Miasto

Zaświadczenia o przekształceniu

02.02.21

Wydział Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta w Tychach sukcesywnie wydaje zaświadczenia o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności.

Uwaga na cyberprzestępców

01.02.21

Cyberprzestępcy wciąż modyfikują swoje metody, aby wyłudzić dane bankowe i ukraść nasze oszczędności.

Tychy zwolnią przedsiębiorców z części opłat za koncesję

28.01.21

Na dzisiejszej (28.01) sesji Rady Miasta Tychy, radni przyjęli uchwałę zwalniającą przedsiębiorców z części opłat za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży.

Koronawirus - zmiany w obostrzeniach od 1 lutego 2021

28.01.21

Od 1 lutego 2021 r. otwarte zostaną sklepy w galeriach handlowych, galerie sztuki i muzea. Od tego dnia przestają również obowiązywać godziny dla seniorów.

Nabór wniosków na 2021 rok w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach

27.01.21

Dziś w Powiatowym Urzędzie Pracy rusza nabór wniosków do programu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych” , w ramach którego można otrzymać 25 tys. zł dofinansowania.

Bezpłatne badania mammograficzne

26.01.21

Wszystkie Panie w wieku od 50 do 69 lat zapraszamy 9 i 10 lutego na bezpłatne badania mammograficzne, które będzie można wykonać przy markecie Auchan (Al. Bielska 107).

Pojemniki na elektryczne śmieci także w Tychach

25.01.21

18 charakterystycznych czerwonych pojemników na zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny nieprzekraczający 50 cm oraz na baterie i tonery, w połowie lutego pojawi się w różnych częściach miasta.

Wolnostany do remontu

22.01.21

Co roku Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych (MZBM) w Tychach przeprowadza remonty lokali mieszkalnych, tzw. wolnostanów, które udostępniane są mieszkańcom Tychów, oczekującym na przydział mieszkania lub kwalifikującym się do najmu socjalnego.

Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami - trwa rekrutacja uczestników

21.01.21

Rusza realizacja projektu pn. „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami” – edycja 2020- 2021. Projekt, między innymi w Tychach, prowadzi Fundacja Internationaler Bund Polska.

Tychy dla seniorów

21.01.21

21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji przypominamy projekty realizowane w z myślą o tyskich seniorach m.in. Koperty życia, Srebrna linia, Kluby Seniora czy program aktywni 60+.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×