Aktualności

Podpisanie umowy z organizatorem Tour de Pologne
Podpisanie umowy z organizatorem Tour de Pologne
12 maja 2010 11:35
W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miasta w Tychach prezydent miasta, Andrzej Dziuba podpisał umowę z Czesławem Langiem, organizatorem Tour de Pologne. Tychy będą miejscem startowym IV etapu Tour de Pologne, który odbędzie się 4 sierpnia br. i będzie przebiegał na trasie Tychy - Cieszyn.
XIII Mityng w Biegach Przełajowych
XIII Mityng w Biegach Przełajowych
11 maja 2010 15:42
12 maja 2010 r. Sekcja Terenowa Olimpiad Specjalnych „Pryzmat”, działająca przy Caritas Archidiecezji Katowickiej Ośrodek Święta Faustyna w Tychach, organizuje dla zawodników wszystkich sekcji Olimpiad Specjalnych z województwa śląskiego XIII Mityng w Biegach Przełajowych.
Casting do filmu!
Casting do filmu!
11 maja 2010 14:53
Zapraszamy dwudziestoletnich tyszan na casting do filmu promującego Tychy. Odbędzie się on 15 maja o 20.00 w pubie Corrida (al. Jana Pawła II 40). Chętni muszą być tyszanami urodzonymi w 1990 roku. Innych warunków nie ma – każdy ambitny, otwarty, pomysłowy dwudziestolatek może zostać twarzą naszego miasta!
"TYCHY 2 DYCHY" - podsumowanie 20-lecia samorządu
"TYCHY 2 DYCHY" - podsumowanie 20-lecia samorządu
11 maja 2010 14:31
W Tychach rusza kampania "TYCHY 2 DYCHY" podsumowująca dwadzieścia lat samorządu. Dwadzieścia lat tyskiego samorządu, to dwadzieścia lat zmian, inwestycji, ważnych dla miasta decyzji. W kampanii "TYCHY 2 DYCHY" zostaną one zobrazowane. Do akcji zaproszeni są młodzi tyszanie, którzy – tak jak nasz samorząd – urodzili się dokładnie dwadzieścia lat temu, w 1990 roku. Dzisiaj chcemy zaprosić ich do wspólnej zabawy i kreowania tej wyjątkowej akcji promocyjnej miasta Tychy!
Przekazanie przez Tychy akcji RPWiK innym gminom
Przekazanie przez Tychy akcji RPWiK innym gminom
11 maja 2010 13:16
W spotkaniu, zorganizowanym w Urzędzie Miasta w Tychach, w dniu 10.05.2010 r uczestniczyły gminy, na terenie których Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach Spółka Akcyjna prowadzi działalność, tj.: Bieruń, Bojszowy, Brzeszcze, Czechowice - Dziedzice, Kobiór, Lędziny, Łaziska Górne, Orzesze, Wyry.
Zwiększenie bezpieczeństwa w tyskich autobusach i trolejbusach
Zwiększenie bezpieczeństwa w tyskich autobusach i trolejbusach
7 maja 2010 10:15
W mijającym tygodniu w Urzędzie Miasta w Tychach, odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Andrzeja Dziuby z przedstawicielami tyskich: MZK (Miejskiego Zakład Komunikacji), PKM (Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej) i TLT (Tyskich Linii Trolejbusowych), ponadto Miejskiej Komendy Policji i Związku Zawodowego Kierowców Autobusów i Trolejbusów.
12. Festyn Franciszkański
12. Festyn Franciszkański
7 maja 2010 9:57
Już po raz 12 w parku św. Franciszka obok klasztoru Ojców Franciszkanów w Tychach Paprocanach odbędzie się FESTYN FRANCISZKAŃSKI. Festyn odbywa się od 1998 roku (z roczną przerwą).
Uchwała Rady Miasta Tychy zgodna z prawem
Uchwała Rady Miasta Tychy zgodna z prawem
6 maja 2010 14:35
W dniu 6 maja br. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach uchylił rozstrzygnięcie nadzorcze Wojewody Śląskiego dotyczące uchylenia uchwały Rady Miasta Tychy o umiejscowieniu tablicy pamiątkowej na pomniku Powstańców Ślaskich w Tychach Czułowie, którego uroczyste odsłonięcie nastąpiło w dniu 3 maja br.
Tychy stawiają na dwa kółka!
Tychy stawiają na dwa kółka!
6 maja 2010 13:15
W Tychach niedługo będzie ponad 100 km ścieżek rowerowych. Materiał o kolejnej inwestycji w mieście ukazał się w TVP 3 Katowice.
Zbiórka zużytego sprzętu
Zbiórka zużytego sprzętu
4 maja 2010 11:24
Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami i Energetyki Odnawialnej „MASTER” Sp. z o.o. wspólnie z Urzędem Miasta Tychy, zapraszają wszystkich mieszkańców gminy do udziału zbiórce sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.