Miasto

Andrzej Dziuba ustępuje- jutro nowy prezydent Tychów
Andrzej Dziuba ustępuje- jutro nowy prezydent Tychów
31 marca 2009 12:54
Jutro w fotelu zasiądzie nowy Prezydent Miasta Tychy. Stanowisko zostało wystawione na licytacji, a jej zwycięzca przez jeden dzień będzie rządzić w naszym mieście.
Lekcje u Tito dla podopiecznych MOPS
Lekcje u Tito dla podopiecznych MOPS
30 marca 2009 14:15
Rafał „Tito” Kryla rozpoczyna zajęcia taneczne z młodymi podopiecznymi Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach. Zajęcia są darmowe, a korzystać mogą z nich wszystkie zainteresowane dzieci z Placówek Opiekuńczo Wychowawczych MOPS i dzieci z Ośrodka Usług Opiekuńczo-Wychowawczych.
"3+LicznaRodzina"- pełną parą
"3+LicznaRodzina"- pełną parą
26 marca 2009 12:54
W Tychach ruszył program „3+ Liczna Rodzina”. Dziś w Urzędzie Miasta pierwsze rodziny odebrały karty uprawniające do wielu zniżek w instytucjach kulturalnych i sportowych.
Zostań prezydentem Tychów
Zostań prezydentem Tychów
24 marca 2009 11:39
Już 1 kwietnia poznamy nowego prezydenta Tychów. Stanowisko na jeden dzień obejmie osoba, który wylictuje je podczas aukcji na rzecz hospicjum w Tychach. Organizatorem charytatywnej licytacji jest Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Kaliksta I.
Ruszył program "3+LicznaRodzina"
Ruszył program "3+LicznaRodzina"
23 marca 2009 12:54
O połowę tańsze bilety do tyskiego teatru, na basen, lodowisko czy mecze hokejowe GKS Tychy a do tego o 5 złotych tańczy bilet do Novego kina. To wszystko czeka na rodziny mieszkające w Tychach, które mają troje lub więcej dzieci, są rodzinami zastępczymi lub podopiecznymi Ośrodka Usług Opiekuńczo-Wychowawczych.
Miłość na medal
Miłość na medal
18 marca 2009 13:11
Trzydzieści osiem par odebrało dziś gratulacje od Prezydenta Miasta Tychy za długoletnie staże małżeńskie.
Debata oksfordzka w urzędzie
Debata oksfordzka w urzędzie
12 marca 2009 13:33
Państwo powinno zrobić wszystko, by kobiety nie musiały poddawać się zabiegom aborcji – to wniosek debaty młodzieżowej zorganizowanej dziś w Urzędzie Miasta przez I i II Liceum Ogólnokształcące w Tychach.
Pomóżmy Igorkowi!
Pomóżmy Igorkowi!
11 marca 2009 13:21
W najbliższy czwartek, 12 marca o godz. 18.00, tyscy artyści zagrają w Teatrze Małym dla ośmiomiesięcznego chłopca chorego na rdzeniowy zanik mięśni.
Więcej chłopców niż dziewczynek
Więcej chłopców niż dziewczynek
6 marca 2009 13:31
Julia, Wiktoria, Natalia, Emilia, Oliwia, Maja i Zuzanna – to najpopularniejsze imiona nadawane dziewczynkom w Tychach.
Możesz zostać wolontariuszem
Możesz zostać wolontariuszem
5 marca 2009 12:32
Tyskie Hospicjum im. św. Kaliksta I zaprasza na kurs dla wolontariuszy. Mogą wziąć w nim udział osoby pełnoletnie, które ukończyły szkołę zawodową lub średnią.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.