Miasto

Ponad 1 mln 300 tys zł dla Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

29.02.08

Takie pieniądze w ostatnich latach przeznaczyły Tychy z budżetu miasta na zakup nowych radiowozów i poprawę standardu pracy policjantów.

Podzielmy się książkami, z których wyrośliśmy

27.02.08

Jeśli masz w domu książki, które już przeczytałeś to możesz je oddać do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tychach.

Miasto dofinansowuje inicjatywy mieszkańców

25.02.08

Do końca maja mieszkańcy Tychów mają czas na złożenie wniosków w ramach Lokalnych Inicjatyw na 2009 rok.

Tychy wysoko w rankingu Forbes'a

22.02.08

Tychy znalazły się w gronie miast najatrakcyjniejszych dla biznesu i kapitału zagranicznego prestiżowego magazynu Forbes.

2 sklepy sklepy w Tychach mogą stracić pozwolenie na sprzedaż alkoholu

21.02.08

Dwie sprawy dotyczące cofnięcia zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w związku ze sprzedażą alkoholu osobom małoletnim prowadzi obecnie Wydział Działalności Gospodarczej Urzędu Miasta Tychy.

„Przemoc Narkotyki Alkohol - NIE DAJ SIĘ...”

21.02.08

Rusza kampania społeczna przygotowana przez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia.

Kierowco noga z gazu!

21.02.08

Jutro (piątek) tyscy policjanci wraz z funkcjonariuszami Straży Miejskiej w Tychach przeprowadzą działania pod kryptonimem PRĘDKOŚĆ.

Tydzień pomocy ofiarom przestępstw

20.02.08

Osoby pokrzywdzone w wyniku przestępstw będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad prawnika Straży Miejskiej oraz policjantów z Sekcji Prewencji KMP w Tychach.

Budowa kanalizacji-utrudnienia komunikacyjne

19.02.08

W związku z budową w Tychach kanalizacji w ramach projektu „Gospodarka ściekowa w Tychach” na terenie miasta w najbliższych dniach będą występowały utrudnienia komunikacyjne.

Miasto chce pozyskać unijne środki na nowe trolejbusy

19.02.08

Tychy starają się o środki z Unii Europejskiej na modernizację trakcji trolejbusowej, zakup nowych trolejbusów i budowę dwóch parkingów wielopoziomowych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×