Miasto

Konsultacje dot. obszaru położonego przy ul. Jaśkowickiej w Tychach

21.03.17

Informacja o wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego przy ulicy Jaśkowickiej w Tychach wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Zostaw 1% w Tychach

17.03.17

Pierwszy kwartał nowego roku dla większości podatników to czas rozliczeń podatkowych. Jako mieszkańcy Tychów możemy sprawić, by nasze odpisy 1% trafiły do organizacji pożytku publicznego, które działają na rzecz naszej lokalnej społeczności.

Młodzi piłkarze z Czech odwiedzą Tychy

16.03.17

Czeska drużyna piłkarska do lat 21, uczestnik czerwcowego turnieju UEFA EURO U21 w Polsce, zaprezentuje się miłośnikom piłki nożnej w Tychach. Spotkanie odbędzie się w sobotę 25 marca o godz. 17.30 w Pasażu Kultury Andromeda.

Konsultacje społeczne dotyczące infrastruktury sportowej przy SP nr 18 i SP 22

14.03.17

Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących budowy/przebudowy infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej nr 18 oraz przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Tychach. Konsultacje trwać będą w okresie od 14.03.2017 r. do 22.03.2017 r.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

14.03.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o wypożyczalni rowerów miejskich, która zostanie otwarta w maju.

O awarii lub zakłóceniach w dostawie wody dowiesz się z SMS-a

14.03.17

RPWiK Tychy S.A. uruchomiło nowy system zawiadamiania mieszkańców, polegający na możliwości przekazywania informacji dotyczących m.in. awarii lub zakłóceń w dostawie wody za pomocą systemu informacyjnego SMS. System jest bezpłatny.

Trzecie konsultacje dot. rejonu ulic: Jaroszowickiej, Mysłowickiej oraz doliny rzeki Mlecznej

14.03.17

Informacja o trzecim wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ulic: Jaroszowickiej i Mysłowickiej oraz doliny rzeki Mlecznej w Tychach.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

07.03.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o Centrum Usług Społecznościowych dla seniorów, które powstanie w naszym mieście.

Konsultacje dot. rejonu ul. Spacerowej i Grota-Roweckiego w Tychach

07.03.17

Informacja o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Spacerowej i Grota-Roweckiego w Tychach.

Bezpłatne szkolenia w Tychach

06.03.17

Trwają zapisy na bezpłatny kurs "Nowoczesnego pracownika magazynu". Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...