Miasto

W niedzielę rozpoczynają się Mistrzostwa Europy do lat 21 w Tychach

17.06.17

Już w najbliższą niedzielę (18.06) na Stadionie Miejskim odbędzie się pierwszy mecz piłkarskich Mistrzostw Europy do lat 21. W Tychach zagrają reprezentacje Niemiec, Czech, Włoch oraz Danii oraz półfinaliści tej prestiżowej imprezy.

Mistrzostwa UEFA EURO U21 w Tychach - przewodnik kibica

14.06.17

O której godzinie można wejść na Stadion Miejski Tychy? Czego nie można wnosić na jego teren? Zachęcamy do zapoznania się z asystentem kibica - kompleksowym informatorem przygotowanym specjalnie na rozpoczynające się 18 czerwca Mistrzostwa UEFA EURO U21 w Tychach.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

13.06.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o zbliżających się Tyskich Wiankach oraz o bezpłatnych autobusach kursujących do Paprocan.

Rowerowy maj - podsumowanie kampanii

12.06.17

Dzisiaj (12.06.) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Tychach podsumowano kampanię „Rowerowy Maj” i wręczono nagrody uczestnikom programu, których aktywność zaskoczyła nawet organizatorów.

Tychy to zadbane miasto

12.06.17

Ponad 140 tys. ankietowanych wyraziło swoje opinie na temat komfortu życia, jaki gwarantują im w miejscu zamieszkania służby komunalne. Tychy w kategorii dużych miast ( od 50 do 300 tys. mieszkańców zajęły razem z Żorami ex aequo 3 miejsce zdobywając (5,38 pkt).

Rusza akcja odkomarzania i odkleszczania w Tychach

09.06.17

W środę, 14 czerwca zostanie przeprowadzona w Tychach akcja dezynsekcji przeciw komarom i kleszczom. Odbędzie się na terenach: parku Północnego, św. Franciszka, Suble I i II, Łabędziego oraz w rejonie jeziora Paprocany, w godz. od 20 do 24. Całkowita powierzchnia dezynsekcji wyniesie 65 ha.

Tyskie Wianki 2017

09.06.17

Serdecznie zapraszamy na Tyskie Wianki 2017 - imprezę plenerową nawiązującą do tradycji zabaw podczas najkrótszej nocy w roku, która odbędzie się 17 czerwca br. na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany.

Bezpłatne przejazdy dla dzieci z Tychów

07.06.17

Prezydent Tychów podpisał zarządzenie umożliwiające bezpłatne podróże dzieciom mieszkającym na obszarze 17 gmin należących do tyskiego porozumienia dotyczącego wspólnej komunikacji miejskiej.

I Tyskie Święto Seniorów "Senioriada"

07.06.17

Miejskie Centrum Kultury w Tychach oraz Tyska Rada Seniorów zapraszają na I Tyskie Święto Seniora „Senioriada”, które odbędzie się 11 czerwca br. na Placu Baczyńskiego.

Ogłoszenie o naborze na stanowisko informatyka

07.06.17

Prezydent Miasta Tychy ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: podinspektor/inspektor w Wydziale Informatyki w wymiarze - 2 etaty.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...