Miasto

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

04.07.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. podsumowanie Mistrzostw Europy U21.

Bezpiecznie w Tychach

03.07.17

Tyszanie czują się bezpiecznie w miejscu zamieszkania i ufają innym ludziom - tak wynika z ostatniego raportu "Europolis. Bezpieczne i otwarte miasta" przygotowanego przez Fundację Schumana.

W Tychach powstał plac zabaw dla dzieci niepełnosprawnych

03.07.17

Płotek interaktywny, huśtawka stalowa dla dzieci na wózkach, Bongos – urządzenie muzyczne, ławka Kameleon, kołyska na sprężynach – to tylko kilka przykładów urządzeń, jakie znalazły się na placu zabaw dla dzieci niepełnosprawnych, który został dziś oddany do użytku w Tychach.

Prezydent z absolutorium

30.06.17

Na wczorajszej sesji (29.06.) Radni Rady Miasta Tychy udzielili absolutorium Andrzejowi Dziubie - Prezydentowi Miasta Tychy. 14 radnych było "za" (Klub Radnych Inicjatywa Tyska i PO), 10 "przeciw" (PiS i STMO).

Ogłoszenie o naborze na stanowisko informatyka - 3 etaty

30.06.17

Prezydent Miasta Tychy ogłasza nabór na wolne stanowiska urzędnicze: podinspektor/inspektor/informatyk w Wydziale Informatyki w wymiarze - 3 etaty.

Wystawa urządzeń grzewczych i kolektorów słonecznych w Tychach

30.06.17

Urząd Miasta Tychy serdecznie zaprasza mieszkańców naszego miasta na wystawę urządzeń grzewczych i kolektorów słonecznych, dotowanych w ramach tegorocznej edycji Programu ograniczenia niskiej emisji.

Ruszył nabór wniosków o przyznanie stypendium Samorządu Miasta Tychy

29.06.17

Zdolni, zaangażowani w pracę na rzecz miasta studenci z Tychów do końca września br. mają czas, aby starać się o przyznanie stypendium „Quod discis tibi discis” ("Czegokolwiek się uczysz dla siebie się uczysz").

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

27.06.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o wdrażaniu nowych metod walki z sinicami w Jeziorze Paprocańskim.

Rusza cykl imprez "Bacz na Niedziele"

27.06.17

Wraz z wakacjami rozpoczyna się tradycyjny już cykl "Bacz na Niedziele", czyli tematycznych, niedzielnych imprez na placu Baczyńskiego.

Ostrzeżenie meteorologiczne przed burzami z gradem

26.06.17

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić od 27 czerwca g. 7.30 do 28 czerwca g. 7.30.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...