Miasto

Rusza rekrutacja do projektu unijnego w SP nr 21 w Tychach

20.01.21

Rusza rekrutacja do projektu unijnego pn. „Nowa szkoła, nowe możliwości – podniesienie jakości oferty edukacyjnej w Szkole podstawowej nr 21 w Tychach”.

Mobilne Tychy w Twoim smartfonie

20.01.21

Nowoczesna, przejrzysta szata graficzna oraz uproszczona nazwa - to główne, noworoczne zmiany w miejskiej aplikacji mobilnej. Nie zmienia się natomiast główny jej cel - szybki dostęp do informacji o mieście.

Nieodpłatna pomoc prawna - zmiana numeru telefonu

20.01.21

Informujemy, że zmianie ulega numer telefonu nieodpłatnej pomocy prawnej w Tychach. Od tego roku, aby się zapisać na nieodpłatne porady prawne należy dzwonić pod numer 32 776 30 31 w godzinach pracy Urzędu Miasta.

Urząd Miasta Tychy wydał specjalne informatory

19.01.21

„Osoby z demencją”, „Osoby z niepełnosprawnościami”, „Przeciwdziałanie uzależnieniom”, „Przeciwdziałanie przemocy”, „Savoire-vivre wobec osób z niepełnosprawnościami”, „Seniorzy” – to tytuły 6 informatorów, jakie na początku roku wydał Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia.

Co zrobić z choinką po świętach?

19.01.21

Planujesz pożegnać się ze świąteczną choinką, ale nie wiesz w jaki sposób ją zutylizować? Polecamy lekturę tekstu.

Wiadukt w ciągu ul. Grota-Roweckiego do przebudowy

18.01.21

Wiadukt kolejowy na ul. Grota-Roweckiego zostanie gruntownie przebudowany. Końcem 2020 roku (18.12.2020) Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach podpisał umowę z wyłonionym w toku postępowania przetargowego wykonawcą – firmą Mostostal Kielce S.A.

Dowóz osób niepełnosprawnych na szczepienia

18.01.21

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach uruchomił specjalny numer telefonu, pod którym będzie można zasięgnąć informacji na temat transportu osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-Cov_2.

Zmiana godzin urzędowania Wydziału Komunikacji

15.01.21

Sprawy z zakresu Wydziału Komunikacji realizowane są bezpośrednio w budynku przy ul. Budowlanych 59. Od 18 stycznia wydział czynny będzie w godzinach: od poniedziałku do czwartku od 7.30 do 17.00, a w piątek od 7.30 do 12.00.

#Szczepimysie - trwa kampania informacyjna

15.01.21

Trwa rządowa kampania informacyjna #szczepimysię mająca na celu propagowanie szczepień przeciwko COVID-19. W całej Polsce pojawiły się billboardy, w internecie oraz w telewizji emitowane są spoty z udziałem aktorów.

Miasto Tychy ze znakiem Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020

14.01.21

W III edycji konkursu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej na Znaki Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej miasto Tychy w kategorii: „społecznie odpowiedzialny samorząd” znalazło się w grupie 13 polskich miast, którym przyznano znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×