Miasto

Konkurs “Praca dawniej” – wyślij stare zdjęcie z pracy i zgarnij nagrody!

28.07.20

Jak wyglądała praca przed erą komputerów, smartfonów i tabletów? Jak dostarczało się pilne wiadomości i z jakich narzędzi korzystano na co dzień? Aplikuj.pl zorganizował konkurs dla mieszkańców województw śląskiego i małopolskiego w wieku 60+.

Tyskie szkoły w programie „Zdalna Szkoła+”

27.07.20

Miasto Tychy pozyskało ponad 141 tys. zł na zakup kolejnych urządzeń elektronicznych, które przekazane zostały do dyspozycji szkół.

Minister kultury kontynuuje współpracę z Orkiestrą Kameralną Miasta Tychy AUKSO

27.07.20

27 lipca Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Piotr Gliński oraz Andrzej Dziuba – Prezydent Tychów podpisali aneks do umowy dotyczącej współprowadzenia przez Ministra Kultury jednej z najlepszych orkiestr kameralnych w Europie - Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy AUKSO.

Konsultacje projektu uchwały dotyczącej programu "3+ Liczna Rodzina"

27.07.20

Zaproszenie do konsultacji projektu w sprawie nowych zasad programu.

Rocznica Powstania Warszawskiego

27.07.20

1 sierpnia o godzinie 17:00, w ramach upamiętnienia 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w całym kraju uruchomione zostaną syreny alarmowe.

Przerwa w dostawie prądu na ulicy Barona i Budowlanych

24.07.20

27 lipca 2020 roku w godzinach od 8:00 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie prądu na ulicy Barona 5 oraz Budowlanych od 59 do 63 i 67.

Bezpłatne badania i rehabilitacja lecznicza

23.07.20

Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać bezpłatnie z wizyty u lekarza kardiologa, badań laboratoryjnych, badania EKG i echo serca, cyklu sesji rehabilitacyjnych, porad dietetycznych i psychologicznych.

Potwierdź swoją tożsamość bez wychodzenia z domu - aplikacja eDO

22.07.20

Wystarczy smartfon i dowód osobisty z warstwą elektroniczną (e-dowod), by skorzystać z bezpłatnej aplikacji eDO App. Dzięki niej można załatwiać różne sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu.

Rusza program OZE w Tychach

21.07.20

Po ponad dwóch latach oczekiwania i licznych negocjacjach z Urzędem Marszałkowskim urząd miasta podpisał długo oczekiwaną przez mieszkańców umowę na dofinansowanie projektu „Odnawialne źródła energii szansą na poprawę jakości powietrza w Tychach”.

Rejestr Danych Kontaktowych

21.07.20

Rejestr Danych Kontaktowych służy do ułatwienia kontaktu urzędników z obywatelami. Dzięki RDK urzędy mogą z wyprzedzeniem informować obywateli np. o kończącym się terminie ważności paszportu lub dowodu osobistego, o rozpatrzeniu złożonych wniosków o świadczenia (np. 500+).

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×