Miasto

Nabór wniosków na 2021 rok w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach

27.01.21

Dziś w Powiatowym Urzędzie Pracy rusza nabór wniosków do programu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych” , w ramach którego można otrzymać 25 tys. zł dofinansowania.

Bezpłatne badania mammograficzne

26.01.21

Wszystkie Panie w wieku od 50 do 69 lat zapraszamy 9 i 10 lutego na bezpłatne badania mammograficzne, które będzie można wykonać przy markecie Auchan (Al. Bielska 107).

Pojemniki na elektryczne śmieci także w Tychach

25.01.21

18 charakterystycznych czerwonych pojemników na zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny nieprzekraczający 50 cm oraz na baterie i tonery, w połowie lutego pojawi się w różnych częściach miasta.

Wolnostany do remontu

22.01.21

Co roku Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych (MZBM) w Tychach przeprowadza remonty lokali mieszkalnych, tzw. wolnostanów, które udostępniane są mieszkańcom Tychów, oczekującym na przydział mieszkania lub kwalifikującym się do najmu socjalnego.

Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami - trwa rekrutacja uczestników

21.01.21

Rusza realizacja projektu pn. „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami” – edycja 2020- 2021. Projekt, między innymi w Tychach, prowadzi Fundacja Internationaler Bund Polska.

Tychy dla seniorów

21.01.21

21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji przypominamy projekty realizowane w z myślą o tyskich seniorach m.in. Koperty życia, Srebrna linia, Kluby Seniora czy program aktywni 60+.

Rusza rekrutacja do projektu unijnego w SP nr 21 w Tychach

20.01.21

Rusza rekrutacja do projektu unijnego pn. „Nowa szkoła, nowe możliwości – podniesienie jakości oferty edukacyjnej w Szkole podstawowej nr 21 w Tychach”.

Mobilne Tychy w Twoim smartfonie

20.01.21

Nowoczesna, przejrzysta szata graficzna oraz uproszczona nazwa - to główne, noworoczne zmiany w miejskiej aplikacji mobilnej. Nie zmienia się natomiast główny jej cel - szybki dostęp do informacji o mieście.

Nieodpłatna pomoc prawna - zmiana numeru telefonu

20.01.21

Informujemy, że zmianie ulega numer telefonu nieodpłatnej pomocy prawnej w Tychach. Od tego roku, aby się zapisać na nieodpłatne porady prawne należy dzwonić pod numer 32 776 30 31 w godzinach pracy Urzędu Miasta.

Urząd Miasta Tychy wydał specjalne informatory

19.01.21

„Osoby z demencją”, „Osoby z niepełnosprawnościami”, „Przeciwdziałanie uzależnieniom”, „Przeciwdziałanie przemocy”, „Savoire-vivre wobec osób z niepełnosprawnościami”, „Seniorzy” – to tytuły 6 informatorów, jakie na początku roku wydał Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×