Miasto

Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

30.09.19

IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed silnym wiatrem, który może występować na terenie województwa śląskiego przez cały dzień 30 września 2019 r.

Wybory do Rad Osiedli w Tychach

27.09.19

W niedzielę 29 września br. odbędą się wybory do 18 Rad Osiedli w Tychach. O ich powstaniu zadecyduje frekwencja wyborcza mieszkańców.

Tychy na 9. miejscu w rankingu

25.09.19

Chodzi o ranking wydatków inwestycyjnych samorządów w latach 2016-2018. Ranking opublikowało pismo Samorządu Terytorialnego "Wspólnota" i jak podkreślają jego autorzy to „jedno z najważniejszych zestawień pokazujących aktywność samorządów w Polsce”.

Dzieci potrzebują domu - zostań rodziną zastępczą!

25.09.19

W całej Polsce coraz mniej osób decyduje się na zostanie zawodową rodziną zastępczą. Dlatego pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach apelują - zostańcie rodzinami zastępczymi! Choć proces rekrutacji nie jest łatwy, to najważniejsza jest gotowość do stworzenia dzieciom domu.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

24.09.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" opisujemy przebieg kampanii "Kup psa nie zostawiam".

Dołącz do akcji Masz Głos

23.09.19

We wszystkich województwach trwa nabór do tegorocznej edycji akcji Masz Głos, która od wielu lat zmienia Polskę lokalnie i buduje dialog pomiędzy społecznością lokalną a samorządem.

W Tychach rusza punkt konsultacyjny dla cudzoziemców

20.09.19

W poniedziałek, 23 września br. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach uruchomione zostanie specjalne stanowisko, gdzie zarówno pracodawcy, jak i cudzoziemcy mogą zasięgać informacji dotyczących praw i obowiązków związanych z legalnym zatrudnianiem cudzoziemców.

Spotkania, porady, szczepienia - ruszają kolejne miejskie programy profilaktyczne

20.09.19

Już po raz kolejny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez w Tychach rozpoczyna realizację projektu finansowanego ze środków Miasta Tychy dotyczącego depresji oraz programu skierowanego do pełnoletnich kobiet o propagowaniu zdrowego stylu życia.

Finał Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu - Dzień bez Samochodu w Tychach

19.09.19

W niedzielę 22 września odbędzie się wielki finał Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Ulica Grota - Roweckiego od godziny 11.00 do 18.00 będzie zamknięta dla ruchu. Z kolei z Placu św. Anny ruszy pierwsza wycieczka Tyskim Szlakiem Spacerowym.

Bezpłatna linia autobusowa nr 390 na obchody Dnia bez Samochodu

19.09.19

Kolejny raz Tychy dołączyły do grona europejskich miast promujących ekologiczny, zrównoważony transport. Sprawdź rozkład jazdy linii specjalnej nr 390 podczas Europejskiego Dnia Bez Samochodu w Tychach (22 września).

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×