Miasto

Sesja Rady Miasta Tychy bez udziału gości, Komisje odwołane

12.03.20

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem, Barbara Konieczna - Przewodnicząca Rady Miasta Tychy podjęła decyzję, że zaplanowana na 26 marca sesja Rady Miasta Tychy odbędzie się bez udziału gości i publiczności.

Zamknięte instytucje w Tychach

12.03.20

Zawieszona została działalność wielu instytucji miejskich. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową informacją o odwołanych zajęciach i wydarzeniach.

Miejskie strefy parkowania

12.03.20

Od czwartku, 12 marca na wszystkich miejskich strefach płatnego parkowania w Tychach zniesiony zostanie pobór opłat.

Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

12.03.20

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące silnego wiatru, który może wystąpić na terenie Tychów w dniu 12 marca br.

Oświadczenie Prezydenta Miasta Tychy w sprawie zagrożenia koronawirusem

11.03.20

Kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców miasta, od jutra wprowadzamy zmiany w funkcjonowaniu wielu placówek i miejskich instytucji.

Miejski Rzecznik Konsumentów zaprasza

10.03.20

W sobotę, 14 marca przy okazji zakupów, będzie można uzyskać bezpłatną poradę eksperta z zakresu prawa konsumenckiego. Data ta została wybrana nie przypadkowo – 15 marca obchodzony jest Światowy Dzień Konsumenta.

Koronawirus - komunikaty Głównego Inspektoratu Sanitarnego

09.03.20

Prosimy o zapoznanie się z komunikatami i zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego dot. koronawirusa SARS-Cov-2.

Rekordowy Budżet Obywatelski w Tychach

09.03.20

225 wniosków – tyle złożono w VII edycji tyskiego Budżetu Obywatelskiego. Jest to o 22 wnioski więcej niż w roku 2019. Najbardziej aktywni byli mieszkańcy okręgu Mąkołowiec, Koźlina, którzy złożyli aż 14 projektów.

Ruszył nabór do Dziennego Domu Pomocy i Klubu Seniora w Tychach

06.03.20

W listopadzie ubiegłego roku do Centrum Usług Społecznościowych w Tychach wprowadzili się pierwsi lokatorzy. Niebawem zapełnią się mieszkania chronione, ruszy także Dzienny Dom Pomocy i Klub Seniora. Chętni mogą się już zgłaszać.

Szkoła im. Jana III Sobieskiego w Tychach

05.03.20

Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Tychach od wczoraj (4.03.2020 r.) nosi imię Jana III Sobieskiego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×