Aktualności

Odszedł Stanisław Niemczyk, wybitny polski architekt

14.05.19

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że dnia 13 maja 2019 r. w wieku 76 lat odszedł Stanisław Niemczyk, wybitny polski architekt.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

14.05.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o VI edycji Tyskiego Budżetu Partycypacyjnego i festiwalu edukacji ekologicznej "Tyskie Żywioły".

23 nowe przegubowe autobusy marki MAN przyjadą do Tychów

13.05.19

W Przedsiębiorstwie Komunikacji Miejskiej w Tychach podpisano dziś (13 maja) umowę z MAN TRUCK & BUS POLSKA na dostawę 23 fabrycznie nowych autobusów zasilanych silnikiem CNG (na sprężony gaz ziemny).

Pakuj do skrzynki – kupcy z tyskich hal targowych ruszają z wyjątkową akcją

10.05.19

Handlowcy z Tyskich Hal Targowych z dumą podkreślają, że ich produkty pochodzą z lokalnych i ekologicznych upraw. Teraz chcą być jeszcze bardziej eko.

Nowa strzelnica golfowa już działa

10.05.19

Tyski Driving Range, czyli nowoczesna strzelnica golfowa, jest już gotowa i czeka na golfistów. Do tej pory amatorzy tej dyscypliny mogli rozwijać swoje umiejętności na ulicy Edukacji - w miejscu, w którym niebawem rozpocznie się budowa Stadionu Lekkoatletycznego.

Odnawialne Źródła Energii - kolejna zmiana terminu rozstrzygnięcia konkursu

07.05.19

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego poinformował o kolejnym przedłużeniu rozstrzygnięcia konkursu nr RPSL.04.01.03-IZ.01-24-199/17 z poddziałania 4.1.3. Odnawialne źródła energii, w ramach którego można otrzymać dotację unijną na montaż pomp ciepła, kotłów na pelet itp.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

07.05.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o budowie Domu Opieki Społecznej i o wystawie urządzeń grzewczych, która odbędzie się w Tychach.

Nowe azyle dla bezpieczeństwa pieszych

06.05.19

Miejski Zarząd Ulic i Mostów podpisał umowę z wyłonioną w drodze przetargu firmą DROKAN-2 z Tychów na remonty dróg, które maja przynieść poprawę bezpieczeństwa ruchu. Głównie chodzi o bezpieczeństwo pieszych.

Punkt Obsługi Klienta Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia przeniesiony

06.05.19

Informujemy, że punkt obsługi interesantów Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia z dniem 29.04.2019 został przeniesiony na parter budynku Urzędu Miasta Tychy (al. Niepodległości 49).

Tyszanie świętowali na placu Baczyńskiego

02.05.19

Wczoraj na placu Baczyńskiego tyszanie świętowali 15. rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej. Po odśpiewaniu „Ody do radości” przez mieszkańców wspólnie z katowickim Chórem Uniwersytetu Ekonomicznego, rozpoczęły się animacje dla dzieci.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×