Miasto

Pomoc dla osób poszkodowanych w wydarzeniach losowych

01.08.18

W związku z poniedziałkowym pożarem budynku przy ul. Cienistej w Tychach informujemy, że w sytuacji, w której poszkodowane osoby nie są w stanie zabezpieczyć sobie we własnym zakresie tymczasowego miejsca pobytu, mogą zgłaszać się do Wydziału Gospodarki Lokalowej w Urzędzie Miasta Tychy.

Ostrzeżenie meteorologiczne II stopnia - upał

01.08.18

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie wydał ostrzeżenie II stopnia przed upałem w województwie śląskim. Ostrzeżenie ważne jest do 2 sierpnia br.

W rocznicę Powstania Warszawskiego zawyją syreny

31.07.18

W środę 1 sierpnia w całym kraju zostanie przeprowadzony trening sprawności syren alarmowych. Będzie to jednocześnie upamiętnienie obchodów 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

31.07.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o powstającym w Tychach Centrum Usług Społecznościowych.

Centrum Usług Społecznościowych powstaje w Tychach

31.07.18

Rozpoczęła się budowa Centrum Usług Społecznościowych w Tychach. W budynku przy Zespole Szkół nr 5 przy ul. Edukacji 11 znajdą się m.in. mieszkania komunalne, mieszkania chronione, sala do rehabilitacji i świetlica.

Remont chodników na ul. Kościuszki

30.07.18

Ruszył remont ulicy Kościuszki w Tychach. W pierwszej kolejności nową nawierzchnię zyska chodnik, a jesienią na drodze ułożona zostanie asfaltowa nakładka.

Prognozowane burze, lokalnie grad

25.07.18

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie prognozuje burze, które mogą wystąpić w dniach 26-27 lipca br województwie śląskim. Lokalnie opadu gradu.

Budżet obywatelski dla województwa śląskiego

25.07.18

Zapraszamy na spotkanie dotyczące Budżetu Obywatelskiego dla województwa śląskiego, które odbędzie się 6 sierpnia br. o godzinie 17 w Centrum Integracji Społecznej fundacji Internationaler Bund Polska przy ul. Edukacji 11a.

Punkt Obsługi Klienta Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia przeniesiony

25.07.18

Informujemy, że punkt obsługi interesantów Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia znajdujący się dotychczas na parterze budynku Urzędu Miasta Tychy został przeniesiony do pokoju numer 511 (V piętro).

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

24.07.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o nowym sprzęcie i zmianach, jakie zachodzą w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×