Miasto

Dodatkowe środki na poprawę jakości powietrza w Tychach

12.02.20

Komisja Europejska zatwierdziła zwiększenie o 164 mln zł puli środków dla projektów dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) na Śląsku. Ponad 16 mln zł z tej kwoty trafi do Tychów.

Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

11.02.20

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed silnym wiatrem, który może występować w dniach od 12 do 13 lutego.

mLegitymacje w tyskich szkołach

11.02.20

mLegitymacja czyli tradycyjna legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie telefonu staje się coraz bardziej popularna. Obecnie korzystają z niej uczniowie kilkunastu tyskich szkół.

Strona internetowa powiatowego lekarza weterynarii w Tychach

05.02.20

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Tychach informuje, że ważne wiadomości z zakresu ochrony zdrowia zwierząt i ich dobrostanu, higieny żywności, postępowania w przypadku znalezienia szczątków dzika znajdują się na stronie internetowej tychy.piw.gov.pl.

Za bilet zapłać kartą

05.02.20

Brak gotówki w portfelu albo karty ŚKUP już nie będzie przeszkodą do tego, by skorzystać z komunikacji miejskiej. W autobusach i trolejbusach jeżdżących po Tychach i okolicznych gminach, właśnie została uruchomiona możliwość płatności zbliżeniową kartą płatniczą.

Programowanie dla dzieci i młodzieży

05.02.20

Koduj z Gigantami to już szósta edycja bezpłatnych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży organizowanych przez szkołę Giganci Programowania. Warsztaty przeznaczone są dla uczniów od 7. do 18. roku życia. W Tychach warsztaty odbędą się 8 lutego.

Kominiarz z ankietą

05.02.20

Wojewoda Śląski, Korporacja Mistrzów Kominiarskich Województwa Śląskiego oraz Beskidzki Cech Kominiarzy będą działać na rzecz poprawy jakości powietrza w województwie śląskim.

Bezpłatna cyfrowa mammografia

05.02.20

Wszystkie Panie w wieku od 50 do 69 lat zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne, które będzie można wykonać 7 lutego przy sklepie Kaufland (ul. Tischnera 1).

PONE w Tychach - V etap

04.02.20

Urząd Miasta Tychy informuje o rozpoczęciu realizacji V ostatniego etapu Programu Ograniczenia Niskiej Emisji, opracowanego na lata 2016 – 2020.

Ostrzeżenie przed niebezpiecznymi zjawiskami meteorologicznymi

04.02.20

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB Oddział w Krakowie ostrzega przed niebezpiecznymi zjawiskami meteorologicznymi, które występować będą od 4 do 6 lutego 2020 r. Prognozowane są intensywne opady deszczu, intensywne opady śniegu oraz oblodzenia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×