Miasto

Ostatni dzień życia papierowych dowodów

31.03.08

Od jutra wszystkie papierowe dowody osobiste tracą ważność. Wymiana starych dokumentów na nowe trwała w całym kraju 7 lat.

60 tyszan na pierwszych zajęciach z samoobrony

31.03.08

58 lat ma najstarszy uczestnik kursu samoobrony, który rozpoczął się w sobotę w Tychach. Zgłosiło się na niego aż 60 kursantów.

Sprzątajmy po swoich psach!

28.03.08

sKUPmY się na problemie - to hasło kampanii, która rusza w Tychach.Choć wiele osób narzeka na zanieczyszczone ulice i parki, widok osoby sprzątającej po psie należy do rzadkości. Dlatego też chcemy zachęcić i ułatwić opiekunom psów sprzątanie po swych czworonogach.

Ostatnie dni na wymianę dowodu osobistego

27.03.08

Przed nami ostatnia pracująca sobota pracowników Referatu Dowodów Osobistych. Aby ułatwić wszelkie formalności i wyjść klientom chcącym wymienić dowód naprzeciw, Urząd Miasta Tychy od roku czynny jest również w soboty.

II Tyskie Zeszyty Historyczne do nabycia

27.03.08

W Muzeum Miejskim w Tychach można już nabyć drugi zeszyt z serii Tyskie Zeszyty Historyczne, zawierający opracowanie pt.: "Wczesnośredniowieczne cmentarzysko w Tychach-Cielmicach. Cmentarz lokalnej społeczności wiejskiej" autorstwa Edelgardy M. Foltyn z Instytutu Historii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Gmina – tu wszystko się zaczyna

27.03.08

„Gmina – tu wszystko się zaczyna” - to program, do którego przystąpiły Tychy. Ma on na celu wzmocnienie współpracy samorządu z III sektorem.

Sesja Rady Miasta

26.03.08

W najbliższy czwartek o godzinie 14.00 w sali 102 Urzędu Miasta Tychy rozpocznie się sesja Rady Miasta.

4 etaty w Straży Miejskiej czekają

26.03.08

Do 7 kwietnia mają czas kandydaci na strażników miejskich, aby złożyć odpowiednie dokumenty i ubiegać się o nową pracę w tyskiej Straży. Czekają 4 wolne etaty.

Noc z Andersenem w Bibliotece

25.03.08

Z piątku na sobotę (28-29.03.08) młodzi czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tychach już po raz piąty przeżyją magiczną noc w bibliotece. To Noc z Andersenem.

Już prawie 1000 książek przynieśli Tyszanie do Biblioteki

25.03.08

Prawie tysiąc książek przynieśli już tyszanie do bibliotek w mieście. Od początku marca pod hasłem „Podzielmy się książkami, z których wyrośliśmy” trwa Wiosenna Zbiórka Książek zorganizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×