Miasto

Zmiany wokół Mediateki

14.11.17

Ławki, wiaty, stojaki na rowery, donice, leżaki – to tylko kilka przykładów tego, co pojawi się niebawem przy budynku Mediateki w Tychach.

Nowy Centralny System Ewidencji Pojazdów i Kierowców

13.11.17

Od dziś (13 listopada) w całej Polsce obowiązuje nowy Centralny System Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK). W związku z centralnym wdrożeniem mogą pojawić się przejściowe trudności z załatwianiem spraw w miejskim Wydziale Komunikacji.

„Środowisko ratujesz – odpady segregujesz” – finał kampanii edukacyjnej w Mediatece

10.11.17

Cztery tyskie szkoły wzięły udział w odbywającym się 9.11. w Mediatece przeglądzie teatralnym pod hasłem „Środowisko ratujesz – odpady segregujesz” organizowanej przez Tyski Zakład Usług Komunalnych w Tychach.

Jakość powietrza w Tychach sprawdzisz w telefonie

09.11.17

Bieżące informacje o jakości powierza w mieście można od dziś sprawdzić w miejskiej aplikacji mobilnej Treespot Tychy (jest już dostępna aktualizacja aplikacji na iOS i Android).

Tyskie bibilioteki zamknięte 13 listopada

08.11.17

Informujemy, że w poniedziałek, 13 listopada br. wszystkie biblioteki na terenie miasta będą nieczynne.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Tychach

08.11.17

W sobotę, 11 listopada zapraszamy mieszkańców do włączenia się w obchody Narodowego Święta Niepodległości, a także udziału w towarzyszącym im wydarzeniom, które odbędą się już w piątek, 10 listopada.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

07.11.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o tyskich działaniach na rzecz czystego powietrza.

Konsultacje dot. rejonu al. Bielskiej, ul. Żwakowskiej, Harcerskiej i linii kolejowej w Tychach

07.11.17

Informacja o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie: Alei Bielskiej, ul. Żwakowskiej i Harcerskiej oraz linii kolejowej w Tychach.

Głosujemy na Paprocany

06.11.17

Aż 204 projekty z całej Polski wpłynęły na organizowany przez miesięcznik „Architektura-murator” konkurs pn. „Innowacje w architekturze”. W finałowej dziesiątce znalazł się tyski projekt "Zagospodarowanie wschodniego nabrzeża Paprocan".

Konkurs na Społecznika Roku 2017

06.11.17

Trwa nabór zgłoszeń do konkursu o tytuł „Społecznika Roku 2017 podregionu tyskiego województwa śląskiego” w następujących kategoriach: samorząd, organizacja pozarządowa, biznes. Wnioski można składać do 23 listopada 2017 r. (decyduje data wpływu wniosku do biura CSR).

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...