Aktualności

Akademia Historii Sztuki w Muzeum Miejskim
Akademia Historii Sztuki w Muzeum Miejskim
15 września 2010 10:50
W październiku rozpoczyna się kolejny cykl wykładów w ramach Akademii Historii Sztuki. Muzeum Miejskie zaprasza na spotkania w każdą pierwszą środę miesiąca.
Hello Party
Hello Party
14 września 2010 15:26
Piąta impreza z cyklu „Hello Party” odbędzie się w najbliższy piątek (17 IX) w tyskim klubie Baobab. Zapraszamy fanów reggae, ragga i dancehall.
Włoscy sportowcy w Tychach
Włoscy sportowcy w Tychach
14 września 2010 14:46
Tychy będą gościć włoskich, niepełnosprawnych sportowców, uczestników Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych. Z ich udziałem odbędzie się sztafeta z ogniem olimpijskim ulicami miasta.
Tyski projekt w TVP1
Tyski projekt w TVP1
14 września 2010 11:40
Tyski projekt „Z nich jesteśmy dumni” zostanie omówiony jutro (15 IX) w porannym programie TVP1 „Kawa czy herbata”. Opowie o nim wiceprezydent ds. społecznych Daria Szczepańska.
Tychy po raz kolejny w czołówce
Tychy po raz kolejny w czołówce
14 września 2010 10:11
Tychy znalazły się na szóstym miejscu wśród najzamożniejszych powiatów grodzkich. Taką informację można odnaleźć w opublikowanym przez tygodnik „Wspólnota” rankingu.
"Żniwa wczoraj i dziś" w Muzeum Miejskim
"Żniwa wczoraj i dziś" w Muzeum Miejskim
10 września 2010 13:59
Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na kameralną wystawę „Żniwa wczoraj i dziś”, która powstała z okazji dożynek i była prezentowana podczas Jarmarku Dożynkowego na placu Baczyńskiego.
Pomnik przy Dębach Pamięci
Pomnik przy Dębach Pamięci
10 września 2010 12:19
W sąsiedztwie tyskiej parafii bł. Karoliny, przy tzw. Dębach Pamięci stanie pomnik upamiętniający ofiary zbrodni katyńskiej z 1940 roku i katastrofy smoleńskiej. W pracowni tyskiego architekta Grzegorza Ratajskiego powstał jego projekt.
Gra "Budujemy Nowe Tychy"
Gra "Budujemy Nowe Tychy"
9 września 2010 14:33
Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych wezmą udział w organizowanej przez Muzeum Miejskie grze „Budujemy Nowe Tychy”, która odbędzie się w najbliższy piątek (10 IX) na terenie miasta.
Weekend w Teatrze Małym
Weekend w Teatrze Małym
9 września 2010 13:47
Teatr Konesera to cykl przedstawień dla wymagającego widza. Pierwsze z nich – „Otello – czyli wariacje na temat” – zostanie wystawione na deskach Teatru Małego już w najbliższą sobotę (11 IX). Będzie to zarazem uroczyste otwarcie sezonu kulturalnego 2010/2011. W weekend w Teatrze Małym zagra także doskonały pianista Waldemar Malicki.
Współczesna rzeźba polska w Galerii "Obok"
Współczesna rzeźba polska w Galerii "Obok"
9 września 2010 12:42
Od jutra w Galerii „Obok” będzie można oglądać wystawę rzeźby polskiej – wybór z kolekcji Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.