Miasto

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

08.08.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o nowych parkingach i modernizacji ścieżki rowerowej przy ul. Sikorskiego.

Kolejne odkomarzanie i odkleszczanie w Tychach

08.08.17

W czwartek, 10 sierpnia br. zostanie przeprowadzona w Tychach kolejna akcja dezynsekcji przeciw komarom i kleszczom. Całkowita powierzchnia dezynsekcji wyniesie 65 ha.

Utrudnienia na ul. Glinczańskiej i al. Piłsudskiego

07.08.17

W najbliższy wtorek, 8 sierpnia, na ulicy Glinczańskiej rozpocznie się montaż bramownic. Prace koncentrować się będą w rejonie wiaduktu i w tym miejscu należy spodziewać się jednodniowych utrudnień w ruchu.

Rakietą z planetami obok lustra i tarczy

07.08.17

Rakieta, lustro, tarcza, klasy, łapy King Konga czy twister - to tylko kilka przykładów gier terenowych, jakie pojawiły się w ostatnich dniach na placach zabaw w Tychach: w Parku Niedźwiadków, Parku Miejskim, Parku Jaworek oraz na placu zabaw przy ul. Nowej w dzielnicy Żwaków.

164 miliony na komunikację w Tychach

03.08.17

Tyle miasto wyda m.in. na zakup ponad 50 nowoczesnych autobusów, mikrobusy, trolejbusy, elektrobusy, pojazdy serwisowe do obsługi taboru autobusowego, pojazd pogotowia technicznego oraz gruntowną przebudowę zaplecza technicznego zajezdni autobusowej PKM i budowę sieci trakcji trolejbusowej.

Ostrzeżenie meteorologiczne przed burzami z gradem

02.08.17

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić wystąpić 2 sierpnia w województwie śląskim.

Tyskie obiekty w konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego 2017

01.08.17

1 sierpnia rozpoczęło się głosowanie internautów w konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego 2017. Wśród zgłoszonych realizacji znalazł się Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowicach oraz "Promenada" nad jeziorem Paprocańskim.

Konsultacje dot. rejonu ulic: Lokalnej, Serdecznej, linii kolejowej i doliny potoku Tyskiego

01.08.17

Informacja o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ulic: Lokalnej, Serdecznej, linii kolejowej oraz doliny potoku Tyskiego w Tychach.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

01.08.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o nowych atrakcjach, które pojawią się niebawem na tyskich placach zabaw.

Osiedle kultury w Parku Jaworek

31.07.17

Spektakl plenerowy, balonowe konkurencje ruchowe, przeciąganie liny i wiele innych atrakcji już 5 sierpnia! Zapraszamy na imprezę w Parku Jaworek związaną z Programem Rewitalizacji dla Miasta Tychy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...