Miasto

Tyszanie podzielili się książkami

17.04.08

2010 książek trafiło do tyskiej Biblioteki dzięki wiosennej zbiórce pod hasłem „Podzielmy się książkami, z których wyrośliśmy”.

Sesja Rady Miasta Tychy

17.04.08

24 kwietnia (czwartek) o godzinie 14.00 w Sali 102 Urzędu Miasta Tychy odbędzie się sesja Rady Miasta Tychy.

Tychy w czołówce rankingu Europejska Gmina - Europejskie Miasto 2008

16.04.08

Tychy są w czołówce rankingu Gazety Prawnej na miasto, które osiąga największe sukcesy w pozyskiwaniu euro.

Tychy – utrudnienia w ruchu

15.04.08

W związku z budową w Tychach kanalizacji w ramach projektu „Gospodarka ściekowa w Tychach” na terenie miasta w najbliższych dniach będą występowały utrudnienia komunikacyjne.

Uczniowie skupiają się na problemie

10.04.08

Rozpoczęła się edukacyjna część kolejnej już kampanii społecznej w Tychach. Uczniowie trzech podstawówek (SP nr1, SP nr3, SP nr 9) dowiedzieli się dziś jak dbać o swojego psa, oraz że posiadania czworonoga to nie tylko przyjemności, ale i obowiązki.

sKUPmY się na problemie – spotkania z uczniami

08.04.08

Na początku kwietnia ruszyła w Tychach kampania społeczna pod hasłem sKUPmY się na problemie. Tym razem chcemy zachęcać i ułatwiać opiekunom psów sprzątanie po swych czworonogach.

Lodowisko jak nowe (aktualizacja)

07.04.08

Najdalej do połowy stycznia przyszłego roku zmodernizowany ma być Stadion Zimowy w Tychach. Wczoraj plac budowy oglądali dziennikarze, wzięli również udział w konferencji prasowej, na którą zaprosił Prezydent Miasta Tychy Andrzej Dziuba.

Tychy – utrudnienia w ruchu - budowa kanalizacji

03.04.08

W związku z budową w Tychach kanalizacji w ramach projektu „Gospodarka ściekowa w Tychach” na terenie miasta w najbliższych dniach będą występowały utrudnienia komunikacyjne.

Spotkanie z mieszkańcami w sprawie budowy kanalizacji

03.04.08

3 i 9 kwietnia zapraszamy mieszkańców dzielnic Mąkołowiec, Wilkowyje, Jaroszowice i Wygorzele na spotkanie w sprawie budowy kanalizacji.

„Ciąża bez alkoholu" z wyróżnieniem

02.04.08

„Ciąża bez alkoholu" to kolejna ogólnopolska kampania profilaktyczna, w której wyróżniono Tychy. Spośród 683 uczestników, Tychy znalazły się w pierwszej dwudziestce nagrodzonych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×