Miasto

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

19.09.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o obchodach Dnia Bez Samochodu.

Rowery cargo w Tychach

15.09.17

Pierwsze na Górnym Śląsku publiczne rowery cargo można od dziś wypożyczyć w Tychach. Do miasta trafiły dwa trzykołowe rowery, na których można przewieźć 100 kilogramów bagażu lub… nawet czworo dzieci.

Dzień Sąsiada na os. A

15.09.17

Zapraszamy na Dzień Sąsiada na Placu Św. Anny, który odbędzie się 16 września od godz. 16.00.

Stacja wypożyczalni rowerów z Dworca PKP przeniesiona w inne miejsce

14.09.17

14 września stacja wypożyczalni rowerów z Dworca PKP w Tychach została przeniesiona w rejon ronda Lwowskiego (przy Tyskich Halach Targowych). Od jutra będzie można wypożyczać z niej rowery.

Konferencja pt. Wsparcie osób żyjących z chorobą Alzheimera i ich rodzin - potrzeby i dobre praktyki

14.09.17

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia wraz z Wydziałem Zamiejscowym w Tychach Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego zapraszają na konferencję, która odbędzie się 26 września br. w godz. 10.30–15.00 w auli C1 uczelni przy ul. Ciasnej 3.

Uwaga – silny wiatr!

13.09.17

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed silnym wiatrem, który wystąpi w dzień (14.09.) i w nocy (14/15.09.) w woj. śląskim.

Rusza sezon grzewczy - wezwij kominiarza!

13.09.17

W związku z nadchodzącym sezonem grzewczym 2017/2018 Krajowa Izba Kominiarzy przypomina wszystkim właścicielom i zarządcom budynków o obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w Tychach

12.09.17

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach kampanii Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, w którą włączyły się Tychy. Tegoroczna edycja rozpocznie się 16 września, a zakończy ją Dzień bez Samochodu, przypadający 22 września.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

12.09.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Transportu w Tychach oraz czujnikach skażenia powietrza, które w tym miesiącu będą montowane w kilku dzielnicach miasta.

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie

12.09.17

W Tychach trwa realizacja programu profilaktycznych szczepień przeciwko grypie dla osób powyżej 65 roku życia. Z bezpłatnych szczepionek skorzystać mogą mieszkańcy Tychów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...