Miasto

Konsultacje dot. rejonu ul. Spacerowej i Grota-Roweckiego w Tychach

10.01.17

Informacja o wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Spacerowej i Grota-Roweckiego w Tychach.

Konsultacje dot. rejonu ul. Serdecznej, Potoku Tyskiego i linii kolejowej w Tychach

10.01.17

Informacja o wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie: ul. Serdecznej, Potoku Tyskiego i linii kolejowej w Tychach.

Ruszyła kolejna edycja budżetu partycypacyjnego

09.01.17

9 stycznia ruszyła czwarta edycja budżetu partycypacyjnego w Tychach. Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje pomysły przez 6 najbliższych tygodni - do 20 lutego br.

Uwaga! Przekroczone stężenie pyłu w Tychach

09.01.17

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Katowicach informuje, że dzisiaj (9I) w Tychach został przekroczony poziom pyłu zawieszonego PM10. Jego stężenie o godz. 9.00 wyniosło 459 µg/m3, podczas gdy norma wynosi 50 µg/m3.

Konkurs dla młodych kapel

05.01.17

Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza młode tyskie kapele do wzięcia udziału w konkursie pn. "Dla Tych zagrają - nowa fala tyskich brzmień". Jest o co walczyć - główną nagrodą jest bowiem koncert na tegorocznym „Święcie Miasta Tychy” i honorarium w wysokości 2 tys. złotych.

„Silesia Incognita” - wojewódzki konkurs wiedzy o regionie

05.01.17

Zachęcamy uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych oraz pierwszych i drugich klas gimnazjów do udziału w konkursie "Silesia Incognita”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 37 oraz Muzeum Miejskie w Tychach.

170 milionów na komunikację w Tychach

05.01.17

Zakup ponad 50 nowoczesnych autobusów, mikrobusów, trolejbusów, elektrobusów, pojazdów serwisowych do obsługi taboru autobusowego, pojazdu pogotowia technicznego oraz przebudowę zaplecza zajezdni autobusowej PKM i budowę sieci trakcji trolejbusowej planują zrealizować w najbliższych latach Tychy.

RPWiK uruchomiło Internetowe Biuro Obsługi Klienta

05.01.17

RPWiK w Tychach uruchomiło dla swoich klientów i-BOK, czyli bezpłatną usługę internetową umożliwiającą skorzystanie z opcji e-odczytu i e-faktury, dostęp do aktualnych informacji dotyczących konta - rozliczeń, analiz, prowadzonych spraw, wiadomości SMS oraz dokonywanie płatności elektronicznych.

"Decydujesz, pomagamy" - nabór zgłoszeń trwa

03.01.17

Ruszyła II edycja programu „Decydujesz, pomagamy”, w ramach którego aż 150 organizacji pozarządowych i grup nieformalnych otrzyma łącznie 750 000 zł na realizację projektów skierowanych do lokalnych społeczności.

Nowa siedziba Miejskiego Konserwatora Zabytków

03.01.17

Od 2 stycznia br. biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków w Tychach mieści się w budynku Balbina Centrum przy ul. Barona 30, pok. 309.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...