Miasto

Badania Urzędu Statystycznego w Katowicach

26.03.20

W ramach stałego informowania o realizacji na terenie województwa śląskiego badań ankietowych, prowadzonych przez ankieterów – pracowników Urzędu Statystycznego w Katowicach przekazujemy w załączeniu ogólny plakat o badaniach ankietowych.

Urząd Miasta Tychy zamknięty dla klientów do odwołania

25.03.20

Załatwianie spraw i udzielanie informacji odbywa się telefonicznie, drogą elektroniczną za pośrednictwem poczty oraz skrzynek wystawionych przed urzędem.

Kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem

24.03.20

Wychodzenie z domu ograniczone do niezbędnego minimum, poruszanie po ulicach w grupach maksymalnie dwuosobowych i kary za nie przestrzeganie zakazu gromadzenia się. Takie obostrzenia ogłosił dziś premier Mateusz Morawiecki.

Tyski pakiet wsparcia dla przedsiębiorców

23.03.20

Przedstawiamy tyski pakiet wsparcia dla przedsiębiorców.

Odwołane badania mammografii cyfrowej

23.03.20

Planowane na 30 marca br. badania mammografii cyfrowej w mobilnej pracowni Lux Med zostały odwołane. O nowym terminie badań poinformujemy w nowej wiadomości.

W Polsce obowiązuje stan epidemii

21.03.20

Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa, 20 marca premier Mateusz Morawiecki wprowadził na terenie Polski stan epidemii.

MOPS - pomoc na telefon

20.03.20

Osoby samotne powyżej 70. roku życia oraz samotne i niepełnosprawne, nieposiadające rodziny na terenie Tychów mogą skorzystać z pomocy w wykonaniu niezbędnych zakupów.

Rozlicz PIT bez wychodzenia z domu!

20.03.20

Już dziś bezpiecznie rozlicz PIT nie wychodząc z domu. Zaloguj się na stronie podatki.gov.pl i sprawdź zeznanie przygotowane przez usługę Twój e-PIT.

W Tychach sygnalizacja świetlna bez dotykania

19.03.20

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach wprowadza kolejne zmiany w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem. Na sygnalizacjach świetlnych w mieście wyłączone zostaną przyciski uruchamiające zielone światło.

Pomoc psychologiczna dla osób objętych kwarantanną

18.03.20

Gdzie szukać pomocy psychologicznej podczas odbywanej kwarantanny.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×