Miasto

Urzędowo, ale zrozumiale!

05.06.18

Tyski magistrat rozpoczyna realizację projektu, który ma na celu wprowadzenie prostego języka w pismach i dokumentach kierowanych do mieszkańców. Wszystko pod czujnym okiem językoznawców z Pracowni Prostej Polszczyzny Uniwersytetu Wrocławskiego.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

05.06.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o tym, jak zmienia się Osada.

Konsultacje dotyczące zagospodarowania przestrzennego Starych Tychów

05.06.18

Informacja o wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru pomiędzy ulicami: Mikołowską, Zakątek, Nowokościelną, Kościuszki, Ks. Kapicy, Sienkiewicza, Kard. Hlonda i Bpa. Burschego w Tychach.

Remont na ul. Budowlanych - utrudnienia w ruchu

04.06.18

Uwaga kierowcy, od jutra (wtorek, 5.06.) rusza remont ul. Budowlanych. Prace prowadzone będą na odcinku od ul. Asnyka do wysokości budynku 148 (rejon wjazdu do gazowni).

Przyjdź na debatę i wypowiedz się w sprawie Młodzieżowego Budżetu Partycypacyjnego

01.06.18

"Młode Tychy - aktywne włączenie się tyskiej młodzieży w procesy obywatelskie" - pod takim hasłem w najbliższy poniedziałek, 4 czerwca odbędzie się spotkanie z tyską młodzieżą.

Mozaika już prawie gotowa

01.06.18

Dobiegają końca prace związane z montażem zabytkowej mozaiki Franciszka Wyleżucha na terenie Zespołu Szkół nr 4 im. Janusza Groszkowskiego zwanego szkołą ZEG-owską.

Dzień Dziecka w Tychach

30.05.18

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji przez kilka dni w Tychach odbywać się będą imprezy skierowane do najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Ostrzeżenie meteorologiczne przed burzami z gradem

29.05.18

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić wystąpić 29 maja w województwie śląskim.

Świerkowa po remoncie

29.05.18

Zakończył się remont budynków socjalnych na ul. Świerkowej 88-90 w Tychach.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

29.05.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o kampanii "Sam Urządzaj Swoje Miasto" i Metropolitarnym Święcie Rodziny, które odbyło się na placu Baczyńskiego w miniony weekend.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×