Miasto

Nabór do projektu „Własna Firma Nowe Możliwości”

20.10.17

Chcesz założyć własną działalność gospodarczą? Jesteś osobą bezrobotną lub nieaktywną zawodowo w wieku 30+ (w szczególności kobietą, osobą długotrwale bezrobotną, o niskich kwalifikacjach, z niepełnosprawnością, powyżej 50 roku życia)?

Spotkanie w sprawie budżetu partycypacyjnego Razem Tychy

19.10.17

W poniedziałek 23 października o g. 17 zapraszamy do auli Centrum Balbina na spotkanie poświęcone budżetowi partycypacyjnemu Razem Tychy.

Giełda pracodawców w Tychach

17.10.17

W czwartek, 26 października br. w godzinach 10.00 – 16.00 na Stadionie Miejskim Tychy (ul. Edukacji 7) odbędzie się Giełda pracodawców, podczas której różnorodne oferty pracy zaprezentuje 28 firm. Mottem przewodnim wydarzenia jest „Przekuj marzenia o pracy w pracę marzeń”.

Będzie bezpieczniej

16.10.17

Trwają prace, których zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa w Tychach. Zmiany są wprowadzane po obserwacji i analizie mapy wypadkowości w mieście oraz na wniosek mieszkańców. Tylko w ubiegłym roku wydano 40 zleceń dotyczących korekty oznakowania w blisko 300 różnych punktach na terenie miasta.

Dzień Edukacji Narodowej w Tychach

12.10.17

Dzisiaj, 12 października w Zespole Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka w Tychach odbyły się miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji nauczycielom wręczono nagrody prezydenta miasta Tychy, kuratora i ministra oświaty oraz medale Komisji Edukacji Narodowej.

Uwaga! Zmiany w nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej

11.10.17

W związku z reorganizacją nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej od 1 października br. opiekę pediatryczną w tym zakresie przejął Szpital Miejski Tychy przy ul. Cichej 27.

Darmowa Komunikacja Miejska 1 listopada 2017

11.10.17

Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach uprzejmie informuje, że zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Tychy, w dniu 01 listopada 2017 roku pasażerowie uprawnieni są do bezpłatnych przejazdów w całej sieci komunikacyjnej organizowanej przez MZK Tychy.

Spotkanie podsumowujące konsultacje dotyczące zagospodarowania centrum osiedla Stare Tychy

11.10.17

W czwartek, 19 października br. o godz. 17 w Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Tychach (ul. Damrota 66) odbędzie się spotkanie otwarte podsumowujące konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania przestrzennego Starych Tychów.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

10.10.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o alarmie smogowym w aplikacji Treespot Tychy.

Ponowne konsultacje dot. rejonu ul. Czułowskiej, Katowickiej, Tulipanów i Piaskowej w Tychach

10.10.17

Informacja o drugim wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Czułowskiej, Katowickiej, Tulipanów i Piaskowej w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...