Miasto

Zakład Diagnostyki Obrazowej otwarty

28.01.19

28 stycznia (poniedziałek) w Megrez Szpitalu Wojewódzkim otwarto Zakład Diagnostyki Obrazowej wyposażony w nowoczesną aparaturę, dzięki której pacjenci zyskają lepszy dostęp do wysokospecjalistycznych badań.

Ostrzeżenie meteorologiczne przed oblodzeniem

28.01.19

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie dotyczące zamarzania mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem wieczorem(28.01) i w nocy z poniedziałku na wtorek w woj. ślaskim.

Odnawialne źródła energii - zmiana terminu rozstrzygnięcia konkursu

28.01.19

Informujemy, że Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego ponownie wydłużył termin rozstrzygnięcia konkursu nr RPSL.04.01.03-IZ.01-24-199/17 (poddziałanie 4.1.3. Odnawialne źródła energii – konkurs), w którym uczestniczy również Miasto Tychy, ze stycznia na luty 2019 r.

Komunikat Urzędu Stanu Cywilnego

28.01.19

Informujemy, że z powodów technicznych w sobotę 2 lutego nie będzie działał system, z którego korzystają pracownicy Urząd Stanu Cywilnego w Tychach.

Port Pieśni Pracy - Zimowa Rozgrzewka

25.01.19

Miejskie Centrum Kultury w Tychach oraz zespół Perły i Łotry zapraszają na pokład Pasażu Kultury Andromeda, gdzie już w najbliższą sobotę od 18.00 odbędzie się zimowa rozgrzewka Portu Pieśni Pracy. To pierwsze wydarzenie szantowe w kalendarzu roku 2019 w Polsce.

Utrudnienia drogowe w rejonie osiedla Trzy Stawy

25.01.19

Budowa nowej drogi, która docelowo połączy ul. Grota-Roweckiego z ul. Oświęcimską wkracza w kolejną fazę. Na odcinku ulicy Grota-Roweckiego - pomiędzy ul. Korczaka a ul. Trzy Stawy - wprowadzono nową organizację ruchu.

Bezpieczne ferie

25.01.19

W związku ze zbliżającym się okresem ferii zimowych Państwowa Inspekcja Sanitarna województwa śląskiego podejmuje działania edukacyjne w ramach akcji „Bezpieczne Ferie 2019”.

NIK pozytywnie ocenił reformę oświaty w Tychach

24.01.19

Raport Najwyższej Izby Kontroli trafił właśnie do Tychów. Kontrolerzy nie wskazali żadnych nieprawidłowości, nie ma też w związku z tym żadnych zaleceń pokontrolnych.

Na osiedlu B powstanie ścieżka sensoryczna?

24.01.19

Wszystko w rękach mieszkańców naszego miasta. Projekt „Bosonodzy” przeszedł do drugiego etapu konkursu „Decydujesz, pomagamy”, organizowanego przez Fundację Tesco. Wysokość nagrody to 5000 złotych na realizację projektu.

Tyskie szkoły nagrodzone

24.01.19

Popularny „Kruczek” po raz pierwszy z wyróżnieniem "Złotej Szkoły" w ogólnopolskim rankingu liceów i techników "Perspektywy". Szkoła zajęła 10. miejsce w województwie śląskim i 112. w Polsce. Nagrodzone zostały również tyskie technika.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×