Aktualności

Bezpłatna mammografia w Tychach

05.02.19

Zapraszamy tyszanki w wieku 50 – 69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie gliwickiego Centrum Onkologii. Badania przeprowadzane będą 11, 12, 13, 14 lutego przy sklepie E. Leclerc w Tychach.

Dzieci będą uczyły się pływać

31.01.19

Od 4 marca uczniowie drugich klas publicznych szkół podstawowych w Tychach będą mieli lekcje pływania w Wodnym Parku Tychy. Bezpłatne zajęcia dla dzieci zapowiedział kilka miesięcy temu Andrzej Dziuba - prezydent Tychów, po tragicznym bilansie utonięć podczas ubiegłorocznych wakacji.

GKS Tychy drugi w sezonie zasadniczym

30.01.19

W meczu zamykającym sezon zasadniczy GKS Katowice pewnie pokonał Unię Oświęcim. Na ostatniej prostej katowiczanie wyprzedzili w ligowej tabeli GKS Tychy i zapewnili sobie start w fazie play-off z pierwszej pozycji.

Tyska młodzież przeciwko nienawiści

30.01.19

Po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, władze Tychów tak jak wielu innych miast zapowiedziały specjalne lekcje i spotkania z młodzieżą dotyczące „hejtu” i mowy nienawiści.

Zakład Diagnostyki Obrazowej otwarty

28.01.19

28 stycznia (poniedziałek) w Megrez Szpitalu Wojewódzkim otwarto Zakład Diagnostyki Obrazowej wyposażony w nowoczesną aparaturę, dzięki której pacjenci zyskają lepszy dostęp do wysokospecjalistycznych badań.

Ostrzeżenie meteorologiczne przed oblodzeniem

28.01.19

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie dotyczące zamarzania mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem wieczorem(28.01) i w nocy z poniedziałku na wtorek w woj. ślaskim.

Odnawialne źródła energii - zmiana terminu rozstrzygnięcia konkursu

28.01.19

Informujemy, że Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego ponownie wydłużył termin rozstrzygnięcia konkursu nr RPSL.04.01.03-IZ.01-24-199/17 (poddziałanie 4.1.3. Odnawialne źródła energii – konkurs), w którym uczestniczy również Miasto Tychy, ze stycznia na luty 2019 r.

Komunikat Urzędu Stanu Cywilnego

28.01.19

Informujemy, że z powodów technicznych w sobotę 2 lutego nie będzie działał system, z którego korzystają pracownicy Urząd Stanu Cywilnego w Tychach.

Port Pieśni Pracy - Zimowa Rozgrzewka

25.01.19

Miejskie Centrum Kultury w Tychach oraz zespół Perły i Łotry zapraszają na pokład Pasażu Kultury Andromeda, gdzie już w najbliższą sobotę od 18.00 odbędzie się zimowa rozgrzewka Portu Pieśni Pracy. To pierwsze wydarzenie szantowe w kalendarzu roku 2019 w Polsce.

Utrudnienia drogowe w rejonie osiedla Trzy Stawy

25.01.19

Budowa nowej drogi, która docelowo połączy ul. Grota-Roweckiego z ul. Oświęcimską wkracza w kolejną fazę. Na odcinku ulicy Grota-Roweckiego - pomiędzy ul. Korczaka a ul. Trzy Stawy - wprowadzono nową organizację ruchu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×