Miasto

Wprowadzenie stopni alarmowych na całym terytorium Polski

28.08.19

Zarządzeniem Prezesa Rady Ministrów na terenie całego kraju wprowadzono pierwszy stopień alarmowy (ALFA) oraz pierwszy stopień alarmowy CRP (stopień ALFA-CRP). Obowiązują one od 28 sierpnia do 3 września włącznie.

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

28.08.19

IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie I stopnia przed burzami, które mogą wystąpić w środę 28 sierpnia w godzinach od 12.00 do 21.00.

Rekordowa liczba biegaczy wystartuje w tyskim Półmaratonie

28.08.19

Początek września to prawdziwe święto biegania w Tychach. Nie inaczej będzie w tym roku, w najbliższą niedzielę 1 września startuje VII Tyski Półmaraton, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród biegaczy. W tym roku pobiegnie rekordowa liczba uczestników – blisko 1700 osób!

Zmiany w Urzędzie Miasta Tychy

28.08.19

Od 1 września 2019 roku wprowadzone zostaną zmiany organizacyjne związane m.in. z nazwami wydziałów w Urzędzie Miasta Tychy.

Księga kondolencyjna dedykowana ŚP. Łucji Staniczek

27.08.19

Księga kondolencyjna dedykowana ŚP. Łucji Staniczek zostanie wyłożona w siedzibie Związku Górnośląskiego w Katowicach przy ul. Stalmacha 17 we wtorek 27 sierpnia 2019 r. w godzinach od 10.00 do 18.00. Każdy może przyjść i dokonać wpisu w dowolnej formie (wspomnienie, podziękowanie, refleksja...).

Ostrzeżenie meteorologiczne - upał i burze z gradem

26.08.19

Na najbliższe dni IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenia dla województwa śląskiego przed upałem i burzami z gradem.

35. Port Pieśni Pracy rusza w piątek

22.08.19

5 scen, 8 koncertów, kilkunastu wykonawców z kraju i specjalni goście z Francji – Booze Brothers. W piątek (23 sierpnia) rusza jubileuszowa XXXV edycja Portu Pieśni Pracy, który od lat w drugiej połowie sierpnia gromadzi w Tychach miłośników szant, muzyki żeglarskiej i folkowej.

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

19.08.19

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie przed możliwym występowaniem burz - miejscami burz z gradem w województwie śląskim. Ostrzeżenie obowiązuje od popołudnia 19 sierpnia do godzin porannych 20 sierpnia br.

Wakacyjne remonty w tyskich placówkach

19.08.19

W szkołach nie ma dzieci, ale ruch i wrzawa jak podczas roku szkolnego, tyle że uczniów zastąpili budowlańcy, malarze i tynkarze. W kilkunastu szkołach na terenie miasta trwają wakacyjne remonty. Miasto w tym roku przeznaczyło na wakacyjne remonty placówek ponad 10,5 miliona złotych.

Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy

13.08.19

Do 26 sierpnia 2019 r. trwają konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×