Miasto

Dożynki Miejskie 2017

28.08.17

Rada Osiedla J-U-W oraz Miejskie Centrum Kultury w Tychach zapraszają na Dożynki Miejskie 2017, które odbędą się 3 września na Placu przy ulicy Przejazdowej w dzielnicy Tychów - Urbanowice.

Wykonawca przebudowy ulicy Oświęcimskiej (DK-44) wybrany

25.08.17

Najkorzystniejszą ofertę złożyła spółka Eurovia Polska, opiewa ona na 89,96 mln zł brutto. Po uprawomocnieniu się przetargu i kontroli Urzędu Zamówień Publicznych prace powinny się rozpocząć pod koniec października, a zakończyć do 2019 roku.

Trwa rewitalizacja Tychów

24.08.17

Potańcówki, Dzień Sąsiada, Bank Aktywnych Ludzi Miasta, Osiedle Kultury, Zagospodarowanie terenu Osady, utworzenie Centrum Usług Społecznościowych - to tylko kilka przykładów projektów realizowanych w tym roku w ramach Programu Rewitalizacji Tychów. Potańcówka na os. A już w sobotę - 26 sierpnia.

Święto Wojska Polskiego w Tychach

22.08.17

Zapraszamy na obchody Święta Wojska Polskiego, które odbędą się w Tychach 23 sierpnia.

Potańcówka na osiedlu A

22.08.17

Zapraszamy na plenerową zabawę taneczną "Potańcówka na osiedlu A", która odbędzie się 26 sierpnia 2017 roku na Placu św. Anny w godzinach od 17 do 21. Wydarzenie jest działaniem Muzeum Miejskiego w ramach Programu Rewitalizacji dla miasta Tychy.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

22.08.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o koncercie na pożegnanie wakacji, który odbędzie się w Parku Miejskim w najbliższą sobotę (26 sierpnia).

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

17.08.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o czujnikach, które będą badać jakość powietrza w Tychach, a także o imprezie ekologicznej "Tyskie żywioły", która odbędzie się 2 września w Parku Miejskim.

Festyn Rewitalizacyjny Osiedla N, O

16.08.17

Urząd Miasta Tychy i Miejskie Centrum Kultury w Tychach zapraszają 19 sierpnia o godz. 15 na imprezę plenerową "Kultura osiedla–osiedle kultury" na osiedlu N i O, organizowaną w ramach Programu Rewitalizacji dla Miasta Tychy. Impreza odbędzie się na alejkach w pobliżu Klubu "Orion".

Obchody 98. Rocznicy Wybuchu I Powstania Śląskiego

10.08.17

Miejskie Centrum Kultury w Tychach, KTK Gronie oraz NOL Tychy serdecznie zapraszają na IV Rowerowy Rajd Powstańczy w 98. Rocznicę I Powstania Śląskiego, który odbędzie się 15 sierpnia 2017 roku.

Ostrzeżenie meteorologiczne przed burzami z gradem

10.08.17

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić wystąpić 10 sierpnia w województwie śląskim.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...