Miasto

Piknik Seniorów na X-lecie Uniwersytetu Trzeciego Wieku

04.05.17

W środę 10 maja, z okazji X-lecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, organizowany jest Piknik Seniorów na terenie OW Paprocany. W programie między innymi lekcje brydża, plener malarski, porady medyczne, zabawa z zespołem góralskim.

Odwołanie pogotowia przeciwpowodziowego dla Tychów

02.05.17

Prezydent Miasta Tychy zarządzeniem nr 0050/145/17 z dnia 2 maja 2017 r. odwołuje pogotowie przeciwpowodziowe na terenie całego miasta Tychy.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

02.05.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o miejskiej kampanii Rowerowy Maj.

Pogotowie przeciwpowodziowe dla województwa śląskiego

28.04.17

W związku z przewidywanymi silnymi opadami deszczu i występującymi przekroczeniami stanów ostrzegawczych i alarmowych wód Wojewoda Śląski wydał zarządzenie w sprawie ogłoszenia pogotowia przeciwpowodziowego.

Ostrzeżenie przed intensywnymi opadami deszczu

28.04.17

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu, które mogą wystąpić do jutra 29 kwietnia (godz. 7.30)

Święto Konstytucji 3 maja w Tychach

27.04.17

Serdecznie zapraszamy na miejskie obchody 226. rocznicy podpisania Konstytucji 3 maja oraz 96. rocznicy wybuchu III Powstania Śląskiego.

Poradnik „Biało-Czerwona” czyli jak czcić barwy narodowe

27.04.17

W związku z przypadającym 2 maja Dniem Flagi zachęcamy do wywieszania flag, a przy okazji do zapoznania się zasadami prezentowania barw narodowych w przestrzeni publicznej. Wskazówki zawiera publikacja pt. "Biało-Czerwona" opracowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Rusza wypożyczalnia rowerów miejskich i „Rowerowy Maj” w Tychach

24.04.17

1 maja w Tychach ruszy pilotażowy system samoobsługowych wypożyczalni rowerów oraz kampania „Rowerowy Maj” mająca zachęcić dzieci do jazdy rowerem oraz regularnego dojeżdżania nim do szkoły lub przedszkola.

Spotkanie dot. kolejnej edycji minigrantów Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

21.04.17

Serdecznie zapraszamy na spotkanie poświęcone kolejnej edycji minigrantów Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. To niepowtarzalna szansa nie tylko dla organizacji pozarządowych, ale także grup nieformalnych.

Darmowy kurs samoobrony dla kobiet

21.04.17

6 maja br. rusza organizowany przez Straż Miejską kurs samoobrony dla kobiet. Bezpłatne treningi odbywać się będą w każdą sobotę maja i czerwca od godz. 10 w Zespole Szkół nr 5 w Tychach (ul. Edukacji 11). W zajęciach mogą wziąć udział panie w każdym wieku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...