Miasto

Innowacyjne rozwiązania w Wodnym Parku i oczyszczalni

23.01.19

Dzięki wykorzystaniu Odnawialnych Źródeł Energii w Wodnym Parku i oczyszczalni ścieków w Tychach, uniknięto emisji 8 355 ton dwutlenku węgla, a do atmosfery nie trafiły także pyły i inne zanieczyszczenia.

Warsztaty tyskiej Wojskowej Komendy Uzupełnień

22.01.19

W sali konferencyjnej Urzędu Miasta trwają warsztaty, podczas których przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień w Tychach prezentują korzyści płynące z funkcjonowania Wojsk Obrony Terytorialnych.

Bezpłatna kolej w ferie

22.01.19

Od północy z 8 na 9 lutego do 24 lutego, czyli w czasie ferii dla uczniów województwa śląskiego, Koleje Śląskie oferują bezpłatne przejazdy dla dzieci i młodzieży.

Po ludzku, po sąsiedzku, u siebie

21.01.19

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach realizuje projekt, w ramach którego tyscy seniorzy dostają m.in. specjalne opaski monitorujące podstawowe funkcje życiowe.

Pozytywna Energia w IT - edycja specjalna

21.01.19

Rusza specjalna edycja projektu Pozytywna Energia w IT przygotowująca uczestników do zawodu testera bezpieczeństwa. Udział w projekcie jest darmowy dla każdego z uczestników.

Prowadzisz firmę? Załatw sprawę przez internet

21.01.19

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii wspólnie z innymi resortami prowadzi szereg działań, które mają na celu umożliwienie realizacji jak największej liczny spraw na linii urząd – obywatel czy przedsiębiorca, drogą elektroniczną.

Rusza VI edycja Budżetu Partycypacyjnego

21.01.19

W poniedziałek 21 stycznia br. rozpoczyna się zgłaszanie projektów do szóstej edycji Budżetu Partycypacyjnego. Po raz pierwszy w tyskim budżecie partycypacyjnym projekty można zgłaszać w dwóch kategoriach: ogólnomiejskich i lokalnych.

Polscy Himalaiści patronami tyskiej szkoły

18.01.19

W Szkole Podstawowej nr 24 w Tychach odbyło się dziś uroczyste nadanie placówce imienia Polskich Himalaistów. Oficjalnego odsłonięcia tablicy dokonali sami bohaterowie – Krzysztof Wielicki i Adam Bielecki, związani z Tychami wspinacze.

Tychy żegnają Pawła Adamowicza

17.01.19

W najbliższy piątek i sobotę w Urzędzie Miasta przy ul. Niepodległości 49, zostanie wystawiona księga kondolencyjna dedykowana zamordowanemu prezydentowi Gdańska - Pawłowi Adamowiczowi.

Ruszyła produkcja supersilnika

17.01.19

W tyskiej fabryce Opla uruchomiono dziś linię montażową jednego z najlepszych silników benzynowych - Turbo PureTech. Wcześniej koncern doinwestował tyski zakład kwotą ponad miliarda złotych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×