Miasto

Obchody Święta Wojska Polskiego odwołane

16.06.20

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju, tegoroczne obchody Święta Wojska Polskiego zostały odwołane.

Koła gospodyń wiejskich mogą składać wnioski o pomoc

16.06.20

Rok 2020 jest trzecim z rzędu, w którym koła gospodyń wiejskich mogą ubiegać się w ARiMR o dotację na swoją działalność.

Egzamin ósmoklasisty 2020

15.06.20

16 czerwca uczniowie klas ósmych rozpoczynają egzamin ósmoklasisty. Pierwszego dnia, we wtorek uczniowie zmierzą się z zadaniami z języka polskiego, w środę z matematyki, a w czwartek o godz. 9.00 rozpoczną egzamin z języka obcego nowożytnego.

Nabór na rachmistrzów terenowych do Powszechnego Spisu Rolnego

15.06.20

Od 15 czerwca do 8 lipca 2020 r. trwa nabór na rachmistrzów terenowych do Powszechnego Spisu Rolnego 2020 r. Nabór jest otwarty i konkurencyjny, zgłoszenia należy składać w siedzibie Gminnego Biura Spisowego - Urzędzie Miasta Tychy.

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

12.06.20

IMGW PiB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie o możliwości wystąpienia burz z gradem na terenie województwa śląskiego. Ostrzeżenie obowiązuje od godziny 12.30 dnia 12 czerwca do godziny 00.30 dnia 13 czerwca.

Matury w Tychach

08.06.20

Dziś rano do egzaminu maturalnego z języka polskiego przystąpiło w Tychach 845 osób. Jutro maturzystów czeka egzamin z matematyki.

Wyszukiwarka odpadów

03.06.20

Stłuczone butelki, zużyte soczewki kontaktowe, drzwi po remoncie... Lista kłopotliwych odpadów może być długa. W Tychach uruchomiono wyszukiwarkę, która podpowie jak je segregować.

Zgłoś usterkę w Tychach

02.06.20

Uszkodzona jezdnia lub chodnik, zniszczona zieleń... Często idąc lub przejeżdżając przez miasto natrafiamy na różne nieprawidłowości w miejskiej przestrzeni. Nierzadko o takich usterkach wiedzą tylko mieszkańcy najbliższej okolicy. Co możemy zrobić? Skorzystać z systemu „Zgłoś usterkę”.

Wzmocnienie MŚP w czasie COVID-19

31.05.20

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna wraz z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach zapraszają przedsiębiorców na spotkanie on-line „Wzmocnienie MŚP w czasie COVID-19”.

Otwarcie szkół w Tychach od 1 czerwca

31.05.20

W poniedziałek, 1 czerwca w Tychach zostaną uruchomione klasy I-III w szkołach podstawowych (zajęcia opiekuńczo-wychowawcze). Będą odbywały się także konsultacje dla pozostałych uczniów zarówno szkół podstawowych, jak i szkół ponadpodstawowych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×