Miasto

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

30.01.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o prezentach dla dzieci urodzonych w Tychach, a także o autobusach, które zawiozą tyszan na lotnisko.

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

29.01.18

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed silnym wiatrem, który może pojawić się w woj. śląskim od wieczora 29.01. do popołudnia 30.01.

Dlaczego? Porozmawiajmy o trudnych uczuciach

26.01.18

Pod takim hasłem ruszyła 24 stycznia br. miejska kampania, której celem jest zwrócenie uwagi na problem samookaleczeń i prób samobójczych wśród dzieci i młodzieży. Kampanię rozpoczęła konferencja w urzędzie miasta dla dyrektorów, pedagogów i psychologów szkolnych.

Witaj w Tychach!

25.01.18

Kartkę z takim powitaniem i załączonym do niej prezentem otrzymają wszystkie dzieci urodzone w Szpitalu Wojewódzkim w Tychach. Dziś po raz pierwszy obecnym na oddziale położniczym mamom i ich nowo narodzonym dzieciom prezenty wręczyła Daria Szczepańska - z-ca prezydenta Tychów ds. społecznych.

Sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców

25.01.18

Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania? Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz!

Zgadnij, jakie to miasto

23.01.18

Zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy i wzięcia udziału w quizie, w którym przedstawione zostały metamorfozy, jakie w ostatnich latach dokonały się w konkretnych miastach. W quizie pojawił się również tyski akcent.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

23.01.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o nowych trolejbusach i składaniu wniosków w piątej edycji budżetu partycypacyjnego.

Karnawałowy dancing

23.01.18

Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na cykl potańcówek i warsztatów tanecznych przy muzyce na żywo pt. Niedzielne spotkania z kawą i poleczką. Pierwsze spotkanie już w najbliższą niedzielę – 28 stycznia.

Nowy dyrektor MZBM w Tychach

23.01.18

Hanna Skoczylas – dotychczasowy naczelnik wydziału Gospodarki Lokalowej UM Tychy od 15 stycznia br. objęła stanowisko dyrektora Miejskiego Zarządy Budynków Mieszkalnych w Tychach. Zastąpiła odchodzącą na emeryturę długoletnią dyrektor - Teresę Janeczko.

Nowe trolejbusy przyjadą do Tychów

22.01.18

W poniedziałek 22 stycznia br. w siedzibie Tyskich Linii Trolejbusowych podpisano z firmą Solaris Bus & Coach S.A. umowę na dostawę 3 nowoczesnych, niskopodłogowych trolejbusów niskopodłogowych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...