Miasto

PONE - punkt na Balbinie chwilowo nieczynny

14.12.16

Urząd Miasta Tychy informuje, że z dniem 15 grudnia 2016 r. zawieszona zostaje działalność Punktu Obsługi Klienta Programu ograniczenia niskiej emisji, zlokalizowanego przy ul. Barona 30, do czasu rozpoczęcia realizacji II etapu Programu.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

13.12.16

W aktualnym numerze Tyskiego Informatora Samorządowego można przeczytać o VIII edycji Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się od 15 do 18 grudnia na pl. Baczyńskiego w Tychach. W programie m.in. świąteczny pokaz kulinarny Pascala Brodnickiego, fireshow, lasershow, koncert zespołu Zakopower.

Projekt planu zagospodarowania przestrzennego dla płd. części Wilkowyj - etap II

08.12.16

W związku ze zmianą treści ogłoszenia spowodowaną sposobem rozstrzygnięcia uwag w formie Zarządzenia Prezydenta, ponownie wyłożony zostaje do publicznego wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w płd. części dzielnicy Wilkowyje – etap II.

Nowe nazwy tyskich przystanków

08.12.16

1 grudnia Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach wprowadził zmiany nazw kilkudziesięciu przystanków komunikacyjnych na terenie miasta Tychy.

Cykl wykładów na temat zdrowego żywienia małych dzieci

07.12.16

Fundacja JemyEko zaprasza na cykl 3 wykładów na temat zdrowego żywienia "Zdrowo jeść, by zdrowo żyć, czyli o zasadach zdrowego odżywiania i profilaktyce chorób".

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

06.12.16

W aktualnym numerze Tyskiego Informatora Samorządowego można przeczytać m.in. o tym, jakie drużyny zagrają w Tychach w czerwcu w ramach Mistrzostw Europy UEFA EURO U21.

Cukrzyca wiem jak zapobiegać, wiem jak żyć - spotkanie edukacyjne

05.12.16

W czwartek, 8 grudnia, zapraszamy o godz. 16.00 do sali 102 Urzędu Miasta Tychy (al. Niepodległości 49) na spotkanie edukacyjne z Izabelą Bednarczyk - specjalistą diabetologiem. Tytuł spotkania - "Cukrzyca wiem jak zapobiegać, wiem jak żyć".

PONE - Ankieta dotycząca termomodernizacji budynków jednorodzinnych

30.11.16

Miasto Tychy realizuje „Program ograniczenia niskiej emisji”, w ramach, którego mieszkańcy mogą skorzystać z dofinansowania na wymianę starych, nieekologicznych źródeł ciepła oraz montaż kolektorów słonecznych.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

29.11.16

W aktualnym numerze Tyskiego Informatora Samorządowego można przeczytać m.in. o mikołajkowych atrakcjach, które zaplanowano w naszym mieście już na 4 grudnia.

Projekt planu zagospodarowania dla ul. Jaroszowickiej, Mysłowickiej oraz doliny rzeki Mlecznej

29.11.16

Informacja o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ul. Jaroszowickiej, Mysłowickiej oraz doliny rzeki Mlecznej - w zakresie części projektu planu miejscowego oznaczonych na rysunku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...