Miasto

Bezpłatne badania w zakresie profilaktyki chorób serca

24.02.17

Po akcji badań spirometrycznych, Fundacja NEUCA rozpoczęła kolejną serię badań Polaków. Jej celem jest ocena stanu zdrowia serc Polaków i szerzenie wiedzy na temat chorób kardiologicznych. 27 i 28 lutego br. specjalny kardiobus pojawi się w Tychach, w którym będzie można wykonać bezpłatne badania.

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

23.02.17

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed silnym wiatrem, który może wystąpić w woj. śląskim w nocy 23/24.02. i w dzień 24.02. br.

Zamknięcie sezonowych lodowisk

23.02.17

Dziś (23 lutego 2017 r.) zakończono działalność rekreacyjną lodowisk odkrytych w sezonie zimowym 2016/2017 w Tychach.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

21.02.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o zmianach w tyskim szkolnictwie i wygaszaniu gimnazjów.

Zalecenia dotyczące ptasiej grypy

21.02.17

Wojewoda śląski i przedstawiciele służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo apelują o bezwzględne przestrzeganie zaleceń, które mają zminimalizować zagrożenie ptasią grypą.

Uwaga na fałszywe informacje o odbiorze przesyłki z urzędu!

20.02.17

W związku z pytaniami mieszkańców dotyczącymi przesyłek kurierskich z Urzędu Miasta informujemy, że urząd nie prowadzi akcji przekazywania czujników dymu mieszkańcom Tychów.

Chcesz zmienić swoje podwórko i sprawić, by miasto było bardziej zielone?

20.02.17

Złóż projekt w nowym programie „Zielone podwórka”, który rusza 1 marca br. w Tychach. Za milion złotych będzie można zmienić osiedlowe podwórka i skwery w atrakcyjne tereny zielone z obiektami małej architektury np. ławkami, stojakami na rowery itp.

Nowe światło w Tychach – tysiące lamp i słupów do wymiany

15.02.17

Tychy chcą zmodernizować system oświetlenia ulicznego w mieście. Miasto planuje niebawem ogłosić przetarg na wykonanie projektu modernizacji oświetlenia. Po zakończeniu inwestycji na niemal wszystkich ulicach, chodnikach czy parkach będzie nie tylko nowoczesne, ale też energooszczędne oświetlenie.

Alarm smogowy

15.02.17

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców stanem powietrza w Tychach poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje nt. osób najbardziej narażonych na działanie pyłu zawieszonego oraz gdzie można sprawdzić aktualny poziom zanieczyszczenia powietrza i prognozę jakości powietrza na kolejną dobę.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

14.02.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o modernizacji oświetlenia miejskiego i naborze wniosków do budżetu partycypacyjnego na 2018 r.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...