Miasto

Informacja o wyłączeniu oświetlenia na ul. Oświęcimskiej

14.05.18

W związku z realizacją inwestycji pn: "Budowa bezkolizyjnego węzła drogowego w rejonie ul. Turyńskiej i ul. Oświęcimskiej wraz z przebudową ul. Oświęcimskiej w Tychach", 14 maja 2018 r. nastąpi trwałe odłączenie i demontaż sieci oświetlenia ulicznego przy ul. Oświęcimskiej.

Wystawa urządzeń grzewczych

14.05.18

Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Tychy wraz z Operatorem programu - firmą Ekoscan Innowacja i Rozwój zaprasza na spotkanie oraz wystawę urządzeń grzewczych w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla miasta Tychy. Wydarzenie odbędzie się 19 maja.

Kongres Rzeczników w Tychach

11.05.18

W dniach 17 i 18 maja 2018 (czwartek-piątek) na Stadionie Miejskim w Tychach (ul. Edukacji 7) odbędzie Kongres Rzeczników Prasowych, Redaktorów Prasy Miejskiej i Biur Promocji. Organizatorem wydarzenia jest Związek Miast Polskich.

18 maja rusza w mieście Tyski Rower

11.05.18

System samoobsługowych wypożyczalni rowerów ruszy dokładnie za tydzień - będzie się składał z 7 stacji, pomiędzy którymi będzie można przemieszczać się na 70 nowych rowerach z kompletnym wyposażeniem.

Chodniki do remontu

09.05.18

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach podpisał umowę z wyłonioną w przetargu firmą, która w tym sezonie naprawiać będzie nawierzchnie chodników w mieście. Prace już ruszyły – w tym roku z budżetu miasta zostanie na to wydane blisko 4 miliony złotych.

Zamknięcie skrzyżowania na ul. Oświęcimskiej

09.05.18

W związku z trwającą przebudową ulicy Oświęcimskiej i koniecznością poszerzenia pasa drogowego od 14 do 22 maja br. zostanie zamknięte skrzyżowanie ul. Urbanowickiej z ul. Oświęcimską.

Zapraszamy do konkursu "Mój ogrodowy raj"

08.05.18

Tyski Zakład Usług Komunalnych organizuje konkurs dla mieszkańców posiadających ogrody przydomowe lub ogródki działkowe zlokalizowane na terenie Miasta Tychy.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

08.05.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać o Programie Rewitalizacji dla Miasta Tychy.

Konferencja „Wyzwania i korzyści w relacji biznes – podmioty ekonomii społecznej – samorząd”

07.05.18

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej wraz z Miastem Tychy i Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną - Podstrefą Tyską zapraszają na konferencję „Wyzwania i korzyści w relacji biznes – podmioty ekonomii społecznej – samorząd”.

Doradcy od e-zwolnień w każdym ZUS

02.05.18

Od 2 maja na Salach Obsługi Klientów w ZUS pojawią się doradcy ds. e-ZLA (elektronicznych zwolnień lekarskich). Będą oni służyć pomocą zarówno lekarzom, jak i pracodawcom oraz pacjentom.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×