Miasto

Stypendia „Quod discis, tibi discis” przyznane!

31.10.19

Po raz kolejny Samorząd Miasta Tychy przyznał stypendia „Quod discis, tibi discis” – Czegokolwiek się uczysz, dla siebie się uczysz. Stypendia przyznawane są od 2004 roku studentom, którzy osiągnęli wybitne wyniki w nauce oraz angażują się w pracę na rzecz rozwoju i promocji miasta Tychy.

Najzdolniejsi uczniowie nagrodzenie na gali

31.10.19

Wczoraj, 29 października br. w Teatrze Małym w Tychach odbyła się Gala Najzdolniejszych Uczniów. Maciej Gramatyka – z-ca prezydenta Tychów wręczył uczniom stypendia Miasta Tychy m.in. „Tyskie Orły” oraz „Lider Zawodu”.

19 dni przeciwko przemocy w Tychach

30.10.19

Miasto Tychy po raz kolejny włącza się w światową kampanię „19 Dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży”. Od 1 do 19 listopada zaplanowano szereg działań poświęconych temu problemowi

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

29.10.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" publikujemy harmonogram wydarzeń w ramach kampanii "19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży".

Inauguracyjna sesja Młodzieżowej Rady Miasta

29.10.19

W poniedziałek (28 października) odbyła się pierwsza w nowej kadencji sesja Młodzieżowej Rady Miasta Tychy. W jej skład weszło 26 osób, którzy na sesji inauguracyjnej wybrali spośród siebie przewodniczącego, jego zastępców oraz sekretarza rady.

„UCZENIE SIĘ PRZEZ DZIAŁANIE” – pierwsza konferencja inspirująca w listopadzie w Tychach

28.10.19

29 listopada br. o godz. 9.30 w tyskiej Mediatece odbędzie się konferencja „UCZENIE SIĘ PRZEZ DZIAŁANIE”. To pierwsza w Tychach konferencja poświęcona neurodydaktyce i uatrakcyjnieniu procesu nauczania w oparciu o relacje, emocje i działanie. Dziś (28.10) ruszają zapisy.

Bezpłatne przejazdy i specjalne linie na Wszystkich Świętych

28.10.19

Na 31 października oraz na 1 i 2 listopada zaplanowano wprowadzenie wielu zmian w komunikacji miejskiej. Mają one związek z dniem Wszystkich Świętych. Najważniejszą jest wprowadzenie bezpłatnych przejazdów oraz uruchomienie specjalnych linii.

19 dni przeciwko przemocy

28.10.19

Już 1 listopada Tychy po raz kolejny włączą się w kampanię, która rozgrywa się równocześnie na wszystkich kontynentach, we wszystkich krajach świata. To kampania pod hasłem "19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży".

Tyska urzędniczka zwyciężyła w III Mistrzostwach Polski Samorządowców

24.10.19

Joanna Odrzywolska – na co dzień zajmująca się rejestracją pojazdów w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Tychy pokonała rywali i zajęła I miejsce III Mistrzostwach Samorządowców w Biegach Przeszkodowych organizowanych 19 października br. we Wrocławiu.

Konsultacje w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia Budżetu Obywatelskiego

23.10.19

Od 21 października do 5 listopada trwają konsultacje projektu uchwały w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia Budżetu Obywatelskiego w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×