Miasto

e-Usługi na wyciągnięcie ręki

05.01.21

W dobie pandemii szczególnie na znaczeniu zyskały wszelkie usługi internetowe. Zachowując dystans społeczny i ograniczający międzyludzkie kontakty warto pamiętać o e-usługach, dzięki którym część ważnych dla nas spraw możemy załatwić bez wychodzenia z domu.

Urząd Stanu Cywilnego w Tychach podsumował 2020 rok

04.01.21

Ubiegły rok pod wieloma względami był inny niż poprzednie. Widać to także w statystykach Urzędu Stanu Cywilnego w Tychach. Spadła liczba małżeństw, wzrosła liczba zgonów.

2020 za nami, czyli 12 miesięcy w skrócie

30.12.20

Rok 2020 upłynął pod znakiem pandemii koronawirusa.

Zmiany w funkcjonowaniu USC w Tychach

28.12.20

Od wtorku, 29 grudnia br. ponownie otwarte zostaje stanowisko nr 6 Urzędu Stanu Cywilnego w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Tychy.

Arena lekkoatletyczna w Tychach gotowa

22.12.20

Prace przy budowie areny zostały zakończone.

Harmonogram odbioru odpadów w 2021 roku

22.12.20

Od kilku lat na terenie naszego miasta funkcjonuje ECOHARMONOGRAM – darmowa aplikacja mobilna, która ułatwia dostęp do aktualnego harmonogramu odbioru odpadów.

"Pocztówki na dobre! (jutro)"

21.12.20

Muzeum Miejskie w Tychach dodaje świąteczno–noworocznej otuchy – to już druga edycja limitowanej serii pocztówek wydanych z myślą o osobach, które nie mogą odwiedzać Muzeum.

Tyskie Centrum Wolontariatu pomaga także przed świętami

18.12.20

Tyskie Centrum Wolontariatu pomagając osobom potrzebującym, przystąpiło także do akcji TVN - #TVNpomagajmysobie. Od 14 grudnia wolontariusze Centrum rozwożą 50 obiadów do osób potrzebujących, głównie seniorów.

Świąteczne mappingi w Tychach!

18.12.20

Od piątku 18 grudnia do niedzieli tyszanie będą mogli podziwiać świąteczne projekcje na wybranych budynkach w mieście. Tematem przewodnim świątecznych animacji są „Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia”.

Koronawirus - kwarantanna narodowa

17.12.20

Od 28 grudnia do 17 stycznia rząd wprowadza w Polsce kwarantannę narodową.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×