny organizowane są w ramach Programu Rewitalizacji dla Miasta Tychy.

Odkomarzanie i odkleszczanie w Tychach

25.05.18

W środę, 30 maja w godz. 20-24 w parkach, w których zlokalizowane są zbiorniki wodne i place zabaw tj. parku Północnym, św. Franciszka, Suble I i II, Łabędzim oraz na terenach wokół zbiornika Paprocany odbędzie się pierwszy z dwóch zaplanowanych zabiegów dezynsekcyjnych przeciw komarom i kleszczom.

RODO w Urzędzie Miasta Tychy

25.05.18

od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu (tzw. RODO).

Na Paprocany autobusem lub rowerem

25.05.18

Niebawem wakacje. Wiele osób będzie chciało wypocząć na Paprocanach. Wiąże się to ze wzmożonym ruchem wokół ośrodka, co może być uciążliwe dla mieszkańców. W trosce o ich komfort oraz w celu ograniczenia liczby parkujących tam pojazdów zachęcamy do korzystania z alternatywnych środków komunikacji.

Sam urządzaj Tychy! Ruszyła nowa kampania

24.05.18

24 maja wystartowała pierwsza w Polsce kampania edukacyjno-informacyjna skierowana do mieszkańców miast, realizowana wspólnie przez samorządy lokalne zrzeszone w Związku Miast Polskich.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×