Miasto

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

14.03.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o wypożyczalni rowerów miejskich, która zostanie otwarta w maju.

O awarii lub zakłóceniach w dostawie wody dowiesz się z SMS-a

14.03.17

RPWiK Tychy S.A. uruchomiło nowy system zawiadamiania mieszkańców, polegający na możliwości przekazywania informacji dotyczących m.in. awarii lub zakłóceń w dostawie wody za pomocą systemu informacyjnego SMS. System jest bezpłatny.

Trzecie konsultacje dot. rejonu ulic: Jaroszowickiej, Mysłowickiej oraz doliny rzeki Mlecznej

14.03.17

Informacja o trzecim wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ulic: Jaroszowickiej i Mysłowickiej oraz doliny rzeki Mlecznej w Tychach.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

07.03.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o Centrum Usług Społecznościowych dla seniorów, które powstanie w naszym mieście.

Konsultacje dot. rejonu ul. Spacerowej i Grota-Roweckiego w Tychach

07.03.17

Informacja o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Spacerowej i Grota-Roweckiego w Tychach.

Bezpłatne szkolenia w Tychach

06.03.17

Trwają zapisy na bezpłatny kurs "Nowoczesnego pracownika magazynu". Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej.

Cztery strefy podziałają na zmysły

06.03.17

Już niebawem w Tychach powstanie pierwszy w mieście ogród sensoryczny. Zlokalizowany przy Zespole Szkół Specjalnych przy ul. Edukacji będzie podzielony na cztery strefy, a większość wyposażenia ogrodu wykonają sami uczniowie w ramach zajęć w szkole m.in. w pracowni stolarskiej

W Tychach powstanie plac zabaw dla dzieci niepełnosprawnych

03.03.17

Płotek interaktywny, huśtawka stalowa dla dzieci na wózkach, Bongos – urządzenie muzyczne, ławka Kameleon, kołyska na sprężynach – to tylko kilka przykładów urządzeń, jakie znajdą się na placu zabaw dla dzieci niepełnosprawnych, który niebawem powstanie w Tychach.

Bezpłatne badania cytologiczne w Megrezie

02.03.17

Z okazji Dnia Kobiet 9 marca 2017 roku w godzinach od 7.00 do 13.30 w Poradni Położniczo-Ginekologicznej (przy gabinetach Nocnej i Świątecznej Opieki Medycznej) Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez tyszanki będą mogły wykonać bezpłatne badanie cytologiczne.

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

02.03.17

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed silnym wiatrem, który może wystąpić w woj. śląskim od godziny 09 do 19 dnia 02.03.2017 r.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...