Miasto

Test syren alarmowych

26.11.19

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Tychy informuje, że 26 listopada pomiędzy godz. 9.00 a 13.00 zostanie przeprowadzony krajowy trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności.

Informacje o ryzyku przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM 10 w powietrzu

25.11.19

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed ryzykiem wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM 10 w powietrzu na obszarze województwa śląskiego, w tym - na terenie Tychów.

Nabór wniosków na termomodernizację

25.11.19

Urząd Miasta Tychy ogłasza nabór wniosków na termomodernizację jednorodzinnych budynków mieszkalnych (ocieplenie ścian, dachów, stropodachów lub wymianę okien).

Ostatnia szansa na złożenie wniosku do PONE

25.11.19

Kończy się nabór wniosków oraz realizacja ostatniego etapu Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla miasta Tychy na lata 2016 – 2020.

Usługi asystenckie dla niepełnosprawnych seniorów w Tychach

22.11.19

Fundacja Internationaler Bund Polska realizuje w Tychach dwa projekty finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach, których niepełnosprawni seniorzy mogą skorzystać z usługi asystenckiej.

Otwarte spotkanie AA

22.11.19

W dniu 27 listopada Urząd Miasta Tychy wspólnie z Fundacją Biuro Służby Krajowej Anonimowych Alkoholików w Polsce organizuje spotkanie informacyjne nt. działalności Anonimowych Alkoholików dla wszystkich zainteresowanych osób.

Złote gody tyskich seniorów

21.11.19

34 pary świętowały dziś (21.11) 50-lecie małżeństwa. Jubilaci odebrali „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

Mieszkania komunalne w Centrum Usług Społecznościowych w Tychach gotowe

20.11.19

W budynku przy ul. Edukacji 11 znalazły się m.in. mieszkania komunalne, mieszkania chronione, Filia Dziennego Domu Pomocy Społecznej „Wrzos” i Klub Seniora.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

19.11.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" przypominamy o zasadach prawidłowej segregacji odpadów.

Od środy utrudnienia na węźle Wartogłowiec

19.11.19

Od środy 20 listopada należy spodziewać się utrudnień w ruchu na węźle Wartogłowiec. Chodzi dokładnie o wiadukt w ciągu DK44, który przebiega nad drogą krajową nr 1 w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×