Miasto

Składanie wniosków o świadczenie 500+

24.07.17

Od 1 sierpnia 2017 r. rozpoczyna się termin składania wniosków o świadczenie wychowawcze z rządowego Programu "Rodzina 500+". To także czas składania wniosków na fundusz alimentacyjny, świadczenia rodzinne oraz specjalne zasiłki opiekuńcze.

Dancing z okazji imienin Anny

24.07.17

Zapraszamy do wzięcia udziału w dancingu z okazji imienin Anny, który odbędzie się 29 lipca (sobota) o godzinie 19 w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Wojska Polskiego 10 w Tychach. Wydarzenie jest działaniem Muzeum Miejskiego w ramach programu Rewitalizacji dla miasta Tychy.

Bacz na niedzielę z Teatrem Małym

24.07.17

Już w najbliższą niedzielę (30.07.) na placu Baczyńskiego odbędzie się "Niedziela z Teatrem Małym". W jej ramach zaprezentują się specjaliści od teatru ulicznego, czyli Teatr Na Walizkach!

Ostrzeżenie meteorologiczne - uwaga na upały i burze z gradem!

19.07.17

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed upałami, które mogą wystąpić w nadchodzących dniach w województwie śląskim. Temperatura może sięgnąć nawet 34 stopni Celsjusza.

Ogłoszenie o naborze na stanowisko informatyka - 2 etaty

19.07.17

Prezydent Miasta Tychy ogłasza nabór na wolne stanowiska urzędnicze: podinspektor/inspektor w Wydziale Informatyki w wymiarze - 2 etaty.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

18.07.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o nowych parkingach przy ul. Cichej i Paprocańskiej.

Kultura Osiedla – Osiedle Kultury w Czułowie Osadzie

18.07.17

Zapraszamy na Integracyjny Piknik, który odbędzie się 22 lipca 2017 r. na stadionie Czułowianki w godzinach od 15 do 19. Wydarzenie jest działaniem Miejskiego Centrum Kultury w ramach Programu Rewitalizacji dla miasta Tychy.

Ostrzeżenie meteorologiczne przed burzami z gradem

10.07.17

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić w dzień i w nocy (10/11 lipca) w województwie śląskim.

Ostrzeżenie meteorologiczne przed burzami z gradem

07.07.17

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić w dzień i w nocy (7/8 lipca) w województwie śląskim.

Urząd Miasta w Tychach przyjazny obcokrajowcom

07.07.17

Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej BONA FIDES sprawdziło urzędy miejskie w województwie śląskim pod kątem dostępności do informacji miejskiej dla obcokrajowców. Tychy zajęły w nim 5 miejsce za Dąbrową Górniczą, Piekarami Śląskimi, Chorzowem i Jaworznem.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...