Aktualności

Spotkanie w sprawie kanalizacji na Wartogłowcu
Spotkanie w sprawie kanalizacji na Wartogłowcu
1 października 2009 14:35
W związku z postępem prac przy budowie kanalizacji w ramach projektu „Gospodarka ściekowa w Tychach”, realizatorzy inwestycji organizują spotkanie informacyjne z mieszkańcami dzielnicy Wartogłowiec. Spotkanie odbędzie się 5 października 2009 roku, o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 8, przy ul. Cmentarnej 54 w Tychach.
Radni bronią Flirta
Radni bronią Flirta
25 września 2009 12:47
Rada Miasta Tychy wyraża swój sprzeciw wobec decyzji Zarządu Województwa Śląskiego w sprawie ograniczenia liczby kursujących nowoczesnych pociągów typu „FLIRT” na trasie Tychy Miasto - Katowice – Tychy Miasto.
Tyskie Dni Literatury pełne gwiazd
Tyskie Dni Literatury pełne gwiazd
25 września 2009 9:21
Małgorzata Kalicińska, Marek Krajewski, Agnieszka Fitkau-Perepeczko - to tylko niektóre z gwiazd tegorocznych Tyskich Dni Literatury. IX już edycja rozpoczyna się 5 października.
Pomoc dla zdolnych uczniów
Pomoc dla zdolnych uczniów
23 września 2009 14:33
Szansa na stypendium dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych osiągających ponad przeciętne wyniki w nauce z przedmiotów matematyczno – przyrodniczych i technicznych, a także mających na swoim koncie sukcesy w tematycznych olimpiadach i konkursach, oraz spełniających odpowiednie kryterium dochodowe.
Przebadaj swoje dziecko
Przebadaj swoje dziecko
23 września 2009 14:29
W najbliższą niedzielę, 27 września w Katowicach zostaną przeprowadzone bezpłatne badania pod kątem dysplazji stawu biodrowego u dzieci i młodzieży.
Mamy milion na ścieżki rowerowe
Mamy milion na ścieżki rowerowe
22 września 2009 12:38
Prawie milion złotych dotacji otrzymało nasze miasto na modernizację i oznakowanie ścieżek rowerowych. Dokładnie kwota 999 751,72 zł pochodzi z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Rozwoju Subregionu Centralnego.
Wybory do Rady Osiedla ABC
Wybory do Rady Osiedla ABC
22 września 2009 11:22
W najbliższą niedzielę, 27 września, odbędą się wybory do Rady Osiedla ABC. Na liście wyborczej znajdzie się 30 kandydatów.
Odwołane miejskie wydarzenia kulturalne i rozrywkowe
Odwołane miejskie wydarzenia kulturalne i rozrywkowe
19 września 2009 11:50
Po tragicznych wydarzeniach w kopalni Wujek – Śląsk w Rudzie Śląskiej oraz w związku z apelem Wojewody Śląskiego, szanując pamięć ofiar Górników - Prezydent Miasta Tychy Andrzej Dziuba podjął decyzję, że miejskie wydarzenia kulturalne oraz rozrywkowe zaplanowane na najbliższą sobotę i niedzielę zostają odwołane lub przełożone na późniejszy termin.
Tyska Masa Krytyczna na Europejski Dzień Bez Samochodu
Tyska Masa Krytyczna na Europejski Dzień Bez Samochodu
17 września 2009 11:42
We wtorek 22 września 2009r w Europejskim Dniu Bez Samochodu odbędzie się w naszym mieście Tyska Masa Krytyczna. Stowarzyszenie NOL Tychy zaprasza wszystkich miłośników jazdy na rowerze na wspólną przejażdżkę.
Rycerze na plcau Baczyńskiego
Rycerze na plcau Baczyńskiego
16 września 2009 12:28
W najbliższą niedzielę, 20 września, Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza na kolejne zdarzenie kulturalne na Placu Baczyńskiego, który tym razem zmieni się w... średniowieczną osadę rycerską!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.