Miasto

Osiedle kultury w Parku Jaworek

31.07.17

Spektakl plenerowy, balonowe konkurencje ruchowe, przeciąganie liny i wiele innych atrakcji już 5 sierpnia! Zapraszamy na imprezę w Parku Jaworek związaną z Programem Rewitalizacji dla Miasta Tychy.

W rocznicę Powstania Warszawskiego zawyją syreny

31.07.17

We wtorek 1 sierpnia w całym kraju zostanie przeprowadzony trening sprawności syren alarmowych. Będzie to jednocześnie upamiętnienie obchodów 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Bezpłatny kurs samoobrony "Bezpieczna Rodzina"

31.07.17

W ramach rewitalizacji miasta Tychy zapraszamy mieszkańców oraz sympatyków osiedla A na bezpłatny kurs samoobrony "Bezpieczna Rodzina". Mogą w nim uczestniczyć rodzice z dziećmi (od 6 r. ż.), dorośli oraz młodzież .

Ostrzeżenie meteorologiczne - uwaga na upały!

31.07.17

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed upałami w województwie śląskim w dniach od 30 lipca do 5 sierpnia br.

Koncert na Stadionie Miejskim Tychy - zmiana miejsca!

26.07.17

Z powodu małej ilości sprzedanych biletów koncert zaplanowany na 26 sierpnia 2017 roku na Stadionie Miejskim Tychy został przeniesiony do Parku Miejskiego pod Żyrafę. Wstęp na imprezę będzie bezpłatny.

Dodatkowy nabór wniosków o dotację na montaż pomp ciepła i instalacji solarnych

25.07.17

Gmina Miasta Tychy informuje, że uruchomiony został dodatkowy nabór wniosków dla osób chcących uzyskać w 2017 roku dofinansowanie do wymiany starego źródła ciepła na pompę ciepła, jak również na montaż instalacji solarnych w jednorodzinnych budynkach mieszkalnych.

Święcenie pojazdów w Tychach

25.07.17

Tradycyjne już święcenie pojazdów z okazji dnia świętego Krzysztofa - patrona kierowców, odbędzie się w tym roku w Tychach, w niedzielę - 30 lipca. To jedna z największych takich uroczystości w Polsce.

Konsultacje dot. rejonu ulic Czułowskiej, Katowickiej, Tulipanów i Piaskowej w Tychach

25.07.17

Informacja o wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Czułowskiej, Katowickiej, Tulipanów i Piaskowej w Tychach.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

25.07.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o uroczystości święcenia pojazdów w parafii św. Krzysztofa, a także o sierpniowych, wakacyjnych atrakcjach w mieście.

74. Tour de Pologne 1 sierpnia w Tychach

24.07.17

Za kilka dni uczestnicy najsłynniejszego wyścigu kolarskiego w naszym kraju przejadą przez Tychy. Trasa przejazdu będzie odbywać się ulicami: Bieruńską, Jedności, Targiela, Szojdy, Strzelecką, Sikorskiego (jezdnia północna) i Al. Bielską (jezdnia zachodnia).

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...