Miasto

Pracownik socjalny z Tychów „Śląskim Prometeuszem”

02.12.19

Paweł Grosman - pracownik socjalny Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach zajął III miejsce w konkursie „Śląski Prometeusz 2019”. Organizatorem konkursu jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego.

Wiadukt przy Straży Pożarnej czynny od soboty

29.11.19

Dobiega końca naprawa gwarancyjna na węźle drogowym ul. Beskidzkiej z al. Niepodległości. Już w tę sobotę - 30.11. - wiadukt przy Straży Pożarnej zostanie dopuszczony do ruchu, a kierowcy będą mogli przejechać góra obiektu bez utrudnień.

Nagrody Quod discis tibi discis – dla wybitnych studentów miasta Tychy zostały dziś wręczone

28.11.19

Na sesji Rady Miasta Tychy 28 listopada 2019 roku – prezydent Tychów – Andrzej Dziuba wręczył nagrody studentom, którym w 2019 roku przyznano stypendium Samorządu Miasta Tychy „Quod discis, tibi discis”.

Bezpłatne zajęcia z języka migowego w Tychach

27.11.19

Spotykają się od trzech lat – co wtorek, w Bibliotece Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tychach. I „migają” z konieczności, potrzeby serca i ciekawości. W bezpłatnych zajęciach języka migowego udział może wziąć każdy.

Edukacja obywatelska młodzieży – podsumowanie

27.11.19

W Pasażu Kultury Andromeda odbyło się podsumowujące spotkanie w ramach realizowanego przez Miasto Tychy programu edukacji obywatelskiej i promocji młodzieżowego budżetu obywatelskiego w Tychach.

II Zlot Samorządów Uczniowskich

26.11.19

Dziś ( 26 listopada) w Urzędzie Miasta Tychy spotkali się uczniowie 12 tyskich szkół podstawowych, a dokładnie samorządy uczniowskie tych szkół, podczas II Zlotu Samorządów Uczniowskich Tyskich Szkół Podstawowych. Były wystąpienia, dyskusje i rozmowy o pomysłach i wspólnych projektach.

Ostrzeżenie meteorologiczne - gęsta mgła

26.11.19

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje dla tyskiego powiatu gęste mgły, w zasięgu których widzialność może wynosić miejscami od 50 m do 200 m.

Konsultacje w sprawie nadania nowej nazwy ulicy

26.11.19

Od 26 listopada 2019 r. do 10 grudnia 2019 r. trwają konsultacje, których przedmiotem jest uzyskanie opinii mieszkańców na temat nadania nowej nazwy ulicy - drodze wewnętrznej od Alei Marszałka Piłsudskiego. Propozycja nowej nazwy to "ulica Optymistów".

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

26.11.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" prezentujemy działalność tyskiego Centrum Usług Wspólnych.

Tychy życzą Wesołych Świąt

26.11.19

W Tychach już za kilka dni będzie można poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia. Jak co roku z końcem listopada place, skwery, ulice ozdobią świąteczne iluminacje. W kilkunastu miejscach pojawiły się już choinki, kurtyny świetlne i świąteczne przywieszki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×