Miasto

al Niepodległości gabloty z plakatem Tychy Dobre Miejsce
Wyniki wyborów samorządowych w Tychach
23 października 2018 15:11
Frekwencja w Tychach w niedzielnych wyborach samorządowych wyniosła 51,66 procent. Andrzej Dziuba prezydentem kolejnej kadencji.
mapy miasta
Spotkanie dotyczące budżetu partycypacyjnego Razem Tychy 2020
23 października 2018 11:34
W czwartek 25 października br. zapraszamy do Pasażu Kultury Andromeda o g. 17 na spotkanie dotyczące budżetu partycypacyjnego Razem Tychy 2020.
Twoje Miasto
Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"
23 października 2018 11:04
W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o projektach i akcjach, które są realizowane w Tychach z myślą o seniorach.
Tychy z lotu ptaka
Rusza rekrutacja do projektów unijnych
22 października 2018 14:41
W dniach od 22 października do 8 listopada br. trwa rekrutacja do projektów unijnych pn. „Szkoła nowych szans...” w SP nr 24 i „Szkoła nowych możliwości – ...” w SP nr 5 i w SP nr 11.
Śląska Jesień Gitarowa
Tychy europejską stolica gitary
19 października 2018 17:00
W niedzielę rusza XVII Międzynarodowy Festiwal Śląska Jesień Gitarowa. To największy festiwal poświęcony gitarze klasycznej w naszej części Europy i jeden z największych na starym kontynencie.
Potańcówka na os. A
Tychy miastem najbardziej przyjaznym seniorom
18 października 2018 16:24
Tak wynika z plebiscytu „Miasto/gmina życzliwe Długowiecznym” zorganizowanego wspólnie przez „Gazetę Wyborczą” i Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.
lekarz
Bezpłatna tomografia komputerowa płuc
18 października 2018 12:38
Masz 50-70 lat? Palisz papierosy? Żyjesz w mieście przemysłowym? Wykonaj bezpłatne badanie płuc.
ul. Grota-Roweckiego w Tychach
Nowa droga połączy ul. Grota-Roweckiego z ul. Oświęcimską w Tychach
16 października 2018 15:11
Dzięki tej inwestycji powstanie alternatywne połączenie do alei Bielskiej i częściowo ulicy Katowickiej. Chodzi o budowę nowej drogi, która połączy ul. Grota-Roweckiego z ul. Oświęcimską.
Twoje Miasto
Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"
16 października 2018 13:48
W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" opublikowaliśmy m.in. listę projektów, które będą realizowane w ramach Budżetu Partycypacyjnego.
Inauguracja działalności ośrodka wspierania ekonomii społecznej ROWES 2.0.
Inauguracja działalności ośrodka wspierania ekonomii społecznej ROWES 2.0.
16 października 2018 9:58
W czwartek 8 listopada zapraszamy tyskie organizacje pozarządowe na spotkanie inaugurujące działalność nowego ośrodka wspierania ekonomii społecznej, czyli ROWES 2.0.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.